Editörler :
30 Haziran 2020 19:59

Semih Güler1
Aday Memur

Öncelikle Konu Üzerine Yazılmış Her yorum Değerlidir. Fakat Bu konu Bilgilendirme Amaçlı açılmıştır. Tek ürün Önerilmesini Tavsiye etmiyoruz. Zaten Tek Ürün Öneren Arkadaşların Hemen Hemen Hepsi Su Arıtma Cihazı Satışı Yapan Arkadaşlar.

Yorumlarınızın Kaldırmayhacağım. olduğu gibi kalsın. Fakat Burada Amaç SOn kullaınızıyı bilgilendirmektir.

Şunu Alın Bunu Alın Demekten Ziyade Neden O ürün tercih edilmeli diğer ürünlerden farkı nedir bu konu üzerine yorum atmanızı rica Ediyorum.

Konuyu açmadaki amaç. Satış Değildir. Sadece Yanlış Bilinen Bilgileri Düzeltmektir.

Bir Başka Konu İse.

Su Arıtma Cİhazının Suyun İçerisinde bulunan Mineralleri öldürmesi konusu, Bu Tüm Su Arıtma Cihazları için Geçerli Bir tabu değildir.

Bir çok Şekilde Su Arıtma İşlemi yapan Ürün var. Hangi ürünün Bunu yaptığını sorarsanız. asıl konuya değinmiş olursunuz

5 filtreli ya da 4 filtreli açık kasa su arıtma cihazlarında. Reverse Osmosis System Kullanıyorsa. Su Membran Filtreden Geçerken, İçindeki Minerallerin Çoğunu Kaybetmektedir.

Yeni Nesil Kapalı Kasa Su Arıtma Sistemlerinde, 11 Aşamalı Ürünler MEvcut. İnline Fİltre sistemi kullanan, Bu Ürünlerde Su Membrandan Geçtikten sonra, Kaybettiği Mineralleri Ekstra Mineral filtrelerden geçerek telafi eder. ve Size Sağlıklı Mineralli Su Sunar.

Bir Diğer konu ise Damacana Su konusu, Damacana su kullanın yazmış bir arkadaşımız. Ülkemizde bilinen Tüm Damacana Firmalarının Dolum Tesislerinde, Endüstriyel Arıtma Sistemi Mevcuttur. Su Kaynağından çıktığı gibi asla depolanmaz, depolanırsa bir kaç gün içerisinde yosun tutmaya başlar.

Yani Sonuç olarak Yıllardır evlerinizde kullandığınız damacana suları da arıtma işleminden sonra size ulaşmış oluyor. ve bugüne kadar. insan vücudunda bu konuyla ilgili sıkıntı yaşanmış bir vakha söz konusu değil. buna rağmen. Nano Teknolojik su Arıtma Sasırma Sistemleri Size O suların içerisinde bulunmayan mineralli su sunabiliyor.

Sonuç olarak Evinizdeki Yeni Nesil bir Su Arıtma Cihazından Daha Sağlıklı Su Kullanabiliyorsunuz.

01 Temmuz 2020 22:29

lions
Aday Memur
Çok kafa karıştırıcı bir konu.. Öneri olarak verilen markalarda 1500 lirayada cihaz var 3500 liraya.. Karar vermek çok zor
02 Temmuz 2020 17:43

Semih Güler1
Aday Memur

Detaylı incelediğiniz zaman ürünlerim filitrelerinin aynı kalitede olduğunu görürsünüz. burda farklılık yaratan konu. Firma dır.

Buna bir örnek vermek gerekirse, Ülkemizde satılan otomobil piyasasından örnek verebiliriz. oudi seat ve bmw'den verebiliriz. bu üç firmanın motorunu aynı firma üretir. Fakat Aralarında fiyat farkı vardır.

Ao smith, ihlas ve Spring Water olarak düşündüğünüzde Aosmith'in pahalı olmasının sebebi size ekstra birsey sunması değil. Firmanın Yurtdışında olmasında ve franchise olarak hizmet vermesinden dolayı.

Spring water ve İhlas ülkemizde üretildiğinden dolayı, Fiyatı Aosmithe göre daha düşüktür. ülkemizde üretilmesinden kasıt tüm parçaları ülkemizde üretilmiyor, malum ülkede artık doğru düzgün yatırım yapan olmadığı için, Ana Filtre başta olmak üzere bir kaç parça yurtdışından geliyor. Buna rağmen. alman malı ya da amerikan malı ürünlerden ucuzdur.

3 cihazın da su analilz raporlarına bakınca. arlarında pek fazla fark olmadığını görebilirsiniz.

02 Temmuz 2020 22:53

lions
Aday Memur
Bu gidişle spring Water alıcam galiba.. Sadece marka aldı için fazla ödemeye gerek yok sanırım
02 Temmuz 2020 22:55

lions
Aday Memur
Bu gidişle spring Water alıcam galiba.. Sadece marka aldı için fazla ödemeye gerek yok sanırım
lions, 1 hafta önce - Alıntıya git
*Marka adı için
09 Temmuz 2020 12:45

Semih Güler1
Aday Memur

Tabii ki Karar size ait, Ben Markalarla ilgili bir yorum yapmak istemiyorum fakat, durum apaçık ortada, kullanıcı yorumlarına bakıldığında iyi bir marka olduğu görünüyor. Hangi Marka alırsanız alın, Ürünü satın alıp bir süre kullandıktan sonra, ilk izlenimlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyorum.

İyi Günler

Toplam 26 mesaj
 
ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?