Editörler :
«12131415161718192021222324
05 Ağustos 2020 23:36

Enesensar
Aday Memur
tamam buraya yazmam mal enese özelden yazarım
triplexmazi, 2 gün önce - Alıntıya git
ne yazcan olum aha mal tripotta kursa gelmis lan bu malin ne isi var diye gulenleri mi anlatacaksin ayrica hani senin colugun cocugun vardi kursa gitmicektin ruh hastasi bebe umarim.cocuklarin sana benzemez gerizekali olurlar direk:)
05 Ağustos 2020 23:40

Ebubekirrrrrrr
Aday Memur

Kardeşim birini tutuyoruz öbürü geliyo , enes tahrik etme adamı

05 Ağustos 2020 23:59

korumapolisi
Şef

Beyler lütfen bırakalım bu sataşmalari şuraya Bir adam baksa bizi almaktan vazgeçer.. arkadaşlar bu kursun önemini anladınız mı kurs öncesi genel müdür denetliyor kurs soylu'nun katılımıyla başlıyor.. buradan mezun olan adamı mutlaka değerlendireceklerdir. Allah' nasip etti mülakata girdik Kasım'da da kurstta olacağız inşallah...

06 Ağustos 2020 00:12

korumapolisi
Şef

Hadi arkadaşlar sayın genel müdürümüzün tweter sayfasına yorum yapalım... sonuçlarımizi açıklarlar ise kafamız rahat bekleriz kurs ne Zaman olacaksa...

06 Ağustos 2020 03:07

Blacks01
Aday Memur

Hadi arkadaşlar sayın genel müdürümüzün tweter sayfasına yorum yapalım... sonuçlarımizi açıklarlar ise kafamız rahat bekleriz kurs ne Zaman olacaksa...

korumapolisi, Dün - Alıntıya git
Kardeşim ilk defa yazıyorum aylardır mücadele ediyorsun saygı duyuyorum fakat bu kadar çok ümit etme olursa olur olmazssa olmaz... geçmiş yıllarda şubelerde çalışmış birisi olarak söylüyorum daha iyi daha donanımlı bir çok kurs aldım ve şuan devriye ekiplerde görevime devam ediyorum, istanbul kadrosunda çalışan bilir şarktan gelen özel harekat tem istihbarat gibi birimlerden gelenleri geçmiş yıllarda ekiplere verdikleri çok oldu ilçe belirtmicem bomba imhacı çalışıyor ekiplerde o yüzden bu kursa çok bel bağlama inşllah gidersin ama birgün alınır ve geri ekip karakola sürüldüğünde toparlamaya mazsın.
06 Ağustos 2020 04:00

korumapolisi
Şef

Eyvallah devrem ama sende aylardır takip ediyorsan demek ki sende bu mülakata girdin ve bir umudun var. Biz hep karakollarda ekiplerde çalıştığımız için sürülürsek bile çok koymaz bize bir günün beyliği beyliktir biraz da biz çalışalım be devrem..ayrıca Devrem iki buçuk aylık yatılı bir kursu devlet boşuna mı veriyor çalıştırmamak için mi veriyor sence.. ayrıca bana daha donanımlı bir kurs söyler misin mesela iki buçuk aylık hangi kursu aldın devrem kurbağa adamlık kursumu aldın olay yeri inceleme kursumu aldın istihbarat kursumu aldın eğer bunlar alıp da çalışamıyor san çok büyük ciddi bir sıkıntı olsa gerek Allah korusun devrem

06 Ağustos 2020 04:07

korumapolisi
Şef

Saygı duyuyorum görüşüne ama ben bu kursu almak istiyorum aynı zamanda devrem farkındaysan daha sonuçları açıklanmadı 6 aydır girmiş olduğumuz sınavın sonucunu merak ediyoruz Allah korusun belki de kazanamayacağım ihtimallerin arasında bu da var ama ben girmiş olduğum sınavın sonucunu merak ediyorum ha bu kursu da çok istiyorum O başka. Ya bu teşkilat da hiç mi bir hevesimiz hiç mi bir idealimiz hiç mi bir çalışmak istediğimz biyer olmasın hiç mi hayal etmeyelim olur veya olmaz bu kadar negatif olmayın bence Devrem.. yani ben de 1 yıllık polis değilim 10 yıllık polisim işlerin nasıl yürüdüğünü biliyorum. Şunu da çok iyi biliyorum Devlet iki buçuk ay o kadar masraf edip bir yerde kurs veriyorsa mutlaka bir sıkıntın olmadığı sürece seni değerlendirir devrem bugün Emniyet genel Müdürü boşuna mı geldi. Bu sıradan normal bir hizmet içi eğitim kursu değil Branş kursu arkadaşlar bugün önemini siz anlamıyorsunuz ama şunu söyleyeyim ya kazandığınız zaman anlayacaksınız ya da Allah korusun kaybettiğiniz zaman..

06 Ağustos 2020 04:13

korumapolisi
Şef

Vallahi yıldım ya ben artık yorum yazmayacağım bir müddet Allah'a emanet olun Arkadaşlar..teşkilat bu kadar negatif olmamalı bu kadar kötü düşünmemeli bu kadar olumsuz düşünmemeli. Ya bir meslektaş bir meslektaşa güvenmiyor inanmıyor hep olumsuz hep negatif..vallahi ben hedeflerim için yaşayacağım Bu hedef biter öbürü başlar diğeri biter başkasi başlar arkadaşlar oturup kötü düşün düşün nereye kadar.. vallahi bize düşmana gerek yok Biz birbirimize düşman olmuşuz zaten.. hadi arkadaşlar Allah'a emanet....

06 Ağustos 2020 09:47

pol077
Aday Memur

Vallahi yıldım ya ben artık yorum yazmayacağım bir müddet Allah'a emanet olun Arkadaşlar..teşkilat bu kadar negatif olmamalı bu kadar kötü düşünmemeli bu kadar olumsuz düşünmemeli. Ya bir meslektaş bir meslektaşa güvenmiyor inanmıyor hep olumsuz hep negatif..vallahi ben hedeflerim için yaşayacağım Bu hedef biter öbürü başlar diğeri biter başkasi başlar arkadaşlar oturup kötü düşün düşün nereye kadar.. vallahi bize düşmana gerek yok Biz birbirimize düşman olmuşuz zaten.. hadi arkadaşlar Allah'a emanet....

korumapolisi, Dün - Alıntıya git
Devrem milleti neden takıyosun ki sen. Herkesin yorumu kendine. Forum ve konunun amacı belli, konu dışında konışanları dikkate almamak lazım.
06 Ağustos 2020 10:22

sancak8888
Aday Memur

Triplex amacına ulasmak için calısıyor zaten mevcut korumalar kadrodan koruma alınmasına karşı

06 Ağustos 2020 10:37

policia35
Aday Memur
Bulunduğum ilde 9 kişinin koruma şubeye taini çıktı bunlar mülakata giren gişilerden oluşmuyor bizim yerimize bunları mı aldılar diye düşünüyorum bulunduğunuz illerde aynı atamalar gerçekleştimi
06 Ağustos 2020 12:12

triplexmazi
Aday Memur

Triplex amacına ulasmak için calısıyor zaten mevcut korumalar kadrodan koruma alınmasına karşı

sancak8888, Dün - Alıntıya git
hacı daha uğraşmıyom ya nerden alırlarsa alsınlar
06 Ağustos 2020 14:15

Enesensar
Aday Memur
Bulunduğum ilde 9 kişinin koruma şubeye taini çıktı bunlar mülakata giren gişilerden oluşmuyor bizim yerimize bunları mı aldılar diye düşünüyorum bulunduğunuz illerde aynı atamalar gerçekleştimi
policia35, Dün - Alıntıya git
2 kisi de burda cevikten cikti korumaya
06 Ağustos 2020 16:49

sancak8888
Aday Memur

İsterse 200 bin kişi korumaya alınsın mülakata girenlerin hakları saklı tutulur tutulması lazım beyler

Toplam 474 mesaj
«12131415161718192021222324