Editörler : oto-danisman-expert
14 Temmuz 2020 12:09

Kanatlandırır
Kapalı

2020 kpss açıklanmadan nasıl alım yapacaklar sonuçta ne puan aldık bilmiyoruz. 22.10. 20

03 Ağustos 2020 00:00

BandOfBrothers
Aday Memur

2020 kpss açıklanmadan nasıl alım yapacaklar sonuçta ne puan aldık bilmiyoruz. 22.10. 20

Kanatlandırır, 2 ay önce - Alıntıya git
haklısın dostum bayram önce tekrar görüştüm ben 2021 yılı personel temin faaliyeti ile alakalı şuan bir çalışma yokmuş ama kpss de hemen sonra başlar faaliyet dedi 93 doğumlular mağdur etmeyiz dedi
10 Ağustos 2020 22:06

Kanatlandırır
Kapalı
haklısın dostum bayram önce tekrar görüştüm ben 2021 yılı personel temin faaliyeti ile alakalı şuan bir çalışma yokmuş ama kpss de hemen sonra başlar faaliyet dedi 93 doğumlular mağdur etmeyiz dedi
BandOfBrothers, 2 ay önce - Alıntıya git

2021 önümüzdeki yıl için yani alım olmayacak mı dediler

10 Ağustos 2020 22:10

BandOfBrothers
Aday Memur

2021 önümüzdeki yıl için yani alım olmayacak mı dediler

Kanatlandırır, 1 ay önce - Alıntıya git
alım var kpss sonra başlar çalışma dedi
10 Ağustos 2020 22:13

Kanatlandırır
Kapalı
alım var kpss sonra başlar çalışma dedi
BandOfBrothers, 1 ay önce - Alıntıya git

anladım. kontejanlar düşecek galiba. ama emin olduğum tek şey tek iş kaynağı burası işşiz kalan ama mecburiyetten herkes başvuracak :) yoğunluğa bak sen bu sene :) ya hayalimdiii falan diyecekler bi de :) halbuki işşiz kalmış da ondan:) neyse sözlü mülaktta öyle sorular var ki adamı ters köşe ederler.psikolog gözlerinden anlar ne için geldiğini:)

10 Ağustos 2020 22:19

BandOfBrothers
Aday Memur

anladım. kontejanlar düşecek galiba. ama emin olduğum tek şey tek iş kaynağı burası işşiz kalan ama mecburiyetten herkes başvuracak :) yoğunluğa bak sen bu sene :) ya hayalimdiii falan diyecekler bi de :) halbuki işşiz kalmış da ondan:) neyse sözlü mülaktta öyle sorular var ki adamı ters köşe ederler.psikolog gözlerinden anlar ne için geldiğini:)

evet geçen sene kpss 65 gördü baraj bu sene çok başvuru olur kpss 70 altı biraz hayal olur piyade için bile ben 3 olacak bu sadece bu meslek için çabalıyorum bu sene son hakkım olursa olur , keza yine saçma sapan insanlar girecek sonra bir yeri yemeden istifa edecek kısmet inşallah hak eden kazanır.
10 Ağustos 2020 22:24

Kanatlandırır
Kapalı
evet geçen sene kpss 65 gördü baraj bu sene çok başvuru olur kpss 70 altı biraz hayal olur piyade için bile ben 3 olacak bu sadece bu meslek için çabalıyorum bu sene son hakkım olursa olur , keza yine saçma sapan insanlar girecek sonra bir yeri yemeden istifa edecek kısmet inşallah hak eden kazanır.

70 ten baslar piyade.. keske barajı da 70 yapsalar da şu mesleğe düzgün az temiz kişiler girse

10 Ağustos 2020 22:31

BandOfBrothers
Aday Memur

70 ten baslar piyade.. keske barajı da 70 yapsalar da şu mesleğe düzgün az temiz kişiler girse

sorma kardeşim 6 aydır sadece kpss çalışıp spor yapıyorum bu sene son gücüm inşallah olur
10 Ağustos 2020 22:32

Kanatlandırır
Kapalı
sorma kardeşim 6 aydır sadece kpss çalışıp spor yapıyorum bu sene son gücüm inşallah olur

denedin mi daha önce neden elendin

11 Ağustos 2020 03:08

hemşir011
Memur

piyadenin puanı yine aynı kalır. bu yıl artmasının tek sebebi 20 katı aday cagirimindan 10 katı aday cagirmalarina bağlı idi o yüzden 60 dan 65 e çıktı kpss puanı. şimdi yapılacak olan alımdada baraj puanlar aşagı yukarı aynı kalacaktır çok fazla bir değişiklik olmaz. bu meslek benim hayalim yıllardır bunun için uğraşıyorum diyen arkadaşlar varsada öyle bir hayale körü körüne kapılmasınlar sözlüye bir girerler şansa kadere geçer veya kalır geçer sonuçlar bi aciklanır yedek kalır üzücü bir durum. yani kimse tek alternatifi olarak görmesin çünkü başvuran herkes mülakat komisyonunun iki dudağı arasında. bu yıl 66 kpss 32 fyt ile asil piyade kazanan arkadaşım şuan eğitimde 75 kpss 60 fyt yapan arkadaşım yedeklerde kaldı kazanamadı sözlü mülakat herşeyi belirler. o yüzden kimse geleceğini iki dudak arasına bırakmasın başka hedefleride olsun
11 Ağustos 2020 12:25

selami akbulut

Arkadaşlar merhaba bir şey soracaktım bu sağlık yönetmeliği değişmiş herhalde göz şartı degismis başka bir şey degisir mu sizce boy felan

12 Ağustos 2020 12:52

Gakgos2338
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba bir şey soracaktım bu sağlık yönetmeliği değişmiş herhalde göz şartı degismis başka bir şey degisir mu sizce boy felan

selami akbulut, 1 ay önce - Alıntıya git
Göz numaraları kaç oldu kardeşim bilgin var mı
12 Ağustos 2020 13:10

Rumuzsuz34
Aday Memur
Fıtık elenmeye sebep. Fıtığın olduğunun düşünüyorsan MR girmeyeceksin. MR girersen E nabız üzerinde hastalığın gözüküyor ve doktor sağlıkta elemeye götürür. Kısacası MR girme, sağlıkta röntgen çekiliyor orada fıtık gözükmüyor. Mesleğe girdikten sonra MR girebilirsin, meslekten ihraç edilmezsin
Toplam 53 mesaj