Editörler : gubaz
11 Haziran 2020 14:28   

Proje okulu öğretmen atama sonuçları
Mayıs ayında başvuruları alınan proje okulu öğretmen atamaları başvuru sonucu açıklanan il var mı arkadaşlar? Haziran ayı içinde açıklanacağına dair duyum almıştım ama henüz belli olmadı sanırım.
11 Haziran 2020 15:19

kılıç78
Aday Memur

haziarnın 2. haftası oldu bilgi yok.el altından bişeyler oldu işte kimsenin haberi olmasın....

11 Haziran 2020 15:27

oguzhandroid
Aday Memur

haziarnın 2. haftası oldu bilgi yok.el altından bişeyler oldu işte kimsenin haberi olmasın....

kılıç78, 1 yıl önce - Alıntıya git
Iğdır'da açıklandı diye duydum hocam. acaba il il mi açıklıyorlar
11 Haziran 2020 17:30

Htdrsn
Aday Memur

Ben de bekliyorum sonuç yok hala

12 Haziran 2020 13:26

murattkucukk
Genel Müdür

Ne güzel bir okul türü kendi kendine atıyor alıyor ilana çıkıyor harika yaa:)))

12 Haziran 2020 17:55

Teknolojik Muallim
Kapalı

murattkucukk, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam bu sene her okula il içi için de il dışı için de bütün okullara , proje okulları için yazı geldi. İdareniz size haber vermedi mi?

Hatta burada biri fen lisesine yana yakıla öğretmen arıyordu .

12 Haziran 2020 17:59

erbeyca05
Aday Memur

hocam meslek lisesi olan proje okullarının neredeyse tamamı duyuruya çıktın .. ancak fen sosyal imam hatip fen gibi proje okullarının %90 duyuruya çıkmadı... sizin il neresi

12 Haziran 2020 19:15

Teknolojik Muallim
Kapalı

hocam meslek lisesi olan proje okullarının neredeyse tamamı duyuruya çıktın .. ancak fen sosyal imam hatip fen gibi proje okullarının %90 duyuruya çıkmadı... sizin il neresi

erbeyca05, 1 yıl önce - Alıntıya git

Hocam Mardin'deyim. Mardin için basvurdum m ama umutsuzum. Torpilli çoktur. İl dışı ilk defa bu yıl gördüm .

Ben meslek lisesine basvurdum m ama anadolu, fen ve imam hatip duyuruları da geliyordu.

13 Haziran 2020 00:12

murattkucukk
Genel Müdür

Hocam bu sene her okula il içi için de il dışı için de bütün okullara , proje okulları için yazı geldi. İdareniz size haber vermedi mi?

Hatta burada biri fen lisesine yana yakıla öğretmen arıyordu .

Teknolojik Muallim, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yahu verse ne olur Allah aşkına önce eş dost ahbap sendika yerleştirsin çok iyilere biz de artanlara o da müdür beğenirse sonuçta beğenmeyebilir babasının çiftliği ya hepsinin,il dışı başvurda varsa ohh müthiş valla hayatın boyu gidemeyeceğin ile ahbap bağlantıları ile gidersin hoooppp harika ya valla iyice zıvanadan çıktı bu iş bence

13 Haziran 2020 01:10

kılıç78
Aday Memur

ne bir yazı, ne açıklama hiçbir yerde.Geçmiş olsun bize..

13 Haziran 2020 01:58

Teknolojik Muallim
Kapalı

Yahu verse ne olur Allah aşkına önce eş dost ahbap sendika yerleştirsin çok iyilere biz de artanlara o da müdür beğenirse sonuçta beğenmeyebilir babasının çiftliği ya hepsinin,il dışı başvurda varsa ohh müthiş valla hayatın boyu gidemeyeceğin ile ahbap bağlantıları ile gidersin hoooppp harika ya valla iyice zıvanadan çıktı bu iş bence

Orası öyle sayın hocam. Baştan aşağı yanlış bir olay proje okulu zaten. Objektif kriterler yok.

16 Haziran 2020 08:35

majesteleri7
Şef

Torpillilere yer bulma proje okulu

16 Haziran 2020 14:10

BjkTalisca
Şef

Proje meslek liseleri için il memler kendi sayfalarında duyuruya çıktı fakat bazı okul müdürleri ya haberleri olmadığı için ya da öğretmen kaybetmek istemedikleri bunu kendi okullarına duyurmadılar. Anadolu ve Fen lisesi için zaten hiç duyuru gören bile olmadı. Proje okullara eskisi gibi sınavla atama yapılmalı ya da mesleki kıdem şartı getirilmeli. Bu haliyle objektiflikten çok uzak.

16 Haziran 2020 15:15

EnderuN Mektebi
Aday Memur

Proje okulu idareci ve öğretmen atamaları, il komisyonları tarafından belirlenip bakanlık onayına ankaraya gönderilir ve 22 haziran itibari ile sonuçlar yayınlanmaya başlanır.

16 Haziran 2020 19:05

Teknolojik Muallim
Kapalı

Proje okulu idareci ve öğretmen atamaları, il komisyonları tarafından belirlenip bakanlık onayına ankaraya gönderilir ve 22 haziran itibari ile sonuçlar yayınlanmaya başlanır.

EnderuN Mektebi, 1 yıl önce - Alıntıya git

Çok teşekkürler sayın hocam. Ben de o tarihlerde hatırlıyorum hatta atama takvimini bir ara görmüştüm sanki kaynak paylaşabilir misiniz acaba?

Bu arada okul türlerine gore ayrı ayrı mi açıklanacak, meslek lisesi, imam hatip, anadolu-fen gibi...

17 Haziran 2020 10:34

smenciqqq
Aday Memur

EnderuN Mektebi, 1 yıl önce - Alıntıya git

iyi günler hocam 22 haziran tarihi nerede yazıyor? açıklanmış il var mı?

17 Haziran 2020 13:43

murattkucukk
Genel Müdür

Ben diyorum ki şu proje okulu ayağına ildışından proje okulu ayarlayayım kendime,o şehirde olsam iliçi ile gidemeyeceğim o şehirde olmasam ildışı ile gidemeyeceğim okula hoooop giderim ohh missss,sizler de doğuda dğ köylerinde bekleyin ki acaba kaç okul açılacak bu sene:))) Valla proje okulu ve eş durumu öyle güzel kullanılıyor ki hayret ediyorum gerçekten!...

17 Haziran 2020 15:08

Teknolojik Muallim
Kapalı

Ben diyorum ki şu proje okulu ayağına ildışından proje okulu ayarlayayım kendime,o şehirde olsam iliçi ile gidemeyeceğim o şehirde olmasam ildışı ile gidemeyeceğim okula hoooop giderim ohh missss,sizler de doğuda dğ köylerinde bekleyin ki acaba kaç okul açılacak bu sene:))) Valla proje okulu ve eş durumu öyle güzel kullanılıyor ki hayret ediyorum gerçekten!...

Haklısın hocam.

Yalnız eş durumu sahte/formalite veya gerçek TORPİL'siz gitme ihtimali var.

Ancak il dışına proje okuluna TORPİL'siz kabul edilme ihtimali çok çok düşük. İl içi bile muğlak.

Ben il içinde başvurdum bir proje okuluna başta ümidim vardı ancak hem okul müdürü hem de ilgili il mem şube müdürü ile konuşunca ümidim iyice azaldı.

18 Haziran 2020 17:54

Papatyakaya
Kapalı

istanbul ortaoğretime bağlı Proje Anadolu liselerinin atama kararnameleri bugün dys de okullara gönd

19 Haziran 2020 19:36

ozer32
Aday Memur

Arkadaşlar sonucunu öğrenen olursa yazıversin.Bulunduğum ilin milli eğitim müdürlüğünden ilgili memur "kararnamaler bize gelince biz de okula göndeririz, okul sizi arayarak bilgilendirir."dedi.

19 Haziran 2020 19:43

dehneliler
Genel Müdür

Çalıştığım fen lisesine bugün 2 öğretmen ataması yapıldı

Toplam 808 mesaj
12345678910111213»

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?