Editörler : gubaz
«29303132333435363738394041
18 Temmuz 2021 22:29

ktef19
Aday Memur

Güncel...

19 Temmuz 2021 00:25

aloss
Memur

Yarın (Pazartesi) bir kipirdanma olur mu acaba ?

19 Temmuz 2021 09:49

ktef19
Aday Memur

Hocam bence bayram sonuna kadar hiç bir kıpırdanma olmaz.

19 Temmuz 2021 12:41

pi40
Aday Memur

imam hatiplerin için haber yok mu

19 Temmuz 2021 15:26

mateacher7O
Şube Müdürü

Arkadaslar proje okullarında 3 yil çalışma sart var mi ?

Ben bakanlik onayı ile atandım mayısta

Seneye il ici tayin isteyebilir miyim ?

21 Temmuz 2021 22:54

Yaman555
Aday Memur

Arkadaslar proje okullarında 3 yil çalışma sart var mi ?

Ben bakanlik onayı ile atandım mayısta

Seneye il ici tayin isteyebilir miyim ?

mateacher7O, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam proje okullarında çalışma şartı 4 yıl çalışılabilir. Sonra bir 4 yıl daha uzatabilirsiniz. Toplamda 8 yıl çalışabilirsniz. İl içinde 3 yılının dolmadan başka okula tayin isteyemezsiniz. İl içi hakkınızı olması için o ilde 3 yıl çalışmalısınız. Proje okulda illa 4 yıl çalışma şartı yok, ama il içi tayin hakkınız yoksa en az 3 yıl görev yapmalısınız. (Hayırlı bayramlar bu arada. Bu yorumu misafirlikteyken yazdım, inşallah tekrara düşmemişimdir)
22 Temmuz 2021 00:31

murattkucukk
Genel Müdür

iliçi veya ildışı ile gidemeyeceğim iller veya ilçeler proje okulu ayağına torpil bulup gideyim diyorum ne dersiniz?Seversem kalırım ya da dayanırım sonra yakın merkezi okulda bir boşluk olunca hooop geçerim oraya aaa süper ya ben de diyorum millet neden bu kadar düşüyor bu işin peşine çok zekisiniz gerçekten!...

22 Temmuz 2021 11:53

ktef19
Aday Memur

Kardeşim ne yaparsan yap sana neyapacakın diye soran mı.Senin gibi köylü kurnazı,suistimalci tipler çoğalınca bunun da suyunu çıkarırlar yakındır.

22 Temmuz 2021 14:40

murattkucukk
Genel Müdür

Kardeşim ne yaparsan yap sana neyapacakın diye soran mı.Senin gibi köylü kurnazı,suistimalci tipler çoğalınca bunun da suyunu çıkarırlar yakındır.

ktef19, 2 ay önce - Alıntıya git

ironi yaptım köylü kurnazı sen ve senin gibi bu yola baş koyanlara denir,bu proje okulu hakkaride olsa kimse gitmez ama nornal yolalrdan gidemediğiniz il ve ilçelere böyle gidiyorsunuz sorsan da hepsi atomu parçalıyor ben iliçi de il dışı de kendi puanımla ve kendi hakkımla gittim her yere,sizin gibi değilim,İRONİ yaptım ama anlayamadın tabi

22 Temmuz 2021 15:38

Serkan0581
Aday Memur

İl içi atamada 3 yıl şartının kaldırılacağını düşünüyorum

22 Temmuz 2021 23:25

ktef19
Aday Memur

Bizim buralarda senin gibiler için bir laf vardır;susuzluktan yayılamıyor derler...İnsanın içi nasılsa diğer insanları da öyle zannedermiş.Sadece menfaat ve kendi bencilliği için yaşayanlar herkesi öyle Zannediyor.

23 Temmuz 2021 00:14

murattkucukk
Genel Müdür

Bizim buralarda senin gibiler için bir laf vardır;susuzluktan yayılamıyor derler...İnsanın içi nasılsa diğer insanları da öyle zannedermiş.Sadece menfaat ve kendi bencilliği için yaşayanlar herkesi öyle Zannediyor.

Ne alakası var ya,ben 300 puanla Samsun a gidemeyeceğim 14 yıllık öğretmenim dağ bayır açılacak sadece sen sendika torpil bilmem ne ile ya da bunlar olmayıp birine kendini beğendirerek oranın en merkezi yerine gideksin oldu cnm başka?Çoğunuz yerleri güel diye gidiyorsunuz bu okullara kaldı ki herkesin derdi orayı kullanıp o merkeze kapak atmak,hakkari de olsa gidecek miydiniz proje okuluna tabiki hayır,dert bilim değil çünkü

23 Temmuz 2021 01:22

ouzzz
Memur

iliçi veya ildışı ile gidemeyeceğim iller veya ilçeler proje okulu ayağına torpil bulup gideyim diyorum ne dersiniz?Seversem kalırım ya da dayanırım sonra yakın merkezi okulda bir boşluk olunca hooop geçerim oraya aaa süper ya ben de diyorum millet neden bu kadar düşüyor bu işin peşine çok zekisiniz gerçekten!...

murattkucukk, 2 ay önce - Alıntıya git

Haklısın kardeş madem torpil morpil yok atmaları belli kriterlere göre şeffaf bir şekilde yapsınlar bence bu duruma itiraz için tüm yolları denemeliyiz

23 Temmuz 2021 11:14

murattkucukk
Genel Müdür

Haklısın kardeş madem torpil morpil yok atmaları belli kriterlere göre şeffaf bir şekilde yapsınlar bence bu duruma itiraz için tüm yolları denemeliyiz

ouzzz, 2 ay önce - Alıntıya git

bırak itirazı öyle sohbet ediyorlar benim açıklnadı senin açıklandı mı gibi sank bilim adamı hepsi,kendilerinin bile haberi yok nasıl atamam olacağından bir de kalkmış bu düzeni savunup düzenin bir parçası olmak için yanıp tutuşuyorlar

24 Temmuz 2021 00:14

ktef19
Aday Memur

Kimsenin yanıp tutuşturulan filan yok, kanun devlet hak vermiş insanlarda başvurmuş ne var bunda, sanki kanunsuz bir şey yapıyor,sanki bu sistem çokguzel diye bu sistemi mi savunuyor bu insanlar.He şunu da hatırlatayım 2000 li yıllara kadar kimin nasıl atandığı,kimin nasıl tayin olduğuda ortada sanki çok adaletli güzel bir sistem vardı da yeni bozuldu.300 yıldır hangi sistemi doğru bu memleketin...

24 Temmuz 2021 14:07

murattkucukk
Genel Müdür

Kimsenin yanıp tutuşturulan filan yok, kanun devlet hak vermiş insanlarda başvurmuş ne var bunda, sanki kanunsuz bir şey yapıyor,sanki bu sistem çokguzel diye bu sistemi mi savunuyor bu insanlar.He şunu da hatırlatayım 2000 li yıllara kadar kimin nasıl atandığı,kimin nasıl tayin olduğuda ortada sanki çok adaletli güzel bir sistem vardı da yeni bozuldu.300 yıldır hangi sistemi doğru bu memleketin...

Evet eskilerde sistem bozuktu ama şuan her şey internetten ve şeffaf olabilir di mi?Ama değil?Bu başlık altında bile kim kimin nereye ne zaman nasıl atandığını bilmiyor ve ısrarla da bu sisteme dahil olmaya çalışıyorsunuz neden?

25 Temmuz 2021 10:32

hakanunal1990
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba. Ben temmuzun ilk haftası itibariyle proje okula atandığım bilgisini telefonla öğrendim. Ancak yaz tatilinde ve il dışında olduğum için ilişik kesip başlama yapmadım. İl içinde oldu atamam. Haftyaa ilişik kesip aynı gün de (il içi olduğu için) başlamak istiyorum. Herhangi bir şey olur mu?

25 Temmuz 2021 13:11

murattkucukk
Genel Müdür

Arkadaşlar merhaba. Ben temmuzun ilk haftası itibariyle proje okula atandığım bilgisini telefonla öğrendim. Ancak yaz tatilinde ve il dışında olduğum için ilişik kesip başlama yapmadım. İl içinde oldu atamam. Haftyaa ilişik kesip aynı gün de (il içi olduğu için) başlamak istiyorum. Herhangi bir şey olur mu?

hakanunal1990, 2 ay önce - Alıntıya git

Bu proje okulu olayı çok kebap ya telefonla atananlar verilen haberler istediğin zaman başla ayy harika bir sistem ya,ben de deneyeceğim ben de sizi arayan telefonu paylaşır mısınız hocam?Ben arayıp isteiğim ilden bir okul belirleyip gideyim oraya ildışında da varoşlar beklesinler bizler kaliteli öğretmenler olarak istwdiğimiz il ve ilçelere gidelim :))

25 Temmuz 2021 23:48

aloss
Memur

Yeni bir haftaya daha başlıyoruz, herhalde bu hafta da yeni gelişmeler olur, imam hatip lisesi kararnamesi bekleyenler var mıdır acaba aramızda yada istediği okula bazı branşlarda kararnameler gelmis olup hala bazı branşlarda kararnamesi gelmeyenler var mıdır ?

26 Temmuz 2021 01:03

murattkucukk
Genel Müdür

Yeni bir haftaya daha başlıyoruz, herhalde bu hafta da yeni gelişmeler olur, imam hatip lisesi kararnamesi bekleyenler var mıdır acaba aramızda yada istediği okula bazı branşlarda kararnameler gelmis olup hala bazı branşlarda kararnamesi gelmeyenler var mıdır ?

aloss, 2 ay önce - Alıntıya git

beni telefonla aradılar,sizi bekliyoruz hocam dediler,hangi şehir dedim beğenmedim şehri diğer şehirden haber bekliyorum:)

Toplam 808 mesaj
«29303132333435363738394041

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?