Editörler :
09 Temmuz 2020 03:52

şanzelize45
Aday Memur
Hocalarım öğretim görevlisi ile doktorasını bitirmiş öğretim görevlisi olarak çalışan birinin özlük haklarında ne gibi farklılıklar var?
14 Temmuz 2020 23:08

akademikzulum
Şef
Hocalarım öğretim görevlisi ile doktorasını bitirmiş öğretim görevlisi olarak çalışan birinin özlük haklarında ne gibi farklılıklar var?
şanzelize45, 3 ay önce - Alıntıya git

Öğretim görevlisi doktorası bitince işine devam eder ama ar. gör. 50/d kadroları olduğundan doktora sonrası işten atılır.

15 Temmuz 2020 10:47

akademisyen 64
Genel Müdür

Öğretim görevlisi doktorası bitince işine devam eder ama ar. gör. 50/d kadroları olduğundan doktora sonrası işten atılır.

akademikzulum, 2 ay önce - Alıntıya git

Öğretim görevlisi ile Dr.Öğretim Görevlisinin özlük hakları soruluyor. Arş. Gör. değil.

15 Temmuz 2020 10:48

tuceee10
Aday Memur
Hocalarım ben Sanırım kararımı verdim ve Meb'den üniversiteye geçiyorum. Umuyorum ki hayatımın hatasını yapmıyorumdur Hepinize teşekkür ederim.
15 Temmuz 2020 12:08

Someone0606
Aday Memur
Hocalarım ben Sanırım kararımı verdim ve Meb'den üniversiteye geçiyorum. Umuyorum ki hayatımın hatasını yapmıyorumdur Hepinize teşekkür ederim.
tuceee10, 2 ay önce - Alıntıya git
ben olsam ben de aynısını yapardım..hayırlı uğurlu olsun
15 Temmuz 2020 13:51

akademisyen 64
Genel Müdür
tuceee10, 2 ay önce - Alıntıya git

Hayırlı olsun.

Toplam 66 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?