Editörler : E.Kayı Han
20 Haziran 2020 23:54

Komisyon İçi Tayin Yazmak

Aynı komisyona bağlı bir cezaevine tayin istersem komisyon beni aynı komisyona bağlı ama başka herhangi bir yere gönderebilir mi? Atıyorum Kocaeli 1 nolu T tipinde memurum. açık cezaevini yazdım. komisyon tutup beni 1 nolu f tipine gönderebilir mi? şehri örnek olarak verdim. Başka bir şehirde kampüs cezaevinde çalışıyorum, yine aynı kampüste başka bir cezaevini yazacağım.

CBS
Kapalı
21 Haziran 2020 01:01

Cezaevlerinde durum nasıl bilmem ama, adliyelerde komisyon kendine bağlı adliyeler arasında personeli görevlendirme yolu ile yer değiştirebiliyor.

Centilmen Adam
Kapalı
26 Haziran 2020 16:13

torpilin yoksa becayiş bile kabul etmeyen bir kurumdan çok bi şey bekleme

horageçti
Şef
26 Haziran 2020 19:15

Yazdığın yerin dışında vermez dilekçe usül kanunna aykırı senin talebinin ya red olur ya uygun olur ha seni başka cike verirse senle ilgili bi sıkıntı varsa kurumunda o nedenle başka cike verebilirler.

kytkbl
Kapalı
27 Haziran 2020 05:51

Bakanlık Onayına Tabi Olmayan Adalet Komisyonları Kararları Madde 45 - Adalet komisyonlarınca yargı çevresi içinde unvan veya sınıf değişikliği olmadan yapılan naklen atama... YANİ; komisyon mülakat içinde İSTERSE seni istediği yere atar, bakanlık onayı aranmaz ama bakanlığa bilgi verilir sadece...
10 Eylül 2020 20:25

Allah Allah torpilin olursa becayiş oluyor mu
Centilmen Adam, 4 yıl önce

torpilin yoksa becayiş bile kabul etmeyen bir kurumdan çok bi şey bekleme

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi