Editörler : ya umutlarda biterse
23 Haziran 2020 12:21   

Hangi marka tv daha iyi?
Toshiba tvler hakkinda bilgisi olan var mi? Alinir mi?
26 Haziran 2020 12:41

azizilkerlabtek54
Aday Memur
Evet arkadaşlar lütfen cevap verin
26 Haziran 2020 14:13

VATANUĞRUNA
Şube Müdürü
Paraya kıyacaksan ve görüntü kalitesi diyorsan sony, çok akıllı olsun ama sony daha makul fiyat olsun diyorsan samsung/philips/LG, param az diyorsan vestel, param daha da az diyorsan awox. Bir tv de sosyetenin markası vardı adı aklıma gelmedi gelince yazarım, onu alabilirsin.
26 Haziran 2020 14:14

sosyolojistt
Aday Memur
LG den şaşma.
26 Haziran 2020 14:17

VATANUĞRUNA
Şube Müdürü
Paraya kıyacaksan ve görüntü kalitesi diyorsan sony, çok akıllı olsun ama sony daha makul fiyat olsun diyorsan samsung/philips/LG, param az diyorsan vestel, param daha da az diyorsan awox. Bir tv de sosyetenin markası vardı adı aklıma gelmedi gelince yazarım, onu alabilirsin.
VATANUĞRUNA, 2 hafta önce - Alıntıya git
Loewe TV. foseptik kadar parası olanların tv markası.
26 Haziran 2020 14:19

VATANUĞRUNA
Şube Müdürü
LOEWE TV Aldığım marka çok kaliteli olsun, televizyonum, renk netlik , tasarım sağlamlık, malzeme kalitesi yönlerinden dört dörtlük olsun parası önemli değil diyorsanız tam size göre bir tv ve elektronik markası Loewe'dir. Loewe led tv almak otomobil parasını gözden çıkartmaktır. Alman markası olan Loewe ülkemizde ENPLUS mağazalarında satılmaktadır.
26 Haziran 2020 14:51

Hacıcvk
Aday Memur
70um7100pla LG tv kullanıyorum. Mükemmel bir televizyon. Toshiba demişsiniz, yeni evimize taşınırken mobilyaya ağırlık verdiğimiz için A101 de uygun fiyata görünce 2 yıl önce idareten Toshiba tv aldım. Görüntü kalitesi idare eder ama bu aralar kendi kendine kapanıyor, ayarlar sıfırlanıyor, durduk yerde sinyal yok diyor, sonra görüntü geliyor ses gidiyor. Sözün kısası tavsiye etmem. Benim aldığım Toshiba tv Türkiyede vestel fabrikasında üretiliyor. İthal olanın satışı varsa ona bir şey diyemem. Yukarıda belirtiğim gibi sonra LG aldım çok memnunum.
26 Haziran 2020 17:21

Huseyin0146
Samsung veya lg
27 Haziran 2020 00:31

Nurullah4335
Şube Müdürü
Tv yi iyi yapan kullandığı teknolojidir. LG oled ile şuan bir adım önde. Tabii burning sorunu oldu ilk çıkan modellerinde. Samsung ise led in gelişmişi qled ile tutunmaya çalışıyor. Ama artık microled denilen yeni bir teknoloji geliyor. Daha iyi renkler, daha parlak ekran daha uzun ömürlü bir teknoloji. Ama fiyatlar yüksek. Daha oturması lazım. Görüntü önemliyse oled al. LG veya Sony
29 Haziran 2020 00:42

milli genç
Aday Memur
valla ben evlendiğinde ilk Arçelik aldım 2 yıl garanti vardı 2 yıl garanti bittikten bir gün sonra paneli bozuldu TV kadar para istenince çöpe attım yerine Vestel aldım Vestel alırken ön yargıların vardı kalitesiz dediler ama 5 yıl oldu alalı halen ilk günki gibi çok memnunum
29 Haziran 2020 00:55

Cyohcho
Aday Memur
50um7400 lg marka aldım 4150 tlye. Gayet memnunum sesli komut özelliği diğer tvlerden ayıran bi özellik. Tek eksisi kanal geçişleri hızlı değil
29 Haziran 2020 07:51

mzonen
Aday Memur
Bütçe söyleseydin ona göre konuşacaktım. Ama şunu söyleyeyim. Sony aldım geçen sene. Malum sağlam, kaliteli marka. Gayet memnunum. Genel olarak şunu diyorlar: Gerçeğe en yakın görüntüyü sony veriyor. Samsung ciyak renk, Lg pastel, Sony gerçek renkler. Ama kalite diyorsan zaten sony..
29 Haziran 2020 17:20

dr.hanim88
Aday Memur

samsung smart tv kullanıyorum kamerası yok

Toplam 12 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?