Editörler :
27 Haziran 2020 19:34

Eboci
Aday Memur
Başkası neden atıyor amaç ne adam açmış kamerayı bu polis bana ceza kesti diye atıyor amaç ne
angarabebesi060606, 2 hafta önce - Alıntıya git
Onu adama sor yapağım kendi ne diye atıyor sen de mi atıon yoksa ver bi sicil sanada bir soruşturma yapıştıralım
27 Haziran 2020 20:02

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Onu adama sor yapağım kendi ne diye atıyor sen de mi atıon yoksa ver bi sicil sanada bir soruşturma yapıştıralım
Eboci, 2 hafta önce - Alıntıya git
Kel göbekli bürocu seni 22 yaşında köyden evlendin tabi yeni nesili kıskanıyorsun çünkü insan gibi yaşamamışsın bir kızla gezip kahve içmemişsin :)
27 Haziran 2020 20:18

Eboci
Aday Memur
Kel göbekli bürocu seni 22 yaşında köyden evlendin tabi yeni nesili kıskanıyorsun çünkü insan gibi yaşamamışsın bir kızla gezip kahve içmemişsin :)
Yaprağım ben eskişehirdeyim senin gördğün kadar benim gömdğüm var anladın sen kahve içe dur :D
28 Haziran 2020 00:15

Tecn
Aday Memur

Tiktokcu gomser vardı hesabı kapatmış ulan ya :))

28 Haziran 2020 07:19

karanka111
Şube Müdürü
Arkadaşlar forumda meslektaşınız olmayıp da hesap açarak uluorta sallayan, salça olan birçok hesap var. Onlara itibar etmeyin
28 Haziran 2020 07:20

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Yaprağım ben eskişehirdeyim senin gördğün kadar benim gömdğüm var anladın sen kahve içe dur :D
Ahahaha tam dediğim gibi işte görmemiş adam eskişehirde yaşamayı sosyallik lüx sanıyor he baba he sen kahveye devam et ama batak atmaya bu arada 222 den suata selam söyle cumartesilerde sana indirim yapsın hadi öptüm by
28 Haziran 2020 09:26

Diego de Leite
Genel Müdür
Gece mesailerimiz 13-14 saat, mobbing almış başını gidiyor, polisin yetkisini bırakmamışlar önüne gelen serseri artistlik yapıyor, polise saldıran şahıslar polisten önce adliyeden çıkıyor, ayda en az 10 polis intihar ediyor, ama daha önemli konuşlarımız şu şekilde : şapka(kafanıza diktirin demediklerine şükrediyorum), sosyal medyadaki resimler ve polislerin memleketlerine atanmasının önüne geçmek.
28 Haziran 2020 13:30

Eboci
Aday Memur
Ahahaha tam dediğim gibi işte görmemiş adam eskişehirde yaşamayı sosyallik lüx sanıyor he baba he sen kahveye devam et ama batak atmaya bu arada 222 den suata selam söyle cumartesilerde sana indirim yapsın hadi öptüm by
Anaaa görmemiş mal clup a gitmeyi bi şey sanıyo belli üniformayı mekancılara peşkeş çeken yavşakkardan olduğun bi şişe sodaya neler yapmazsınız sizi görgüsüz tiktokcular, sizi polis yapanı tıktokluyum
28 Haziran 2020 13:43

emareci
Şef
O da bir şey m biz ekip olarak ilçe müdüründen önce ilçeye araçla giriş yaptık arkamızdan ilçe müdürü giriş yaptı biz arabayı park ederken ilçe müdürü içeri hızlıca girdi. O geldiğinde neden arabadan inmedik diye rapor yedik :)) bu teşkilat çok tontiş bi teşkilat çokta komikler
28 Haziran 2020 15:07

erdem2286
Aday Memur
Herkese Selamlar Şu hakarete varan yorumlarınız dan dolayı eğer meslektasımsanız sizi kınıyor ve sizlerden utanıyorum. zaten meslektasım değilseniz sıkıntı yok sizden sokakta milyon tane var artık umursamıyoruz toplumca. asıl konuya gelecek olursak da emniyet teşkilatının milyonlarca sorununun yanında dert ettiği bu konu yıllardır mensubu olduğum teşkilatın beni hiç yanıltmadığını gösterdi varolun böyle devam edin çözersiniz tüm dertleri sorunları tasaları yıllardır çözdüğünüz gibi saygılarımla
28 Haziran 2020 16:58

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Anaaa görmemiş mal clup a gitmeyi bi şey sanıyo belli üniformayı mekancılara peşkeş çeken yavşakkardan olduğun bi şişe sodaya neler yapmazsınız sizi görgüsüz tiktokcular, sizi polis yapanı tıktokluyum
Ahaha mekan benim oğlum neden peşkeş çekeyim ahaha bu arada clupüm yok ahahaha:)
28 Haziran 2020 17:10

Eboci
Aday Memur
Ahaha mekan benim oğlum neden peşkeş çekeyim ahaha bu arada clupüm yok ahahaha:)
Ulen ya şu alımlarda puanı düşürdüler orta zekalı polis olabiliyordu şimdi geri zekalılar geldi mesleğe tiktok çek tiktok a q malı behzat ç izlemiş polis olmuş çinçin ibnesi
30 Haziran 2020 11:50

Yol Gösteren
Şef

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından Sosyal Paylaşım Sitelerinde Emniyet Teşkilatı Birimleri ile Personeline Ait Hesapların Açılması ve Kullanımına Dair Standart ile kurallar belirlenmiştir, anılan Standartın 6/2 maddesinde; Emniyet Teşkilatı Personelinin sosyal medya sitelerinde açacağı kişisel hesaplarda Emniyet Teşkilatını temsil eden resmi üniforma, logo, teçhizat, çalıştığı birim vs. görüntülerinin yer almaması gerektiği düzenleme altına alınmıştır.

Buna göre 7068 sayılı kanun (2) Kınama cezasını gerektiren fiiller şunlardır:

a) Görev sırasında veya dışında, mevzuat veya talimatlarla yasaklanan davranışlarda bulunmak.

yukarıdaki kanun maddesinden ceza verilebilir..

03 Temmuz 2020 19:34

EL CHAPO
Daire Başkanı

Emniyet Genel Müdürlüğü Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından Sosyal Paylaşım Sitelerinde Emniyet Teşkilatı Birimleri ile Personeline Ait Hesapların Açılması ve Kullanımına Dair Standart ile kurallar belirlenmiştir, anılan Standartın 6/2 maddesinde; Emniyet Teşkilatı Personelinin sosyal medya sitelerinde açacağı kişisel hesaplarda Emniyet Teşkilatını temsil eden resmi üniforma, logo, teçhizat, çalıştığı birim vs. görüntülerinin yer almaması gerektiği düzenleme altına alınmıştır.

Buna göre 7068 sayılı kanun (2) Kınama cezasını gerektiren fiiller şunlardır:

a) Görev sırasında veya dışında, mevzuat veya talimatlarla yasaklanan davranışlarda bulunmak.

yukarıdaki kanun maddesinden ceza verilebilir..

Yol Gösteren, 1 hafta önce - Alıntıya git

adam tiktokta ayaklari uzatmis mp5 i masaya koymus kulube icinde video paylasiyor.bunlarin polis olarak calismamasi gerek

Toplam 54 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?