Editörler : ayşegül bgm
25 Haziran 2020 13:21   

Veteriner hekimliği mi ilköğretim mat ve hemşirelik mi ?

yks hazırlanıyorum bu sene inşallah sınava giricem .3 branş arasındayım .4 yıl sonra hangisi avantajlıdır(çalışma ortamı , ekonomik getiriler , atanma durumu vb ....yorumlar mısınız tesekkür edeyorum.

25 Haziran 2020 13:57

Hayalperesthemşire
Müsteşar

Veterinerlk yapabileceğini düşünüyorsan ona yönel olmadı öğretmenlik düşün, hemşirelikdn uzak dur kardeş, evt en rahat hemşirelikte atanırsn bu bir gerçek ama herşey atanmak değil eminol, sorunlar daha sonrasında başlıyor

25 Haziran 2020 14:08

cemol
Genel Müdür

Veterinerlk yapabileceğini düşünüyorsan ona yönel olmadı öğretmenlik düşün, hemşirelikdn uzak dur kardeş, evt en rahat hemşirelikte atanırsn bu bir gerçek ama herşey atanmak değil eminol, sorunlar daha sonrasında başlıyor

Hayalperesthemşire, 2 hafta önce - Alıntıya git

peki hocam nedenini acıklar mısınız

25 Haziran 2020 15:28

cemol
Genel Müdür

tamam hemşreliği silelim ozaman

25 Haziran 2020 15:36

Japonpdr
Aday Memur
Üç bölümde farklı karakteristik yapılar barındırıyor. Kendi ilgi ve yeteneklerinizi göz önüne almanız gerek. İş bulma vs. Gibi değerleri göz önünde bulindurursaniz ilk. Mat ve hemşirelik daha mantıklı olur. Hayvanları çok seviyor ve devlet olmazsa da klinik açabilecek durumunuz varsa veterinerlik de güzel olabilir. Rehberliği tercih ettim ben ama hala veterinerlik içimde ukde olmuştur. Esit agirlikciyim ama veterinerligin bazılarına puanım yetiyordu da:D
25 Haziran 2020 16:01

cemol
Genel Müdür
Üç bölümde farklı karakteristik yapılar barındırıyor. Kendi ilgi ve yeteneklerinizi göz önüne almanız gerek. İş bulma vs. Gibi değerleri göz önünde bulindurursaniz ilk. Mat ve hemşirelik daha mantıklı olur. Hayvanları çok seviyor ve devlet olmazsa da klinik açabilecek durumunuz varsa veterinerlik de güzel olabilir. Rehberliği tercih ettim ben ama hala veterinerlik içimde ukde olmuştur. Esit agirlikciyim ama veterinerligin bazılarına puanım yetiyordu da:D
Japonpdr, 2 hafta önce - Alıntıya git

peki veterinerlik bölümünü dil hazırlıklı üniversitelerde okumanın avantajları neler

25 Haziran 2020 18:11

Samsunhemsire55
Aday Memur
Bence ilköğretim matematik düşün 4 yıl önce bende ilköğretim matematik ile hemşirelik arasında kaldım ataması iyi diye hemşirelik yazdım ama iş zor öğretmen mis gibi
26 Haziran 2020 22:22

Lisanshemşire46maraş
Aday Memur

İlk Mat seç bende bu 3 meslek arasındaydım. Keşke ilk.mat seçseydim diyorum matematiği de çok seviyordum ama ona göre iyi düşün hakkında hayırlısı

29 Haziran 2020 15:15

cemol
Genel Müdür

İlk Mat seç bende bu 3 meslek arasındaydım. Keşke ilk.mat seçseydim diyorum matematiği de çok seviyordum ama ona göre iyi düşün hakkında hayırlısı

Lisanshemşire46maraş, 2 hafta önce - Alıntıya git

paylaşımımı okuyan veterinerlik ve ilk mat. bölümü çalışan ve öğrenci lerimizde yorumlarsa çok memnun olurum. tercih sınavdan daha zormuş.

30 Haziran 2020 12:39

cemol
Genel Müdür

ne kadar zormuş arada kalmak.veterinerlik atamaları nasıl 3 yılda bir mi

30 Haziran 2020 21:29

siyasalhemsire
Memur
kesinlikle öğretmenlik, hemşirelik sürünmekle eşdeğer
Toplam 10 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?