Editörler : ayşegül bgm
25 Haziran 2020 21:55   

Lisans hemşirelik kaça düşer?

Sizce puanlar kaça düşer ? Üni hastanesine giden ya da istanbul olduğu için tercih vermeyen çok kişi var mıdır ? Birde mezunlardan yüksek puanlı çok var mıdır? Etraftan bildiğiniz

26 Haziran 2020 12:53

Hemşiraanım
Aday Memur

İstanbul oldugu icin tercih vermeyenler var.Ben sanmiyorum yuksek puanli yeni mezunun cok oldugunu cunku 2 sene once kim okurken bir de kpss calisip gircek cogu denemek icin girdi benim gbi

03 Temmuz 2020 03:46

Samsunhemsire55
Aday Memur
64.8 e düşer
03 Temmuz 2020 15:04

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
Basın toplantısında atama olup olmıcağını sorulmasını için basın mensubh arkadaşlara yazalım arkadaşlar sesimizi duyuralım Bakan koca bile dedi ihtiyacımız çok fazla açığımız var
04 Temmuz 2020 01:34

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
Basın toplantısında atama olup olmıcağını sorulmasını için basın mensubh arkadaşlara yazalım arkadaşlar sesimizi duyuralım Bakan koca bile dedi ihtiyacımız çok fazla açığımız var
Mutsuzumutsuz, 1 ay önce - Alıntıya git
Neyine eksi puan veriyorsunuz çekemeyenler girmesin foruma bizim mesleğin ne kadar stresli, sabır isteyen tahammülü zorlayan birçok kimseninde yapmak istemediği hassas bir meslek olduğunu buna göre muamele yapılması gerektiğini anlamalı insanlar yeteri kadar puanı alamıyorsan başkalarına yargılayacağınıza dönüp kendi eksikliklerinize bakın herkesin ekmeği kendine başkasının ekmeğine yağ sürmekde nedir?
18 Temmuz 2020 20:31

Joe Dalton
Memur

Lisans hemşirelikten atanamamak yetenek işi. Herkes yapamaz.

18 Temmuz 2020 20:35

lisansordu52
Aday Memur

Joe Dalton, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bir şeyler batıyor kardeş herhalde uzaklaştır onu batmasın yazıktır.
18 Temmuz 2020 22:17

Joe Dalton
Memur
Bir şeyler batıyor kardeş herhalde uzaklaştır onu batmasın yazıktır.
lisansordu52, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kültür seviyenize uygun mesaj bu ise, kendinize yakıştırdıysanız, dert etmeyiz. Bol şans.

18 Temmuz 2020 23:09

Mutsuzumutsuz
Aday Memur

Kültür seviyenize uygun mesaj bu ise, kendinize yakıştırdıysanız, dert etmeyiz. Bol şans.

Klavye delikanlılığı yaparak insanların kültür seviyesini buradan ölçüyorsan sana yazık çekemiyorsan girme foruma ne diyeyim. Sırf atanmak için yüksek puan alıp atandıktan sonra köşesine çekilenide gördük
19 Temmuz 2020 09:29

EfsaneTDS
Aday Memur

20 net genel yetenek yapsan,20 net genel kultur yapsan 65 puan yapiyor. Son alimda atanan 64 civari bir puanla atanmış.Yani atanmak isteyen bir hemsirenin 40 net yapmasi yeterli-ydi. 120 soru var 40 net cikart atan.
19 Temmuz 2020 13:29

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
20 net genel yetenek yapsan,20 net genel kultur yapsan 65 puan yapiyor. Son alimda atanan 64 civari bir puanla atanmış.Yani atanmak isteyen bir hemsirenin 40 net yapmasi yeterli-ydi. 120 soru var 40 net cikart atan.
EfsaneTDS, 3 hafta önce - Alıntıya git
Çok akıllısın kimin ne puanı aldığını, belki elinde imkanı olmayan sebeplerden dolayı tercih yapamadığını ne biliyorsun? Herkes az çok biliyor kendisini hangi puanı alıp alamıcağını yada atanıp atanamıcağını..
19 Temmuz 2020 18:35

EfsaneTDS
Aday Memur
Çok akıllısın kimin ne puanı aldığını, belki elinde imkanı olmayan sebeplerden dolayı tercih yapamadığını ne biliyorsun? Herkes az çok biliyor kendisini hangi puanı alıp alamıcağını yada atanıp atanamıcağını..
Mutsuzumutsuz, 3 hafta önce - Alıntıya git
laf-ü güzaf
19 Temmuz 2020 18:39

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
laf-ü güzaf
Sende atanamadın ki heralde gocunuyorsun boş boş işlerle uğraşıcağına kendi işine bak kardeşim burda edebiyat yapma! Kafa tuttuğunun kişinin kaç üniversite, kaç dil bildiğini yasa ne yaptığını nerden bilebilirsin ki ancak forum sitelerinden laf-ü güzaf yapmayı bilirsiniz!
19 Temmuz 2020 18:50

EfsaneTDS
Aday Memur
anlamamakta direnmek...
19 Temmuz 2020 18:54

lisansordu52
Aday Memur
Kardeş devlet elinden mi aldı okumanı çok mu içoendin çok mu zoruna gitti kuyruk acını buradan bir mesleğe sıkarak çıkarma elinden mi aldılar okumayı oku oku sıkma burada kurusıkı.
19 Temmuz 2020 18:59

EfsaneTDS
Aday Memur

Tespitine katilmakla beraber eksik buluyorum.Daha da fazlasi
19 Temmuz 2020 19:03

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
anlamamakta direnmek...
Tercih meselesi güzel kardeşim elimde yapabileceğim başka bir meslek vardır belliki direnmek demeyelim ona biz o baktığın ekrandan ne algılıyorsan onu anla
19 Temmuz 2020 19:04

Mutsuzumutsuz
Aday Memur
Tespitine katilmakla beraber eksik buluyorum.Daha da fazlasi
Sendeki belliki atanamamışsın aldığın puanla filozof oldum delisi sananlardansın belki?
19 Temmuz 2020 19:07

EfsaneTDS
Aday Memur
Sendeki belliki atanamamışsın aldığın puanla filozof oldum delisi sananlardansın belki?
Mutsuzumutsuz, 3 hafta önce - Alıntıya git
Keske.
Toplam 18 mesaj