Editörler :
26 Haziran 2020 15:26   

Dışişleri - Avrupa Birliği İşleri Uzman Yardımcılığı

8 Mart'ta yapılan Avrupa Birliği İşleri Uzman Yardımcılığı Yazılı Giriş Sınavı'na giren oldu mu?? Sonuçlar ne zaman açıklanır bilgisi olan var mı?

26 Haziran 2020 15:51

muhendisimbenya
Şef

sınava girmedim ama bir uzman yardımcılığı ilanın açıklanmasından işe başlama tarihine kadar en az 1 yıl geçiyor. hemen açıklanması ya da sürecin sonuçlanması mucize.

26 Haziran 2020 17:01

pebbles1
Aday Memur

sınava girmedim ama bir uzman yardımcılığı ilanın açıklanmasından işe başlama tarihine kadar en az 1 yıl geçiyor. hemen açıklanması ya da sürecin sonuçlanması mucize.

muhendisimbenya, 2 hafta önce - Alıntıya git

1 yıl mı?? başka bakanlıkların uzman yardımcılığı o kadar sürmüyor. zaten ilan ocak ayında çıkmıştı. pandemiden dolayı hazirana kadar sarktı da bir kaç ay içinde açıklanır diye umuyorum. keşke yazılı sınava giren birileri olsaydı forumda.

01 Temmuz 2020 15:30

FSBilgiç
Aday Memur
Hukuk fakültesi 4.sınıf öğrencisi olarak merakımdan soruyorumda sizce uzman yardımcılığı mı yoksa kamu avukatı mı? Ayrıca belirttiğiniz bakanlığı seçme amacınız nedir? Hangi kriterleri baz alarak belirttiğiniz bakanlığa karar kıldınız? Bu arada umarım gönlünüzdeki gibi olur...
Toplam 3 mesaj

ANKET
Kurs, lisansüstü eğitim, ödül ve projeler için öğretmenlere hizmet puanı verilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?