Editörler : swat3410
«262728293031323334353637»

fencihg86
Şef
14 Temmuz 2020 20:09

O konunun en hızlısı benim ihraç için aradılar yarım saat sonra emniyete gittim ihraç tebliği için ilgilenen arkadaş yoktu neredeler dedim diğer arkadaşlara senin maaş iadesi için maliyeye gitti dediler yani anlicaniz ihraç yazısı gelir gelmez maliyeye gitmişler maaş iadesi için ama iade olsaydık hakkımızı almak için kanımızı alırlar dna testine bile sokarlardı hakkımızı yıllarca alamazdık bu kişiler bizim aynı kurumdan arkadaşlarımız

Cilekes1004, 4 yıl önce
Size geç bile kalmışlar :)) sağolsun bizim emniyet, ihractan bi kaç gün sonra aradı :///avukatın bana söylediği şimdilik ödeme dedi.. Ben de ödemeyi düşünmüyorum zaten orası da ayrı.. İnşallah iade olursak gerek kalmayacak, ödersek bile geri alacağız.. Bakacak bi bordromuz bile yok be:((

pisssy
Aday Memur
14 Temmuz 2020 21:39

çilekeş abla hergün bugün acaba daha ne olur ne kadar kötü bişey olabilir diye uyanıyoruz hayata. allah hepimizin yardımcısı olsun
Cilekes1004, 4 yıl önce
Size geç bile kalmışlar :)) sağolsun bizim emniyet, ihractan bi kaç gün sonra aradı :///avukatın bana söylediği şimdilik ödeme dedi.. Ben de ödemeyi düşünmüyorum zaten orası da ayrı.. İnşallah iade olursak gerek kalmayacak, ödersek bile geri alacağız.. Bakacak bi bordromuz bile yok be:((

Kagawa
Aday Memur
14 Temmuz 2020 22:13

Arkadaşlar kim hangi avukatı ne kadara tuttu önerebileceğiniz avukat var mı yardımcı olur musunuz?

fencihg86
Şef
14 Temmuz 2020 23:48

Özelden yazıyorum

Kagawa, 4 yıl önce
Arkadaşlar kim hangi avukatı ne kadara tuttu önerebileceğiniz avukat var mı yardımcı olur musunuz?

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
14 Temmuz 2020 23:55

Şerefsizler Türk askeri bile denmeyen hainler 15 Temmuz gecesi darbe girişimine teşebbüs ettiler. Fakat 20 Temmuzda devleti yönetenler bu Allahın bir lütfudur diyerek siyasi darbe yaptılar. Hakkı hukuku çiğneyerek 4 yıl boyunca darbeye bulaşmamış, tam tersine darbeyi engelleyenlere zulüm yaptılar. Allaha şükür ki biz devletimize ihanet etmedik etmeyiz de. devleti yönetenler büyük bir yanlışlık yapıyorlar. inşallah tez zamanda yaptıkları yanlışın farkına varırlar. Khk'lilari biran önce görevlerine döndürürler

Kagawa
Aday Memur
15 Temmuz 2020 05:55

Bilgi verirseniz sevinirim ben size yazamıyorum özelden.
fencihg86, 4 yıl önce

Özelden yazıyorum

fencihg86
Şef
15 Temmuz 2020 10:27

Devrem ben yazdım sana özelden

Kagawa, 4 yıl önce
Bilgi verirseniz sevinirim ben size yazamıyorum özelden.

Chttuna
Şef
15 Temmuz 2020 12:28

devreler askerlik meselesi ile ilgili olarak bilgisi olanlara sormak istiyorum. ankara 12 bim'in kararı var açıktaki geçen süre askerlik hizmetinden sayılır şeklinde benim açıkla beraber 10 yıl doluyor. egm ye sorduğumda muaf değilsin diyor. bir avukat farkli konuşuyor diğeri farkli. saydırabilmek icin direk dava mı açmak lazım veya askerlik islemleri başlatıldığında mı dava açmak lazım
15 Temmuz 2020 14:14

Sivasta avukat tutan oldumu

se2424
Genel Müdür
15 Temmuz 2020 19:53

Dava açacaksın o bim kararını bul onagöre dava aç
Chttuna, 4 yıl önce
devreler askerlik meselesi ile ilgili olarak bilgisi olanlara sormak istiyorum. ankara 12 bim'in kararı var açıktaki geçen süre askerlik hizmetinden sayılır şeklinde benim açıkla beraber 10 yıl doluyor. egm ye sorduğumda muaf değilsin diyor. bir avukat farkli konuşuyor diğeri farkli. saydırabilmek icin direk dava mı açmak lazım veya askerlik islemleri başlatıldığında mı dava açmak lazım

h.u.n.t.e.r.
Aday Memur
16 Temmuz 2020 10:33

Arkadaşlar mal bildirimini posta yada fax ile kabul ediyolarmı

Delice81
Kapalı
16 Temmuz 2020 14:09

Guncel

bylmsn
Memur
16 Temmuz 2020 14:38

Ben dava açtım, Ankarada şuan incelenmedi henüz.
Chttuna, 4 yıl önce

Chttuna
Şef
16 Temmuz 2020 15:01

devre ben sana özelden yazamadım. özelden mesaj atarsan detaylar hakkında kısa bilgi alayım ins
bylmsn, 4 yıl önce
Ben dava açtım, Ankarada şuan incelenmedi henüz.

eeefsane
Aday Memur
17 Temmuz 2020 00:01

bugün polsana gittim paramı yatirmayip bir sürü belge istiyorsunuz yok bakan onayı şu bu neden Zorluk çıkarıyorsunuz istifa eden tek dilekçeyle istifa ediyorda bizden neden bu kadar evrak isteniyor diye. sagolsunlar ilgilendiler sebebinin bizim değil zorunluluk nedeniyle çıktığımız ve ileride mesleğe dönmemiz halinde aldığımız parayı yatırarak ve odemedigimiz aylıkları ödeyerek kaldığımız yerden devam edebilmemiz için olduğunu söylediler bilginize.

Aslanbey1453
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 00:33

Emeklilik hakedenlere de zorluk çıkarmazlar inşallah..
eeefsane, 4 yıl önce
bugün polsana gittim paramı yatirmayip bir sürü belge istiyorsunuz yok bakan onayı şu bu neden Zorluk çıkarıyorsunuz istifa eden tek dilekçeyle istifa ediyorda bizden neden bu kadar evrak isteniyor diye. sagolsunlar ilgilendiler sebebinin bizim değil zorunluluk nedeniyle çıktığımız ve ileride mesleğe dönmemiz halinde aldığımız parayı yatırarak ve odemedigimiz aylıkları ödeyerek kaldığımız yerden devam edebilmemiz için olduğunu söylediler bilginize.

Cilekes1004
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 08:43

Her gün ya sabır çekiyoruz ablacım be... Allah kerimdir bizi bırakmaz o, ne yapalım çile hanesine bi kaç çizik daha çekelim... Günaydın olsun forum ahalisi...
pisssy, 4 yıl önce
çilekeş abla hergün bugün acaba daha ne olur ne kadar kötü bişey olabilir diye uyanıyoruz hayata. allah hepimizin yardımcısı olsun

Cilekes1004
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 08:46

Diyecek söz bulamıyorum devre, ihraç tebliğinin arkasına zımbalamamışlar maaş iade yazısını ona şükür :)) geçecek bunların hepsi, delip geçecek ama geçecek buna emin olun...
fencihg86, 4 yıl önce

O konunun en hızlısı benim ihraç için aradılar yarım saat sonra emniyete gittim ihraç tebliği için ilgilenen arkadaş yoktu neredeler dedim diğer arkadaşlara senin maaş iadesi için maliyeye gitti dediler yani anlicaniz ihraç yazısı gelir gelmez maliyeye gitmişler maaş iadesi için ama iade olsaydık hakkımızı almak için kanımızı alırlar dna testine bile sokarlardı hakkımızı yıllarca alamazdık bu kişiler bizim aynı kurumdan arkadaşlarımız

Cilekes1004
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 09:48

Gençler bir sorum olacak, bir kardeşimiz için soruyorum.. Ankara dan avukat uğur öztürk ile anlaşan oldu mu aranızda? Adam herkesin davasını kabul etmiyorum diyormuş da, haliyle çocuk da merak ediyor üfürüyor mü, gerçek mi söylüyor diye..

Cilekes1004
Genel Müdür
17 Temmuz 2020 09:55

Gençler bir düzeltme yapıyorum sorduğum kişi Ankara dan değil, avukat uğur öztürk ile anlaşan var mı aranızda?
Cilekes1004, 4 yıl önce
Gençler bir sorum olacak, bir kardeşimiz için soruyorum.. Ankara dan avukat uğur öztürk ile anlaşan oldu mu aranızda? Adam herkesin davasını kabul etmiyorum diyormuş da, haliyle çocuk da merak ediyor üfürüyor mü, gerçek mi söylüyor diye..
Toplam 2285 mesaj
«262728293031323334353637»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi