Editörler :
«313233343536373839404142»
26 Temmuz 2020 01:05

emryvzz
Şef

bugün ihraç olalı bir ay, açığa alınalı yıllar oldu. o mesleğe geri dönecem öyle böyle aylar sonra yıllar sonra bi şekilde geri dönücem . Ben suçsuzluğumdan eminim, dönene kadar her mücadeleyi edicem ve döndükden sonrada istifa edicem ,siz atamazsınız beni, ben bırakıyorum sizi:) sayfa yukarı kaderdaşlara suçsuzlara selam olsun.

26 Temmuz 2020 10:54

Cilekes1004
Genel Müdür
Gününüz aydın olsun gençler, bir ay olmuş tebliği imzalayalı... Noldu öldük mü, hayır şükürler olsun yaşıyoruz, şair in de dediği gibi "bugün de ölmedim anne" :=) her günümüzün bi öncekinden umutlu olacağı zamanlar bizim olsun inşallah... Gahırlanmayın gençler top bende :))
26 Temmuz 2020 11:58

AFİS
Aday Memur
ben iş buldum süt topluyorum
26 Temmuz 2020 14:49

emryvzz
Şef
Gününüz aydın olsun gençler, bir ay olmuş tebliği imzalayalı... Noldu öldük mü, hayır şükürler olsun yaşıyoruz, şair in de dediği gibi "bugün de ölmedim anne" :=) her günümüzün bi öncekinden umutlu olacağı zamanlar bizim olsun inşallah... Gahırlanmayın gençler top bende :))
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git

çilekeş abla yeni sayfaları kaçırmazdın artık yerini kaptım 2-0 yaptım:). heralde mahkemede senden önce döncem ama inşallah sen benden daha önce dönersin:)

26 Temmuz 2020 15:43

pisssy
Aday Memur
bir gün inanıyorum herkesin suçsuzluğu anlaşılacak ve herkes hakettiği mesleğine geri dönecek hep diyorum sınavımız haksızlıkla sınanmakmıs
26 Temmuz 2020 19:37

gazipls
Aday Memur
Ben dava açtım, Ankarada şuan incelenmedi henüz.
bylmsn, 2 ay önce - Alıntıya git

devrem özelden yazdım ama beceremedim galiba benim askerlik durumuda aynı dilekçe örneğini özelden atabilirmisin bende dava açmayı düşünüyorum.

26 Temmuz 2020 23:07

Meydan71
Aday Memur

slm arkadaslar herkese geçmiş olsun arkadaslar

27 Temmuz 2020 11:44

uzmanmehme
Aday Memur

İdari dava açılmalı.60 gün süreniz var. Aman dikkat edin. Memurlar.netin bu yazısında detaylar yazılmış.

https://www.memurlar.net/haber/838537/gecici-gorevden-uzaklastirma-ve-kamu-gorevinden-cikarilma-halinde-yurutulecek-idari-dava-ve-yurutme-durdurma-sureci.html

27 Temmuz 2020 14:37

Cilekes1004
Genel Müdür

çilekeş abla yeni sayfaları kaçırmazdın artık yerini kaptım 2-0 yaptım:). heralde mahkemede senden önce döncem ama inşallah sen benden daha önce dönersin:)

emryvzz, 2 ay önce - Alıntıya git
Dön ablam be, yeter ki benden önce dön :)) yeni sayfa totemini bıraktım artık :)) yaptığımız bütün totem ler elimizde patladı :)) naptın açtın mı marketi?
27 Temmuz 2020 15:54

Gezintikedi
Şef
Maaş farkını yatırdınız mı ?? İş yatırmak değil de bana suçumu söylensinler öyle ödeyeceğim
27 Temmuz 2020 16:35

emryvzz
Şef
Dön ablam be, yeter ki benden önce dön :)) yeni sayfa totemini bıraktım artık :)) yaptığımız bütün totem ler elimizde patladı :)) naptın açtın mı marketi?
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git

abla güvenilir birisi yok bulamadım. ankarada olsan senle yada enişteyle açardık valla .ihraç arkadaş yapıyorda 11-12 bin bırakıyor. büyütecek işleri 100 bine flan devrediyor. bende hem okadar para yok hemde tek basıma korkuyorum :). dışardada 2 binliraya çalışmak istemiyorum maaş bile vermez adam akıllı millet fırsatçı olmuş hele bide ihracız dedikmi yandık valla cebimizdeki parayı bile alırlar :). kümük bişeyde olsa kendi işimi yapmak istiyorum bin lira bile kazansam ilkokul mezunlarının yanında ezilmek , sömürülmek istemiyorum. Mesleğe dönene kadar ya sabr ya nasip gidiyoruz bakalım:). memlekette açabilirsiniz ama abla eşinle beraber 2 kişi rahat calısırsınız ekmek satışı 200 üstü bir yer olsun sigara satışı fazla olmasın günlü ciroda 1.500 üstü olsun. devir alırkende ürünlerin son kullanma tariihine bakacaksın kazıklanmamak için :) herkesi kendin gibi sanmıyacaksın bide hep kontrol edeceksin ürünleri alırken flan. tamamdır aylık 8-9 kar cepte

27 Temmuz 2020 17:07

fencihg86
Şef
Maaş farkını yatırdınız mı ?? İş yatırmak değil de bana suçumu söylensinler öyle ödeyeceğim
Gezintikedi, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben itiraz etmiştim geçenlerde cevap gelmiş ohal khk sı ile ihraç olmadığımız için ödememiz gerekiyormuş bende maliyeye gittim yatırdım yalnız tebliği imzaladığımız günden itibaren faize girmiş faizi ile ödedim dönseydik faizi vermeyi bırakın fazla çalışmayı bile keserlerdi devamlı kazıklanıyoruz

27 Temmuz 2020 17:14

fencihg86
Şef

abla güvenilir birisi yok bulamadım. ankarada olsan senle yada enişteyle açardık valla .ihraç arkadaş yapıyorda 11-12 bin bırakıyor. büyütecek işleri 100 bine flan devrediyor. bende hem okadar para yok hemde tek basıma korkuyorum :). dışardada 2 binliraya çalışmak istemiyorum maaş bile vermez adam akıllı millet fırsatçı olmuş hele bide ihracız dedikmi yandık valla cebimizdeki parayı bile alırlar :). kümük bişeyde olsa kendi işimi yapmak istiyorum bin lira bile kazansam ilkokul mezunlarının yanında ezilmek , sömürülmek istemiyorum. Mesleğe dönene kadar ya sabr ya nasip gidiyoruz bakalım:). memlekette açabilirsiniz ama abla eşinle beraber 2 kişi rahat calısırsınız ekmek satışı 200 üstü bir yer olsun sigara satışı fazla olmasın günlü ciroda 1.500 üstü olsun. devir alırkende ürünlerin son kullanma tariihine bakacaksın kazıklanmamak için :) herkesi kendin gibi sanmıyacaksın bide hep kontrol edeceksin ürünleri alırken flan. tamamdır aylık 8-9 kar cepte

Ben bir fabrikada işe başladım mesaiye falan kalırsak 3500 maaşı var bayramlarda çalışırsak 4000 i geçiyormuş durumumu müdüre söyledim anlayışla karşıladı hemen işe aldı şimdi çalışıyorum ama çok yoruluyorum dün kollarımı kaldıracak dermanım kalmadı özel sektör zor ama maaşı çoğu yere göre iyi mesaiye kalmazsa 2700 en kötü alınıyormuş bir şekilde hayata devam etmeliyiz ilk zamanlar insanın zoruna gidiyor ama mecbur alışıyor insan

27 Temmuz 2020 17:21

Cilekes1004
Genel Müdür

Ablam Ankara da olsak açardık ortak bi market :)) eşim abisinin yanında çalışmaya başladı 3 hafta oldu, tenceremiz boş durmaz çok şükür.. Planlarımız öyle çok uzun soluklu değil zaten, bir seneye en geç döneriz inşallah.. Sıkıntılar misafir, gönderenin hatırına ya sabır emre be.. Allah kerimdir.. Allah bu cendere herkesin gönlüne göre versin, bol vr helal kazanç nasip etsin.. Afis sana da hayırlı olsun yeni işin, Allah güç kuvvet versin ablam..
27 Temmuz 2020 17:23

Cilekes1004
Genel Müdür

Ben bir fabrikada işe başladım mesaiye falan kalırsak 3500 maaşı var bayramlarda çalışırsak 4000 i geçiyormuş durumumu müdüre söyledim anlayışla karşıladı hemen işe aldı şimdi çalışıyorum ama çok yoruluyorum dün kollarımı kaldıracak dermanım kalmadı özel sektör zor ama maaşı çoğu yere göre iyi mesaiye kalmazsa 2700 en kötü alınıyormuş bir şekilde hayata devam etmeliyiz ilk zamanlar insanın zoruna gidiyor ama mecbur alışıyor insan

fencihg86, 2 ay önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun kardeşim sana da Allah güç kuvvet versin... RABBİM helalinden kazanç verdikten sonra kolların da ayakların da dinlenir,kafa yorgunluğu zor vücut yorgunluğu geçiyor da...
27 Temmuz 2020 22:59

Ozcanurfa
Aday Memur
iyi günler öncelikle inşallah tez vakitte hepimiz iade oluruz. bir sorum olacak zarf gelmeden önce adres güncellemesi gelmiş miydi? geçen sene kasım ayında zarflar gelmeden önce adres güncellesmesi olmuştu sanki öyle hatırlıyorum
27 Temmuz 2020 23:06

Car06
Aday Memur

@emryvzz devrem özelin kapalı galiba müsaitsen bişey soracaktım bi açabilir misin ?

28 Temmuz 2020 00:36

Karakartal007
Aday Memur

Askerlik durumu benim hâlâ polis erteleme yazıyor. Durumu değişen var mı arkadaşlar. Kasım döneminde gider miyiz acaba ?

28 Temmuz 2020 02:31

pisssy
Aday Memur

Askerlik durumu benim hâlâ polis erteleme yazıyor. Durumu değişen var mı arkadaşlar. Kasım döneminde gider miyiz acaba ?

Karakartal007, 2 ay önce - Alıntıya git
Eşim de kasım dönemi yoklama yazıyor yeni oldu
28 Temmuz 2020 02:39

Karakartal007
Aday Memur

Bizimki de yakında öyle olur o zaman. Bedelli mi normal(6ay) mi yapacak eşiniz.

Toplam 1128 mesaj
«313233343536373839404142»

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?