Editörler :
«333435363738394041424344»
29 Temmuz 2020 17:47

iyibitsin
Aday Memur

Arkadaşlar maaş hesabında sıkıntı yaşayan varmı ?? ben bes i iptal etmiştim ama verdiğim ıban a para gitmiyor başka yerden gelen paralarıda alamıyorum.bankayla görüştüm durumu anlattım ihraç olduğunuzdan dolayı hesaplarınız kapatılmış olabilir başka bir açıklaması yok dedi.

gazipls, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben ihrac olduktan sonra otomatik bes iptal ettirdim. 2-3 gün icerisinde parayi hesaba yatırdılar. Ayrica 10 a yakin bankada hesap ve kredi kartim mevcut hicbirinde sıkıntı yok. Bu arada bizim maas bankasi ziraatti.

29 Temmuz 2020 18:28

bylmsn
Aday Memur

Ben ihrac olduktan sonra otomatik bes iptal ettirdim. 2-3 gün icerisinde parayi hesaba yatırdılar. Ayrica 10 a yakin bankada hesap ve kredi kartim mevcut hicbirinde sıkıntı yok. Bu arada bizim maas bankasi ziraatti.

iyibitsin, 2 ay önce - Alıntıya git
bende de sıkıntı yok bu konuda, mart furyası mağduruyum bende...
29 Temmuz 2020 19:50

bylmsn
Aday Memur

Özelimde sıkıntı yok. Sana mesaj attım cevaplarsan memnun olurum

sistemseyhan, 2 ay önce - Alıntıya git
malesef cevabım gitmiyor, profilinde mesaj yaz kısmından yazdım ulaşırsa bilgi ver ordan yazayım. normalde başkaları yazıyor gönderebiliyorum, ama birisine daha oldu mesajım gitmiyor.
29 Temmuz 2020 20:33

Chttuna
Memur
haftaya ıns avukatla beraber ihraca ilişkin davamızı acacaz. ancak devreler hiç duyan yada şahit olan oldumu. özellikle egm den ihraç olupta idare mahkemesince goreve iade olan oldu mu? çok merak ediyorum.
29 Temmuz 2020 21:43

AFİS
Aday Memur
haftaya ıns avukatla beraber ihraca ilişkin davamızı acacaz. ancak devreler hiç duyan yada şahit olan oldumu. özellikle egm den ihraç olupta idare mahkemesince goreve iade olan oldu mu? çok merak ediyorum.
Chttuna, 2 ay önce - Alıntıya git
okadar baktım hiç görmedim. Bizim diğer ihraclardan farkımız bulundunuz yerdeki idare mahkemesine dava açmanız bakalım hayirlisi
29 Temmuz 2020 21:46

Chttuna
Memur
okadar baktım hiç görmedim. Bizim diğer ihraclardan farkımız bulundunuz yerdeki idare mahkemesine dava açmanız bakalım hayirlisi
AFİS, 2 ay önce - Alıntıya git
hayırlısı ıns tüm masum suçsuz mağdur kim varsa işine gücüne döner, zorlu süreç ne olacak bakalım,
29 Temmuz 2020 22:10

bylmsn
Aday Memur

bylmsn özelden mesaj attım dönüş yapabilirmisiniz

sistemseyhan, 2 ay önce - Alıntıya git

Mesaj gönderdim, sanırım memurlar.net android uygulamada sorun vardı...

29 Temmuz 2020 23:22

Karakartal007
Aday Memur

Özelden mesaj atan arkadaş özelin kapalı mesajım iletilmiyor

30 Temmuz 2020 01:56

gazipls
Aday Memur

Benim banka garanti sorunu çözemediler hiç bir şekilde para gelmiyo artık yeni hesap açtırdım.

30 Temmuz 2020 01:58

gazipls
Aday Memur

Ayrıca silah parasını aldınız mı ilde lojistik şubeye yazsak dilekçe yeterli mi??

30 Temmuz 2020 07:21

bylmsn
Aday Memur

Ayrıca silah parasını aldınız mı ilde lojistik şubeye yazsak dilekçe yeterli mi??

silah parası için şahsen başvurmadım, dönünce ne yapacaz;) önce hukuki yolları bi tüketelim.
30 Temmuz 2020 12:07

gazipls
Aday Memur
silah parası için şahsen başvurmadım, dönünce ne yapacaz;) önce hukuki yolları bi tüketelim.
bylmsn, 2 ay önce - Alıntıya git

Doğru söylüyorsun devrem bi bekleyelim bakalım kısa zamanda idare mahkemesinden hayırlı sonuç alırız Allah ın izniyle.

30 Temmuz 2020 12:20

zwitter28
Memur

Doğru söylüyorsun devrem bi bekleyelim bakalım kısa zamanda idare mahkemesinden hayırlı sonuç alırız Allah ın izniyle.

Merhaba,

26/8 ciyim bende. İhraç olduktan sonra paraya ihtiyacım olduğu için egm ikbal bakım daire başkanlığına iadeli taahhütlü dilekçe yazdım ve dilekçemin altına iban numaramı ekledim. Yaklaşık 2 sonra hesabıma 600 tl gibi bir para yattı.

Saygılar...

30 Temmuz 2020 12:30

gazipls
Aday Memur

Merhaba,

26/8 ciyim bende. İhraç olduktan sonra paraya ihtiyacım olduğu için egm ikbal bakım daire başkanlığına iadeli taahhütlü dilekçe yazdım ve dilekçemin altına iban numaramı ekledim. Yaklaşık 2 sonra hesabıma 600 tl gibi bir para yattı.

Saygılar...

zwitter28, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim devrem bilgilendirdiğin için .

30 Temmuz 2020 21:27

Zeybek0609
Memur
İhraç olduktan sonra gireceğimiz ilk bayram. Açıkta iken alışmıştıkta. İhraç olduktan sonra daha bir zor oluyormuş. Hele ki haksız yere ihraçsan. Çok daha zor. Yazık ettiniz bizim gibi gariban vatan millet sevdalılarına. Kahrettiniz bizim gibi temiz insanları. Yazıklar olsun size. Benim gibi haksızlığa uğramış tüm kaderdaşlarımın bayramı kutlu olsun. Geçecek bugünler elbet. Ama bu acılar hiçbir zaman geçmeyecek
31 Temmuz 2020 00:59

Umudun rengi mavi
Şef

Son uc bucuk yıldir geçirdiğimiz tum bayramlarda hep acikta son bayramimiz olur dedik gecen bayram gercektende açıktaki son bayramımızmış. Biz daha iyisini temenni edip beklerken bu bayram ihraç olarak ilk bayramımız oldu ve umarım sonda olur. Ben yürekten inanıyorum ihraç olarak geçirdiğimiz ilk ve son bayram olacak. Herkese icin bayram gibi günlerimizin tez vakitte gelmesini dilerim. Burukta olsa yine de iyi bayramlar herkese...

31 Temmuz 2020 01:01

AFİS
Aday Memur
kurban bayramimiz mübarek olsun dostlar
31 Temmuz 2020 07:49

bylmsn
Aday Memur
Tüm kaderdaşların Kurban Bayramı Mübarek Olsun!
31 Temmuz 2020 10:57

Adcet
Genel Müdür
Tüm masum kaderdaslarimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Ne de olsa hepimiz bir Kurbaniz. Devletimiz için kurban edilmiş gariban Anadolu Çocuklarıyız.
31 Temmuz 2020 11:09

Kartal7507
Memur

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar. Ailelerinizle birlikte sağlık mutluluk ve huzur dilerim. İnşallah en kısa zamanda iade olursunuz.

Toplam 1071 mesaj
«333435363738394041424344»

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?