Editörler :
«353637383940414243444546»
06 Ağustos 2020 10:36

Cilekes1004
Genel Müdür

Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim..

7ocak2017, 2 ay önce - Alıntıya git
Vay gardaşım benim, senin de geçmiş bayramın mübarek olsun.. Arada selam ver... Eskilerden kim kaldı bi sen, bi ben, bi mavi bi de gölge :))
06 Ağustos 2020 21:48

Rüyamısın
Aday Memur
Vay gardaşım benim, senin de geçmiş bayramın mübarek olsun.. Arada selam ver... Eskilerden kim kaldı bi sen, bi ben, bi mavi bi de gölge :))
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git

Birde ben ;)

07 Ağustos 2020 11:00

Chttuna
Memur
Benim bildiğim adli tatilde olsa başvuruyu alıyorlar onda sıkıntı yok, sadece dava süreci uzamış oluyor, dosyaya bakılmadığı için,,,
bylmsn, 2 ay önce - Alıntıya git
devreler tekrar sorayim ben. başvuru almada sıkıntı yok adlı tatil olsada alıyorlar, ancak bana denilen duruşma günü adlı tatil olduğundan verilmediği icin uyapta görünmez dosya dediler doğru mu. böyle mı olur
07 Ağustos 2020 11:44

Bogdan Yazarovich
Aday Memur
Arkadaşlar. Bugün itibariyle 06 ilü Bütçe şubeyle görüştüm. Maaş iadeleri için yazışmalar yaptıklarını ve yakında tebliğ edeceklerini, miktar konusunda bilgilerinin tam net olmadıklarını söylediler. Bilginize. Ayrıca benim idare mahkemesi dosyasıyla alakalı olarak ara karar için 22.08.2020 tarihine kadar mahkeme savunma istemiş. Şu an için başka hareketlilik yok.
07 Ağustos 2020 12:59

fencihg86
Şef
Arkadaşlar. Bugün itibariyle 06 ilü Bütçe şubeyle görüştüm. Maaş iadeleri için yazışmalar yaptıklarını ve yakında tebliğ edeceklerini, miktar konusunda bilgilerinin tam net olmadıklarını söylediler. Bilginize. Ayrıca benim idare mahkemesi dosyasıyla alakalı olarak ara karar için 22.08.2020 tarihine kadar mahkeme savunma istemiş. Şu an için başka hareketlilik yok.
Bogdan Yazarovich, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben iade ettim 3500 küsur

07 Ağustos 2020 13:26

pijamalı penguen
Aday Memur
kaderdaşlar açıkta geçen süreyle birlikte toplamda 10 yıl 11 ay hizmet sürem var. emniyetten hizmet cetveli talep ettim ve fiili hizmet süresi 9 yıl 1 ay olarak görünüyor yani açıkta geçen sürenin yarısı hizmet görünüyor askerlikle ilgili davada sonuç ne olur emsal karar var ancak mahkeme tam mı sayar yoksa hizmet cetvelinde ki süreyi mi dikkate alır mı herkese hayırlı cumalar
07 Ağustos 2020 15:01

Cilekes1004
Genel Müdür

Birde ben ;)

Rüyamısın, 2 ay önce - Alıntıya git
Seni unutttum:((aynen bir de sen varsın rüya :))
07 Ağustos 2020 17:47

Chttuna
Memur
devreler halen kadere mahkemesine dava açmayan var mı? avukat tutup haftaya dilekçemi hazırlatip teslim edecem. basvuran devreler av. ortalama kaç günde hazırladı dilekçe vs.
07 Ağustos 2020 18:02

bylmsn
Aday Memur
devreler halen kadere mahkemesine dava açmayan var mı? avukat tutup haftaya dilekçemi hazırlatip teslim edecem. basvuran devreler av. ortalama kaç günde hazırladı dilekçe vs.
Chttuna, 2 ay önce - Alıntıya git
oturup hazırlamazsa ki sanmıyorum bir çeşit matbu zaten, kopyala yapıştır ilgili yerleri değiştir, bir kaç birşey ekle 1 saatini almaz,,,
07 Ağustos 2020 18:40

pisssy
Aday Memur
Chttuna, 2 ay önce - Alıntıya git
avukatla görüştük bilgilerimizi aldı 1 gün içinde dilekçe hazırdı.
07 Ağustos 2020 21:05

Chttuna
Memur
avukatla görüştük bilgilerimizi aldı 1 gün içinde dilekçe hazırdı.
pisssy, 2 ay önce - Alıntıya git
sağol devre
09 Ağustos 2020 02:09

emryvzz
Memur

herkesin yanında güçlü duruyordumda, artık çok güçsüz olduğumu fark ettim. Yalnız kalınca işsiz güçsüz insan güçsüzlüğünü acizliğini daha iyi anlıyor. inşallah bigün iade olacaz ama bu çektiklerimizde çok şey katacak bize. Öylesine yazasım gedi dostlar. İyi geceler.

09 Ağustos 2020 02:13

Gbze41
Memur
kaderdaşlar açıkta geçen süreyle birlikte toplamda 10 yıl 11 ay hizmet sürem var. emniyetten hizmet cetveli talep ettim ve fiili hizmet süresi 9 yıl 1 ay olarak görünüyor yani açıkta geçen sürenin yarısı hizmet görünüyor askerlikle ilgili davada sonuç ne olur emsal karar var ancak mahkeme tam mı sayar yoksa hizmet cetvelinde ki süreyi mi dikkate alır mı herkese hayırlı cumalar
pijamalı penguen, 2 ay önce - Alıntıya git
maalesef 15 gün sayiliyor ben sigortalı calsiiom su an yıpranma paylalarim bile SGK da gözükmüyor cimere yazdım eklencek o paylar dedi ama şu an haber yok
09 Ağustos 2020 21:13

Rüyamısın
Aday Memur

:( Güncel diyelim sayfamız altlarda kalmasın inşallah mahkeme kararları olumlu kararlar ile sonuçlanır da hep beraber feraha çıkarız

09 Ağustos 2020 21:56

AFİS
Aday Memur

:( Güncel diyelim sayfamız altlarda kalmasın inşallah mahkeme kararları olumlu kararlar ile sonuçlanır da hep beraber feraha çıkarız

inşallah
10 Ağustos 2020 00:43

Pppllll
Aday Memur

Arkadaşlar emekli olacaklar arasında sigorta birlştirme yapan var mı?

10 Ağustos 2020 11:30

pisssy
Aday Memur

inşallah
10 Ağustos 2020 17:23

BALDIRANZE10
Aday Memur
emeklilik dilekçesi verip polsandan parasını alan var mı varsa nasıl aldığı konusunda yardımcı olabilir misiniz
11 Ağustos 2020 21:50

Rüyamısın
Aday Memur

Iyi aksamlar arkadaşlar şu sayfaya bir el atalım altlarda kalmasın

12 Ağustos 2020 15:35

gazipls
Aday Memur

Arkadaşlar 27.07 tarihinde davayı açmıştık bugün uyap dan kontrol ettim adli yardım kabul edilmiş

Toplam 1071 mesaj
«353637383940414243444546»

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?