Editörler : swat3410
«456789101112131415»
27 Haziran 2020 22:10

Öncelikle sana da geçmiş olsun diyerek başlayım sözlerime sonrasındada yasadigin süreci özetleyerek bir yol çizmek konusunda yardımcı olmaya çalışmışsın sağol kardeşim ama son cümleni beğenmedim. Ben ve benim gibi bir çok arkadaşımda senin veya diğer khk ile ihraç olan arkadaşların ihraç olduğu zaman listede adımız yok diye sevinemedik kaç gün üzüldüm ağladım o zamnalri ben ama kimin elinden ne geliyor. Çok çok iyi anlıyorduk anlıyorduk biz khk lıların halini. Lut fen kimse kimseyi incitecek şey yazmasın şuraya. Sonuçta hepimiz hayata tutunmaya çalışıyoruz. LÜTFEN

ÖzelHarekat_61, 4 yıl önce
Merhaba arkadaşlar ben 4 yıl önce 679 khk ile meslekten ihraç edildim.Biz ihraç edildiğimizde herkes bize suçlu gibi bakıyor herkes dışlıyor kendi arkadaşlarımız bile bizimle konuşmuyordu.(Şahsen yaşamadım ama gördüğüm herkes yaşadı)Gerek maddi gerekse manevi olarak çok yıprandım.Eşimden boşandım, borca battım, savruldukça savruldum.Kader sanki ben atıldığım günden bugüne bana sağlık harici(elhamdulillah) hiçbirşey iyi gitmedi elimde bir sağlığım kaldı diyebilirim.Komisyon hala incelemeye devam ediyor 2 yıl önce takipsizlik aldım tabi bu sonuca olumlu etki edecek mi bekleyip göreceğim.Size tavsiyelerim bu süreçte beni zihin olarak stresten uzak tutan en baştaki etken spor yapmam dı size en baştaki tavsiyem spor gibi bi uğraşınız olsun kafa dağıtırsınız.İlk bir yılınız hepinizin düşünerek hayıflanarak kızarak ve kaderinizi sorgulayarak geçecek sonra hafiften düzelir gibi olacaksınız hayata odaklanmak gerektiğini başka çarenizin olmadığını kabullenip ama hiçbir zaman eskisi gibi bir birey olamayacaksınız.Bu süreçte birçok khk lı stres ve düşünmekten kanser oldu.Beyinlerinde tümör çıktı.Ms hastası olan oldu.Ve daha bilmediğimiz niceleri...Bu yüzden ne yaparsanız yapın ama stresten uzak durun ve mutlaka ama mutlaka kendinize oyalanacak bir iş bulun.Spor yapabilirseniz bu sizin sağlığınız için çok faydalı olacaktır.Ayrıca elinizde birikmiş bir paranız varsa sakın ama sakın borsa bitcoin network marketing işlerine bulaşmayın SAKIN BULAŞMAYIN...!!!Bu süreci en derinden yaşayan bir kardeşiniz olarak sakın bulaşmayın çünkü atılınca daha güçlü olmak icin para kazanmak isteyecek para kazanmak icin de hırs yapıp her yola başvuracaksınız bu yüzden nefsinize hakim olun yoksa benim gibi battıkça batarsınız.Ayrıca elinizde birikmiş paranız varsa benim tavsiyem o paraya ya araç alın ya gayrimenkul alın ya da zor günler için elinizde bir süre tutun.Hemen ticarete sakın atılmayın birçok khklı yine dükkan vs açıp ticaret yapmaya çalışıp battı.Benim tavsiyem geleceği olan meziyetli bi ise girin işi öğrenin ticaret yapacaksanız yine o iş üzerinde uzmanlaştıktan sonra kendi işinizi yapabilirsiniz.Ayrıca askerlik problemi olan 10 seneden az çalışmış arkadaşlara tavsiyem hemen askerlik sorununuzu çözün çünkü hiçbir işyeri askerlik yapmamış kimseyi işe almak istemiyor.ben bedelli yaptım kurtuldum.Ama askerlik benim hayatımda en zor geçen 17 gündü gerçekten bir polis olarak o kadar zorlandım ki hergün küfr ede ede bitirdim cünkü benim burda ne işim var beni zaten devletime onca yıl hizmet ettim diyordum hergün kendime yediremiyordum.Neyse ki bitti gitti.10 yılı açıktaki süreyle birlikte dolduran arkadaşlar idare mahkemesine başvursun fiili 10 yıl istiyorlar acıktakini saymıyorlar ama mahkemeye veren herkes mahkemeyi kazandı ve açıktaki süreleri saydırdı.Sizde mahkemeye verin kazanırsınız.Kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın şimdi birazcıkta olsa khklıların neler çektiğini anlayacaksanız ama en hafif haliyle...

Kuzudoly1
Aday Memur
27 Haziran 2020 23:12

bundan 15 ay önce bedelli askerlik 15 binliraya çok diyenler vardı geri döneriz umuduyla gitmediler malesef. süreç şunu gösteriyor ki bence olumlu bisey olmayacak ne kadar uzun sürerse maaş yönünden okadar iyi sanki bilemiyorum kafam karışık :(

26nisan26haziran
Aday Memur
27 Haziran 2020 23:15

arkadaşlar 705₺ nafaka veriyorum çocuğa. Fakat çocuk 20 yaşını doldurmuş hala açıktan okuyor.Benim kendime , aileme bakma durumum yok bu nafakayı nasıl iptal edebilirim? Benim 17 yaşındaki oğlum iş bulup çalışmak istiyor ben buna para ödüyorum.

elif3435
Aday Memur
27 Haziran 2020 23:35

öncelikle geçmiş olsun . sizin kodunuz neydi acaba cilekes ya da var miydi? benim eşim de 14 temmuz ihraclarindan ve bana da ifadede eşiniz neden ihraç edildi diye soruldu
Cilekes1004, 4 yıl önce
Sağolasın kardeşim, Allah razı olsun.. Sizler de en kısa zamanda iade olursunuz inşallah.. Acele edin biz dönmeden dönün :))

Bahadır46
Genel Müdür
28 Haziran 2020 00:07

Özellikle herkese geçmiş olsun. Kayseri ildem veya beyazşehir semtlerinde oturan varsa benim çalıştığım petrol İstasyonu markete bayan kasiyer arıyor. Şimdilik erkek eleman ihtiyacı yok. Ama sirkülasyon çok oluyor.

Ayahal
Memur
28 Haziran 2020 00:19

Bu dediğiniz ilk eşinizden olan evladınız mı
26nisan26haziran, 4 yıl önce

arkadaşlar 705₺ nafaka veriyorum çocuğa. Fakat çocuk 20 yaşını doldurmuş hala açıktan okuyor.Benim kendime , aileme bakma durumum yok bu nafakayı nasıl iptal edebilirim? Benim 17 yaşındaki oğlum iş bulup çalışmak istiyor ben buna para ödüyorum.

derbeder2323
Şube Müdürü
28 Haziran 2020 01:35

arkadaslar geçmiş olsun cümleten sizler kötü de olsa bi sonuca vardınız ve bundan sonra asıl mücadele başlayacak RABBIM yar ve yardımcınız olsun. sormak istediğim bu ihraç olan arkadaşlardan tayini şarkı çıkan olmuş muydu benim il 34 ve ses yok bu sessizlik açıkçası ürkütüyor ama RABBIM hayırlısını versin inanmış iman etmiş insanlarız tayin çıkmıştı benim ordan bi mantık yürütmeye çalışacağım da şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim ALLAH'A EMANET

26nisan26haziran
Aday Memur
28 Haziran 2020 08:37

evet öyle.

Ayahal, 4 yıl önce
Bu dediğiniz ilk eşinizden olan evladınız mı

Seyyah-06
Memur
28 Haziran 2020 09:07

Günaydın arkadaşlar Hayırlı Sabahlar.. Silah parası iadesi için dilekçeyi İkmal Daire Bşklığına mı yazacağız? Bu konuda bilgi alabilen varsa yazarsa sevinirim. Ayrıca 19 günlük maaş iadesi ile alakalı ödeme evrakını pazartesi günü birimlerden alabilir miyiz? Bu konularda bilgi alan paylaşım yaparsa prosedürleri hızlandırırırız.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2020 09:18

Zalımsın 4 ekim, zalımsın 26 nisan,zalımsın 16 kasım zalımsın 7 ocak, zalımsın 14 temmuz, zalımsın 8 Temmuz, zalımsın 26 Haziran; zalımsın Egm, zalimsin Soylu.

16kasim2016
Kapalı
28 Haziran 2020 09:26

zalimsin fettullah gülen şerefsizi, zalimsin fetö,

zalimsin sınav sorusu çalıp komiser olan hırsız, zalimsin açıkta kalmamak iyi şubelerde klimalı odalarda bol taltifli yerlerde çalışmak için fetöye yanaşan şerefsiz,

zalimsin fetöcüleri koruyup kollayan tavassut yapan fetöcü diğer it,

zalimsin millete kumpas kurup iftira atan, işinden attırıp hapse attıran fetö iti,

zalimsin kendi umhur başkanını istihbarat örgütünü dimleyen hain fetöcü,

zalimsin millletin parasını ve çocuğunu çalıp yurt dışına kaçıran bu milletin evladını bu millete düşman yapan bir ajan haline getiren bir dolarlık şerefsiz fetöcü köpekler,

zalimsin yaprağını yiyip sapına geline meee diye bağıran fetöcü...

zalimin alasını görmek istiyorsan aynaya bak fetcü...

Adcet, 4 yıl önce
Zalımsın 4 ekim, zalımsın 26 nisan,zalımsın 16 kasım zalımsın 7 ocak, zalımsın 14 temmuz, zalımsın 8 Temmuz, zalımsın 26 Haziran; zalımsın Egm, zalimsin Soylu.

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2020 09:40

Dediklerinin altına imzamı atarım fakat hala milleti fetoculukle itham etmene karşıyım. Ha feto terör örgütünün yaptıkları ha senin yaptığın aynı şey. uyan artık uyan aynı gemideyiz. Feto suçlu da suçluyu suçsuzu ayıramayan idareciler mi masum. Devleti fetoye peşkeş çekenlere lafın yok da burada ekmeğinden olmuş fetoye alakası olmayanlara mi sözün
16kasim2016, 4 yıl önce

zalimsin fettullah gülen şerefsizi, zalimsin fetö,

zalimsin sınav sorusu çalıp komiser olan hırsız, zalimsin açıkta kalmamak iyi şubelerde klimalı odalarda bol taltifli yerlerde çalışmak için fetöye yanaşan şerefsiz,

zalimsin fetöcüleri koruyup kollayan tavassut yapan fetöcü diğer it,

zalimsin millete kumpas kurup iftira atan, işinden attırıp hapse attıran fetö iti,

zalimsin kendi umhur başkanını istihbarat örgütünü dimleyen hain fetöcü,

zalimsin millletin parasını ve çocuğunu çalıp yurt dışına kaçıran bu milletin evladını bu millete düşman yapan bir ajan haline getiren bir dolarlık şerefsiz fetöcü köpekler,

zalimsin yaprağını yiyip sapına geline meee diye bağıran fetöcü...

zalimin alasını görmek istiyorsan aynaya bak fetcü...

fencihg86
Şef
28 Haziran 2020 11:29

Devreler biz egm yimi mahkemeye vercez içişleri bakanlığınımı onay bakanlıkça yapılıyor fakat kurum egm ben egm yi dava edicez diye düşünüyorum

28 Haziran 2020 11:39

İçişleri Bakanlığı ( Emniyet Genel Müdürlüğü ) şeklinde olacaktır.

Maddi durumunuz müsaitse idari süreç için avukat tutmanız faydanıza olacaktır. Hatta mutlaka avukat tutun demek yerinde olacaktır.

fencihg86, 4 yıl önce

Devreler biz egm yimi mahkemeye vercez içişleri bakanlığınımı onay bakanlıkça yapılıyor fakat kurum egm ben egm yi dava edicez diye düşünüyorum

fencihg86
Şef
28 Haziran 2020 12:19

Evet tutmayı düşünüyorum

Devletinin Polisi, 4 yıl önce

İçişleri Bakanlığı ( Emniyet Genel Müdürlüğü ) şeklinde olacaktır.

Maddi durumunuz müsaitse idari süreç için avukat tutmanız faydanıza olacaktır. Hatta mutlaka avukat tutun demek yerinde olacaktır.

Hataylı-1984
Aday Memur
28 Haziran 2020 13:08

Arkadaşlar ihraç olan kaderdaşlarima çok geçmiş olsun amacım sadece yardımcı olmak lütfen yanlış anlaşılmasın idare mahkemesine Hatay merkezde avukat arayan varsa özeldenn yazabilir

Gbze41
Memur
28 Haziran 2020 13:44

kaç ksii ihraç oldu emniyetten haberlerde bsii yazmıyor geçmiş oslun bu arada

joak06
Daire Başkanı
28 Haziran 2020 13:54

Öncelikle hepinize geçmiş olsun maddi imkanınız varsa kesinlikle avukat tutun.çünkü süreç çok uzun hangi aşamada ne yapılması gerekiyor bilmeniz bence avukat konusunda çok dikkat edin çok para isteyenler var ben şahsen mesut can tarıma verdim dosyayı hem fiyatı makul hemde konuya hakim

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2020 13:56

bir rivayete göre 600 bir rivayete göre 1000 kişi diyorlar
Gbze41, 4 yıl önce
kaç ksii ihraç oldu emniyetten haberlerde bsii yazmıyor geçmiş oslun bu arada

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2020 13:58

Mesut Bey konuya hakim fakat muvekkilleri kendisine ulasamiyorlar.Ne telefonlara cvp veriyor ne mesajlara diyorlar.
joak06, 4 yıl önce

Öncelikle hepinize geçmiş olsun maddi imkanınız varsa kesinlikle avukat tutun.çünkü süreç çok uzun hangi aşamada ne yapılması gerekiyor bilmeniz bence avukat konusunda çok dikkat edin çok para isteyenler var ben şahsen mesut can tarıma verdim dosyayı hem fiyatı makul hemde konuya hakim

Toplam 2285 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi