Editörler :
«68697071727374757677787980
25 Kasım 2020 21:45

ekip06
Aday Memur
Pijamalı penguen guzel haberlerini bekliyoruz ekip devre kesinlesmis bim iade kararının dosyasının içeriğini biliyormusun? Tanık beyanı varmı acaba kendi dosyamla karsilastirmak icin soruyorum benim kod ad 17 25 aralik oncesi polis okulu hakkimda sinif arkadasim tarafindan tanık beyani var takipsizlikle sonuçlandı eylul 25 ihrac acaba yd kazanabilirmiyim bir fikri olan en azından bölge idare kabul kararını keske gorsek de ona gore yorum yapsak ?
kıvırcık155, 2 gün önce - Alıntıya git
Devrem geçmiş sayfalarda yazmıştır belki hatırlamıyorum arkadaş idare mahkemesinden red almış daha sonra Erzurum bim den kesin karar serhiyle kabul almis
25 Kasım 2020 21:57

yamec
Şef
21 ilinden ihrac olan 26 haziran ihraclari dosyanizda son durum ne idare mahkemesinin tutumu nasıl ayahal inferno 21 tuna2121 yamec ve daha ismini hatirlayamadıklarım ? Bi çevrim alalım bakalım çevrime katılan olacak mı

Arkadaş 25 eylül ihraç oldu bölge idare de dava devam ediyor. Emeklilik dilekçesi vermiştim emekli oldum fakat sigorta birleştirmesi olduğu için tazminat alamadım. Tazminat için dava açacağım. Herhangi bir değişiklik olursa bilgilendirme yaparım. Allah Var,Gam Yok. Hamd olsun.

Çilekeş devrem program da reklam arası fazla veriyorsun. Allah Yar ve Yardımcınız olsun.

25 Kasım 2020 22:09

kıvırcık155
Aday Memur

Arkadaş 25 eylül ihraç oldu bölge idare de dava devam ediyor. Emeklilik dilekçesi vermiştim emekli oldum fakat sigorta birleştirmesi olduğu için tazminat alamadım. Tazminat için dava açacağım. Herhangi bir değişiklik olursa bilgilendirme yaparım. Allah Var,Gam Yok. Hamd olsun.

Çilekeş devrem program da reklam arası fazla veriyorsun. Allah Yar ve Yardımcınız olsun.

yamec, 2 gün önce - Alıntıya git
Emekliliginiz hayirli olsun Yurutmeyi durdurmaya ret mi geldi bölge idareye gittiniz ?
25 Kasım 2020 22:10

kıvırcık155
Aday Memur
Devrem geçmiş sayfalarda yazmıştır belki hatırlamıyorum arkadaş idare mahkemesinden red almış daha sonra Erzurum bim den kesin karar serhiyle kabul almis
ekip06, 2 gün önce - Alıntıya git
Tesekkur ederim devre bolge idare kabul kararı emsal karar bulursaniz benimlede paylasirsaniz çok sevinirim
25 Kasım 2020 22:22

yamec
Şef

https://tele1.com.tr/te lefonunda-bylock-cikan-polis-muduru-menzilciyim-103413/amp/

Burdaki habere göre adam görevinin başındaysa, bizi niye ihraç ettiniz. Benim hakkımı gasp edenlerin taaa ...... .

YD dava devam ediyor.

25 Kasım 2020 22:33

kıvırcık155
Aday Memur

https://tele1.com.tr/te lefonunda-bylock-cikan-polis-muduru-menzilciyim-103413/amp/

Burdaki habere göre adam görevinin başındaysa, bizi niye ihraç ettiniz. Benim hakkımı gasp edenlerin taaa ...... .

YD dava devam ediyor.

Aynı gün aynı ilden ihrac olduk abi davalı kurum savunmayı yaptı ama savunma ekindeki benimle ilgili dosyaları uyaba yukleyemedi ulasamadım ek lere sizinde öylemi abi
25 Kasım 2020 22:59

ekip06
Aday Memur
Tesekkur ederim devre bolge idare kabul kararı emsal karar bulursaniz benimlede paylasirsaniz çok sevinirim
Devrem benim elimde emsal karar yok kimse paylaşmak istemiyor eğer bulursam paylaşırım
26 Kasım 2020 13:16

Cilekes1004
Genel Müdür

Abi yıldım ben ya, ondan mütevellit herşeyi bıraktım.. Adamlar yani mahkeme 3 kere savunma istedi egm den, egm üçünde de beni neden ihraç ettiğini açıklayamadı, ama mahkeme yd ret verdi.. Ben artık hiçbişey beklemiyorum, aleyhim3 tek bir tane kriter yok ama karar verecek korkusuz adamlar yok, ya da bana denk gelmiyor...kullarından fayda yok, Allah ın adaletine sığınıyoruz...
26 Kasım 2020 14:41

sistemseyhan
Aday Memur

Abla boş ver yd versinler. Savunmada banada evrak sunamıyorlar. Allah yarına bırakır ama yanlarına bırakmaz. Allah sağlık sıhhat versin.

26 Kasım 2020 16:52

yamec
Şef
Abi yıldım ben ya, ondan mütevellit herşeyi bıraktım.. Adamlar yani mahkeme 3 kere savunma istedi egm den, egm üçünde de beni neden ihraç ettiğini açıklayamadı, ama mahkeme yd ret verdi.. Ben artık hiçbişey beklemiyorum, aleyhim3 tek bir tane kriter yok ama karar verecek korkusuz adamlar yok, ya da bana denk gelmiyor...kullarından fayda yok, Allah ın adaletine sığınıyoruz...
Cilekes1004, Dün - Alıntıya git

Devrem yılmak yok sonuna kadar gideceğiz. Allah var Gam yok.

27 Kasım 2020 00:23

positivty
Aday Memur
Aynı gün aynı ilden ihrac olduk abi davalı kurum savunmayı yaptı ama savunma ekindeki benimle ilgili dosyaları uyaba yukleyemedi ulasamadım ek lere sizinde öylemi abi
Mahkeme kalemine git dosyamı gormek istiyorum diye dilekçe yukleme yapmıyorlar hepsini
Toplam 1591 mesaj
«68697071727374757677787980

ANKET
Bir kamu çalışanı olarak öğlen yemeği yiyor musunuz?