Editörler : swat3410

Kapalı
27 Haziran 2020 21:06

Geçici Görevlendirme

Yaklaşık olarak bir buçuk yıl geçici görevli olarak çalışmaktayım. Asaleten atamam halen yapılmadı geçici görev yevmiyesi de alamıyorum.

tukayf
Şube Müdürü
28 Haziran 2020 11:37

yönetmeliği tam bilemiyorum ama yanılmıyorsam belli bir süreden sonra geçici görevle görev yaptığınız yere asaleten atama isteyebiliyorsunuz diye duymuştum. geçici görev yolluğu alamamanızın sebebi nedir adres mi taşıdınız. yönetmeliğe baktınız mı

Plsylmz
Kapalı
28 Haziran 2020 14:40

Adres taşıdım çünkü çoçukların okulu vardı. Asil atama için geçen sene dilekçe verdim atama yapılmad

tukayf
Şube Müdürü
28 Haziran 2020 15:13

devrem artık geçici görev yolluğu ile ilgili yapacak bişey yok sanırım. ilk zaman olsaydı kaydı yaptırdıktan sonra adresi geri taşısaydın almaya devam ederdin. atama işi içinde tekrar dilekçe ver ya da personel daire başkanına görüşe çık belki daha farklı yol gösterenler de olabilir.

erayyavuz
Aday Memur
28 Haziran 2020 23:33

neden geçici görevlendirme ile gittin eş durumu mu bende geçici görevlendirme 1 yıllığına gönderdiler uzatırlar mı bilmiyorum

Plsylmz
Kapalı
29 Haziran 2020 14:26

Eşim vefat etti ondan dolayı tayin istedim geçici yapıldı tayinim aselete dönmedi batıdan batıyı bekliyorum geçen sene olmadı bakalım bu sene olacakmı.

Nick ways
Şube Müdürü
30 Haziran 2020 08:59

Nereye kayıt. Adresi kayıt yaptıktan sonra derken biraz anlatırmısın devrem

tukayf, 4 yıl önce
devrem artık geçici görev yolluğu ile ilgili yapacak bişey yok sanırım. ilk zaman olsaydı kaydı yaptırdıktan sonra adresi geri taşısaydın almaya devam ederdin. atama işi içinde tekrar dilekçe ver ya da personel daire başkanına görüşe çık belki daha farklı yol gösterenler de olabilir.

tukayf
Şube Müdürü
30 Haziran 2020 11:50

ikametinizi herhangi bir nedenle geçici görevli olduğunuz ile taşırsanız geçici görev yolluğu verilmiyor. örneğin okul kaydı için adresi taşıdınız ve çocukların kaydı yapıldı. adresi tekrardan eski ilinize taşırsanız yolluk almaya devam edersiniz. sadece geçici görevli ile taşıdığınız süreyi yatırmazlar.
Nick ways, 4 yıl önce

Nereye kayıt. Adresi kayıt yaptıktan sonra derken biraz anlatırmısın devrem

Plsylmz
Kapalı
30 Haziran 2020 13:24

Geçici görev yolluğundan geçtik atamam yapılsa yeter bana

Karderesi
Aday Memur
03 Temmuz 2020 16:19

ben 3 yıldan fazla geçici görevle çalıştım bırak yolluk vermeyi terör paramızıda kestiler.

Plsylmz
Kapalı
03 Temmuz 2020 16:52

Bende1.5 senedir geçici görevli olarak çalışıyorum aseleten atamam halen yapılmadı. Sizin yapıldımı peki

Karderesi, 4 yıl önce

ben 3 yıldan fazla geçici görevle çalıştım bırak yolluk vermeyi terör paramızıda kestiler.

Azderoglu
Kapalı
09 Temmuz 2020 10:30

Başka bir başlıkta açıklandı diye yazanlar olmuş masa başındaki arkadaşlar pbs yi kontrol eder misiniz dilekçeye cevap gelmiş mi ya da kanuni görev yeri değişmiş mi?

Plsylmz
Kapalı
09 Temmuz 2020 21:32

Atamalar bugün yapıldı

Plsylmz
Kapalı
09 Temmuz 2020 21:33

Ancak benim atamma malesef yapılmadı. Geçici görevli çalışmaya devam...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi