Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Haziran 2020 23:02

Sağlık Özrü Tayini(Çocuk)

Selam. Benim çocugumun kalp rahatsızlığı ve egzaması var. Bulunduğum ilde çocuk kardiyoloji bölümü olmadığı için doktor raporlarını ekte sunarak tayin isteğinde bulundum. Tayinim reddedildi. Bende elimdeki raporlarla kamu denetçiliği kurumuna itirazda bulundum. 3 ay sonra dönüş yapıldı. Kamu denetçiliği kurumu, raporlarımın yetersiz olduğunu düşünerek üniversite hastanesi veya eğitim ve araştırma hastanesinden çocuğun sağlığını tehlikeye düşürecek rapor sunulmamıştır diye ibarede bulunarak itirazım reddedildi. Bu konuda ne yapabilirim. Endişem bu koronavirüslü zamanda çocugumu hastaneye götürmekten çekiniyorum. Bu konuda bilgilerinizi rica ediyorum.

29 Haziran 2020 11:11

Size tavsiyem yapabilirseniz kurumların istedikleri gibi bir sağlık raporunu çıkarmaya çalışın. KDK'nın kararı olumsuz ise mahkemeye başvurduğunuz takdirde KDK kararını savunmada sunarlar ve olumsuz çıkma ihtimali yükselir. bu arada geçmiş olsun

dolunay6638
Aday Memur
02 Temmuz 2020 14:16

Teşekkür ederim hocam

darkjusticer, 4 yıl önce

Size tavsiyem yapabilirseniz kurumların istedikleri gibi bir sağlık raporunu çıkarmaya çalışın. KDK'nın kararı olumsuz ise mahkemeye başvurduğunuz takdirde KDK kararını savunmada sunarlar ve olumsuz çıkma ihtimali yükselir. bu arada geçmiş olsun

Toplam 2 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi