Editörler : swat3410
«101112131415161718192021»

Ankara9999
Memur
01 Temmuz 2020 21:46

Yazdığım yazıda oturanlar ihraç oldu derken bu cümlenin yanlış anlaşılmasının lütfen, çok çaba sarf edenler kesinlikle vardı, bir çok bilgi getirdiler sağolsunlar, ihraçlarda kurum kanaatinin çok etkin olduğunu kanaati oluşuyor düşüncedindeyim.

Ankara9999
Memur
01 Temmuz 2020 21:48

Kurul 3 ayda bir toplanıp değerlendirme yapıyormuş

toranaga58, 4 yıl önce
kalanlarla ilgili uzatma 3 ay sonunda mi alındı yoksa şimdiden mi

Aslanbey1453
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 21:50

Devre Takipsizlik kararı yada Müfettiş savunma evrağında Kod var mıydı?
golge0607, 4 yıl önce

İstanbul devrem Kasım'da zarf gelmisti adlı takipsizlik vardı müfettiş ifade almadan işlemden kaldırma yapmıştı tüm bunlara rağmen bugün tebliğ aldım hayırlısı diyelim umarım mahkemede hak hukuk isler düzelir

35mavi
Aday Memur
01 Temmuz 2020 21:54

Kasımda kaç kişiye zarf gelmişti bilen var mı

Aslanbey1453
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 21:57

Takipsizlik alınca, Kendi durumunu sorgulamak için dilekçeyle sordum Egm Per Daire 20Madt tarihli onayla uzatıldığını cevap olarak yazmıştı. Temmuz 2021e kimse kalmayacak diye telefonda öğrendim..
Ankara9999, 4 yıl önce

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, bu sert fırtınada mağalesef 600 ihraç ve 125 iade ile sonuçlandı, ihraç olan arkadaşların rabbim yardımcıları olsun, iade olan arkadaşların gözleri aydın olsun, rabbim vatana, millete, insanlığa hayırlı işler yapmayı nasip etsin inşallah, şimdi herkesin cevabını aradığı bir soru var geriye kalanlar ne olacak, yaptığım görüşmeler neticesinde kalanlarla ilgili 3 ay sonunda yeniden bir değerlendirmenin olacağı bunun sonucunda tekrar iade, ihraç ve bekleyenlerin olacağı 31.07. 2021 tarihine kadar kalanlarla ilgili uzatma alındığı söylendi, yakın zamanla ilgili bir çalışmanın olmadığıda söylenenler arasında, kaynak kesinlikle sağlam konusuna vakıf güvenilir kişiler, arkadaşlar biraz gayret edin oturmakla olmuyor, oturanların hepsi mağalesef ihraç oldu, Biraz sağı solu kurcalayın duyduklarınızıda kendinize saklamayın bunun kimseye faydası olmaz paylaşınki bilgi paylaştıkça değer kazanır. Allaha emanet olum.

Aslanbey1453
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 22:06

Bana geçen hafta geldi zarf, Konu SAVUNMA 7gün içinde yapmadığınız takdirde hakkınızdan vazgeçtiğiniz kabul edilerek işlem tesisi yapılır diye bitiyor.
dostum yaşar, 4 yıl önce
şöyle bi eksiklik var zarflarda son savunmanızı verin diye bi yazı yok muş zarf gelenler böyle yazmadı. bence gelen zarfta son savunmadır ibaresi olması lazım. yoksa zarf gönderdim savunmanı ver ben bunu son savunma kabul ediyorum olmaz bence. hatalı işlem yapıyorlar gibi. eğer böyleyse.

Aslanbey1453
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 22:06

Bana geçen hafta geldi zarf, Konu SAVUNMA 7gün içinde yapmadığınız takdirde hakkınızdan vazgeçtiğiniz kabul edilerek işlem tesisi yapılır diye bitiyor.
dostum yaşar, 4 yıl önce
şöyle bi eksiklik var zarflarda son savunmanızı verin diye bi yazı yok muş zarf gelenler böyle yazmadı. bence gelen zarfta son savunmadır ibaresi olması lazım. yoksa zarf gönderdim savunmanı ver ben bunu son savunma kabul ediyorum olmaz bence. hatalı işlem yapıyorlar gibi. eğer böyleyse.

Kartal7507
Şef
01 Temmuz 2020 22:11

Çabalarından dolayı çok sağol devrem. İşin gücün rast gitsin.

Ankara9999, 4 yıl önce

Kurul 3 ayda bir toplanıp değerlendirme yapıyormuş

Ankara4506
Aday Memur
01 Temmuz 2020 22:12

peki devrem genelde kasim aralik ayinda zarf gelenlere islem yapildi kasimda zarf gelipte islem neden yapilmadi veya nasil bir dusunce var bu konuda bilgin veya duyumun oldu mu
Ankara9999, 4 yıl önce

Yazdığım yazıda oturanlar ihraç oldu derken bu cümlenin yanlış anlaşılmasının lütfen, çok çaba sarf edenler kesinlikle vardı, bir çok bilgi getirdiler sağolsunlar, ihraçlarda kurum kanaatinin çok etkin olduğunu kanaati oluşuyor düşüncedindeyim.

METRİBUZİN
Yasaklı
01 Temmuz 2020 22:26

Zarf gelip te herhangi bir gelişme olmayan (iade/ihraç) lar için 3 ay sonunda değerlendirme yapılacağı.... hiç zarf gelmeyenlerin ise temmuz 2021 e kadar (7145 sayılı KHK nin ömrünü doldurduğu tarih) açıkta bekleyeceği.... Doğru mu devrem?
Ankara9999, 4 yıl önce

Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar, bu sert fırtınada mağalesef 600 ihraç ve 125 iade ile sonuçlandı, ihraç olan arkadaşların rabbim yardımcıları olsun, iade olan arkadaşların gözleri aydın olsun, rabbim vatana, millete, insanlığa hayırlı işler yapmayı nasip etsin inşallah, şimdi herkesin cevabını aradığı bir soru var geriye kalanlar ne olacak, yaptığım görüşmeler neticesinde kalanlarla ilgili 3 ay sonunda yeniden bir değerlendirmenin olacağı bunun sonucunda tekrar iade, ihraç ve bekleyenlerin olacağı 31.07. 2021 tarihine kadar kalanlarla ilgili uzatma alındığı söylendi, yakın zamanla ilgili bir çalışmanın olmadığıda söylenenler arasında, kaynak kesinlikle sağlam konusuna vakıf güvenilir kişiler, arkadaşlar biraz gayret edin oturmakla olmuyor, oturanların hepsi mağalesef ihraç oldu, Biraz sağı solu kurcalayın duyduklarınızıda kendinize saklamayın bunun kimseye faydası olmaz paylaşınki bilgi paylaştıkça değer kazanır. Allaha emanet olum.

Yeniay12
Daire Başkanı
01 Temmuz 2020 22:47

3 ay içinde tekrar değerlendirme işini anladım. Ancak kalanların tamamı için 2021 tarihine kadar uzatma alınması bana mantıklı gelmedi. Benim 2. uzatma senem 1 kasım 2020 de bitiyor. nasıl 2021 e kadar uzatma almış olabilirler. Ohal sonrası açıkları için diyorsan onlar olabilir. Rabbim herkez için hayırlı olanını versin inşallah
Ankara9999, 4 yıl önce

golge0607
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 22:54

Dostlar tüm duyum ya da olasılıkları bir kenara koyun ve boş boş oturanlar diyen arkadaşa katılıyorum yani ben diyordum takipsizlik var kod yok müfettiş işlemden kaldırmış bir sıkıntı olmaz diyordum ama oldu malesef sona kalan herkes bir yerlere hal anlatsin bu vicdansız ulusalcı itlerin merhametine kendini bırakmasın ulaşın mutlaka ben şimdi keşke diyorum ama boş..şunu da diyebilirim bizim için belirsizlik bitti çok şükür umarız tez vakitte mahkm.guzel sonuç alırız..hepinizin işi rast gelsin olan da hayır var diyelim mutlu geceler

Aliihsanduro
Şube Müdürü
01 Temmuz 2020 23:14

++++++++++++++
golge0607, 4 yıl önce

Dostlar tüm duyum ya da olasılıkları bir kenara koyun ve boş boş oturanlar diyen arkadaşa katılıyorum yani ben diyordum takipsizlik var kod yok müfettiş işlemden kaldırmış bir sıkıntı olmaz diyordum ama oldu malesef sona kalan herkes bir yerlere hal anlatsin bu vicdansız ulusalcı itlerin merhametine kendini bırakmasın ulaşın mutlaka ben şimdi keşke diyorum ama boş..şunu da diyebilirim bizim için belirsizlik bitti çok şükür umarız tez vakitte mahkm.guzel sonuç alırız..hepinizin işi rast gelsin olan da hayır var diyelim mutlu geceler

FREDY66
Şube Müdürü
01 Temmuz 2020 23:19

takipsizlik almış kod yok müfettiş kanaati bile yok nasıl ihraç ediliyo akıl alır gibi değil kurum kanaati desen müfettiş neden kaldırsın işlemi kanaat olumsuzsa ortada idari bir işlem yok
golge0607, 4 yıl önce

Cilekes1004
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 23:29

Ediyor devre ediyor.. Öyle bi ediyor ki hem de.. Hukuk işlerinde çalışan arkadaş bizzat söyledi, müfettişin benim için eşim nedeniyle açığa alındığımı yazıp raporu kapattığını.. Akrabalık bağı deyip yapıştırdılar ihracı.. Yarım sayfalık yazıya sığdırdılar hayatımızı..Allah kerimdir, adildir.. Hukuk da görecek inşallah amma bugün amma yarın.. İnşallah hiçbir masum kalmadan iade olsun trk temennim ve dileğim budur. Akacak gözyaşı sevinçten olsun inşallah..
FREDY66, 4 yıl önce
takipsizlik almış kod yok müfettiş kanaati bile yok nasıl ihraç ediliyo akıl alır gibi değil kurum kanaati desen müfettiş neden kaldırsın işlemi kanaat olumsuzsa ortada idari bir işlem yok

Acz45
Memur
01 Temmuz 2020 23:34

Âmin ecmain inşaallah Bacım

Cilekes1004, 4 yıl önce
Ediyor devre ediyor.. Öyle bi ediyor ki hem de.. Hukuk işlerinde çalışan arkadaş bizzat söyledi, müfettişin benim için eşim nedeniyle açığa alındığımı yazıp raporu kapattığını.. Akrabalık bağı deyip yapıştırdılar ihracı.. Yarım sayfalık yazıya sığdırdılar hayatımızı..Allah kerimdir, adildir.. Hukuk da görecek inşallah amma bugün amma yarın.. İnşallah hiçbir masum kalmadan iade olsun trk temennim ve dileğim budur. Akacak gözyaşı sevinçten olsun inşallah..

Cilekes1004
Genel Müdür
01 Temmuz 2020 23:35

Eyvallah abilerin kralı...
Acz45, 4 yıl önce

Âmin ecmain inşaallah Bacım

derbeder0184
Şube Müdürü
01 Temmuz 2020 23:51

Kimse kimsenin rızkını kesemez masum yere suçsuz gunahsizlarin hakkını gasp edenlerin rabbim yarına bırakır ama yanına bırakmaz Rabbim sabır versin

derbeder0184
Şube Müdürü
01 Temmuz 2020 23:53

Devre Allah razı olsun duyunun caban için 600 ihraç 125 iade demişsin 725 kişi eder geriye kaç kişi kaldı ki 2021 e kadar uzasın

Ankara9999, 4 yıl önce

pisssy
Aday Memur
01 Temmuz 2020 23:57

çilekeş ablacım seni yıllarca sessiz takip ettim nasip ihraçlarımız da konuşmayaymış... eşim de 26 haziranda oldu 3 yıl sonunda bir hiçliğe uyandık.
Cilekes1004, 4 yıl önce
Toplam 7138 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi