Editörler : swat3410
«229230231232233234235236237238239240»

Zesasa
Aday Memur
29 Mayıs 2021 20:01

Cevapladıgınz icin teşekkür ederim, peki ikamet ettigi yerlerdeki valilikmi olur acaba görevlendirmesi bi bilginiiz varmı

dostum yaşar
Daire Başkanı
29 Mayıs 2021 20:28

usulen ankarada başlaniyo sonra dilekçe veriliyo istediğiniz ile. ama bunlar sizin için erken. 6 ay bi geçsin zaman içinde sistemi göreceksiniz belkide 2 aya belki kuruma geri. benim bildiklerim bunlar yarın değişebilir tabi
Zesasa, 3 yıl önce

Cevapladıgınz icin teşekkür ederim, peki ikamet ettigi yerlerdeki valilikmi olur acaba görevlendirmesi bi bilginiiz varmı

Zesasa
Aday Memur
29 Mayıs 2021 20:32

Teşekkr ederim tekrardan cevapladıgınz icin komiser yardımcısıydı nasıl olacak bakalm rütbesi devam edecekmi alacaklarmı bilemiyorz bekkiyorz bakalm tekrardan saolun

dostum yaşar
Daire Başkanı
29 Mayıs 2021 20:35

30 temmuzda 7145 yasa bitiyo. sen ic isleri bakanısın önünde bi ton açıkta olup hic birseyini bulamayip ihraç edemedigin dosya var. keza ohal komisyonuda aynı şekil. gecenlerde beraat alan birı başladı yazmislardi. bu saatten sonra ihraç olmaz diyemem ama mevcut durumda öyle yada böyle başlayacaklar. kendi kanaatimce.
derbeder2323, 3 yıl önce
Devrem duyum mu yoksa hissiyat mı aciktakiler yakında başlar derken.

Muktar
Şef
30 Mayıs 2021 00:10

Keşke iadeler bu ay olsa da tayinciler ile birlikte dönsek 4.5 yıldır doğuda bir ilde açıkta bekliyorum

Karaaslan18
Memur
30 Mayıs 2021 16:14

Herkese selam bu ayda bitti. Bakalım Haziran ayında bizimle ilgili kararlar çıkacak mı? 06 ili 27 Nisan 2017 açık Kasım 2019 zarfla ifade beklemeye devam. Adli herhengi bir bilgim yok Ankara adliyesinde gittim sordum herhangi bir bilgi yok. Sonumuz hayır olsun inşallah.

Aslanbey1453
Genel Müdür
30 Mayıs 2021 19:58

Facebook Kolluk Hukuk Platformu sayfasından alıntıdır ****** İstanbul Emniyeti'nde kritik değişiklikler FETÖ şüphelisi iş insanından rüşvet istedikleri iddiasıyla 4 polis hakkında başlatılan soruşturma sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yeni görevlendirmeler yapıldı. FETÖ soruşturmalarının mali ayağını yürüten birimdeki tüm personel başka görevlere tayin edildi. Mali Şube Müdürlüğü'nün başındaki Hakan Erişmiş, Genel Disiplin Şube Müdürlüğü'ne kaydırılırken, FETÖ'nün mali ayağına yönelik kovuşturmaları yürüten Ulusal Suçları Araştırma Büro Amirliği'ndeki görevli personel değişik ilçe ve birimlere tayin edildi. Bir nakliye firmasının sahibi iş insanı B.Ç.'nin oğlu S.Ç., 8 Mart'ta 4 polis ile 2 avukat hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Oğul Ç., hakkında FETÖ üyeliği suçlamasıyla gözaltı kararı bulunan babası B.Ç.'nin serbest bırakılması karşılığında 4 polis ile 2 avukatın kendilerinden 150 bin dolar istediğini öne sürdü. Ç. şikayetinde, 150 bin dolar karşılığında kendilerine, babasının lehte sonuçlanacak şekilde ifadesinin alınacağını, lehte rapor ve fezleke düzenlenerek emniyette ifade verdikten sonra serbest bırakılacağının vaad edildiğini iddia etti. Şikayet üzerine konuyu inceleyen İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör Suçları Bürosu savcıları, adı geçen 2 avukatın ifadesini aldıktan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde görevli 4 polis memuru ile 2 avukat hakkında gözaltı kararı çıkardı. Geçen hafta başında İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilen şüphelilerden polis memuru Ertuğrul Osman Temel ile avukat Kazım Yiğit Akalın tutuklanırken, avukat M.A.İ. ve 3 polis ise adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne savcılıkça gönderilen tutuklama talepli sevk yazısında ise şu ifadelere yer verildi: "4 Mart 2021'de avukatları olan M.A.İ.'nin babasını aradığını ve Dolapdere'deki ofislerinde baş başa görüştüklerini, görüşmede M.A.İ.'nin kendilerine, 'polis ile irtibatlı bir şahsı tanıdığını ve bu aracı sayesinde dosyayı hızlandıracağını, babasının emniyet ifadesinden sonra serbest bırakılacağı ve işin bitiminde 150 bin dolar para istediğini' söylediğini, babasının da, 'herhangi bir suçu olmadığını, istenen paranın çok yüksek olduğunu belirterek vermek istemediğini, düşünmek için zaman istediğini' söylediğini beyan etmiştir." Savcılık sevk yazısında ayrıca, oğul S.Ç.'nin avukat M.A.İ ile yaptığı görüşmeleri kaydederek savcılığa sunulduğu belirtildi. Sevk yazısında ayrıca, "el konulan dijital materyallerine ilişkin şifreleri paylaşmayan şüphelilerden Ertuğrul Osman Temel ile Kazım Yiğit Akalın'ın cep telefonlarının henüz incelenemediği için delilleri gizleyebileceklerine ilişkin kuvvetli şüphenin bulunduğu gerekçesiyle tutuklanmalarının şart olduğu" ifadelerine yer verildi. Yargı ayağında bu gelişmeler yaşanırken, Mali Şube Müdürlüğü'nün başındaki Hakan Erişmiş'in, büroda görevli bir grup polisle geçen salı günü soruşturma savcısının makamına gittiği öğrenildi. Erişmiş'in savcıya "Bize kumpas kuruyorsun" diyerek tepki gösterdiği iddia edildi. Soruşturma savcısının gelişmeyi aktardığı İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı'nın da, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş'ı arayıp durumu bildirdiği ifade edildi. Bunun üzerine Aktaş'ın, polislerin görevli olduğu Ulusal Suçları Araştırma Büro Amirliği'nde değişikliğe gittiği kaydedildi. Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre, Aktaş, FETÖ soruşturmalarının mali ayağına yönelik kovuşturmaları yürüten Ulusal Suçları Araştırma Büro Amirliği'nde görevli (bir polis memuru hariç) personelin tamamını değişik ilçe ve birimlere tayin etti. (Ferit Zengin)

Muktar
Şef
30 Mayıs 2021 20:03

Gel de adalet işlesin, tabi at izi it izine karışır

beni Ahmer
Şef
30 Mayıs 2021 21:09

2018 yılı adli soruşturma 2019 mart da beraat ile sonuçlandı. 2018 Kasım ayından beri açıktayım haber veren yok beklemeye devam. İnşallah hayırlı haberler gelir.

eskicevikci
Şube Müdürü
31 Mayıs 2021 12:09

Bakan başkanlığında koordinasyon toplantısı yapılıyor bu hafta ihraç olabilir ayın 15 ine kadar devam edebilir Allah yardımcımız olsun

Aslanbey1453
Genel Müdür
31 Mayıs 2021 17:15

Hadi bakalım hayırlısı, belki de Bakanın da son toplantısıdır:))
eskicevikci, 3 yıl önce

Bakan başkanlığında koordinasyon toplantısı yapılıyor bu hafta ihraç olabilir ayın 15 ine kadar devam edebilir Allah yardımcımız olsun

dostum yaşar
Daire Başkanı
31 Mayıs 2021 18:09

gene bi vebal ruzgari yaşatmasalar bari. ben aman aman bi ihrac olacagini dusunmuyorum. belki yarin ihrac oldum yazacam ama. 7145 sayili yasa islerin biraz daha hızlanmasıni saglar. gibi tayinlerde aciklanmadi. şöyle milleti başlatip tayin süresi dolanlara tercih yaptırıp. devamında tayinleri açıklasalar gerçi hepsi bi arada zaman alır düzeni kursalar da millet işine gücüne baksa.
eskicevikci, 3 yıl önce

Yeniay12
Daire Başkanı
01 Haziran 2021 19:25

Diğer sayfada tayinler temmuzda bile açıklanmayabilir diye duyum almışlar aslı var ise ciddi bir rakamda ihraç olma ihtimali aklıma geldi. İnşallah suçsuz olan kimsenin canı yanmaz.

Muktar
Şef
01 Haziran 2021 20:37

Tayinler açıklanmış

Mekmeke
Genel Müdür
01 Haziran 2021 20:45

Aslı yok devrem kesin net bilgi . Çünkü tayinler şimdi açıklandı:))
Yeniay12, 3 yıl önce
Diğer sayfada tayinler temmuzda bile açıklanmayabilir diye duyum almışlar aslı var ise ciddi bir rakamda ihraç olma ihtimali aklıma geldi. İnşallah suçsuz olan kimsenin canı yanmaz.

Yeniay12
Daire Başkanı
01 Haziran 2021 20:47

Devrem kaynak sağlam mı? :)))) Hayırlı olur inşallah.
Mekmeke, 3 yıl önce
Aslı yok devrem kesin net bilgi . Çünkü tayinler şimdi açıklandı:))

kember20
Aday Memur
01 Haziran 2021 21:05

İyi akşamlar arkadaşlar açıkta olup da ipkası kabul olan ya da Tayini çıkan var mı

Muktar
Şef
01 Haziran 2021 21:20

Gerçekten açıkta olupda tayini çıkan var mı bende bişey yok gerçi 4,5 senedir açıktayım şark sürem bitti tayinciyim arafta kaldık

kember20
Aday Memur
01 Haziran 2021 21:27

Tercih yaptım ancak sorgulamada kayıt bulunamadı diyor
Muktar, 3 yıl önce
Gerçekten açıkta olupda tayini çıkan var mı bende bişey yok gerçi 4,5 senedir açıktayım şark sürem bitti tayinciyim arafta kaldık

Quaresma66
Memur
01 Haziran 2021 22:16

Kim söyledi

eskicevikci, 3 yıl önce

Toplam 7138 mesaj
«229230231232233234235236237238239240»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi