Editörler :
«333435363738394041424344»
26 Temmuz 2020 10:29

METRİBUZİN
Yasaklı

şimdi idari soruşturması olanların bekleme süresi 7145 sayılı kanununa göre 31 Temmuz 2020'demi yoksa 31 Ekim 2020'demi doluyor. 7145 sayılı kanun çıkmadan önce adli soruşturma dolayısıyla açığa alınıp, adli soruşturması bitenleri yetkililer adli ve idari olarakmı görüyor, yoksa idari olarakmı görüyor. 48 ayda kafayı tırlattık. Allah var , Gam yok.

yamec, 2 ay önce - Alıntıya git
O kadar çok saçmalık ve hukuksuzluk var ki, mesala bu husuda biri şu; benim gibi 4 Ekim 2016 da açığa alınanlar, bizleri adli bir soruşturma ya istinaden almadılar, çünki benim savcılık soruşturması taa 2017 Nisan da açılmış, pekala neye göre açığa aldı emniyet, tamamen istihbari değerlendirmelere göre, sonrasında buna adli dosya oluşturmaya başladılar, neresinden tutsan elinde kalıyor, şu an mevcut durumda özellikle idari davalara bakan avukatlarinda doğru düzgün bir bilgisi yok, kime sorsam bizim durumu hepsi farklı birşey söylüyor bir yorum yapıyor... Hayırlı Pazarlar
26 Temmuz 2020 10:56

Cilekes1004
Genel Müdür
Allah gönlüne göre versin çilekeş. Birde yöneticilerimize vicdan ve adalet.Sana gülen haysiyetsizin başına gelmediği sürece o seni anlamaz. Allah tüm masumların yardımcısı olsun
başkentli_67, 2 ay önce - Alıntıya git
Allah hepimizin gönlüne göre versin devre, kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz buyuruluyor... Benim kaybım yok ama o memur öyle çok kaybetti ki.. Allah kerimdir...
26 Temmuz 2020 10:57

Cilekes1004
Genel Müdür
İnşallah bacım Rabbim gönlüne göre versin
bozkurtlu20, 2 ay önce - Alıntıya git
Sağolasın devre, Rabbim gönlü güzel olan herkesin gönlüne göre versin..
26 Temmuz 2020 12:31

Kuzudoly1
Aday Memur
Allah hepimizin gönlüne göre versin devre, kınadığınızı yaşamadan ölmezsiniz buyuruluyor... Benim kaybım yok ama o memur öyle çok kaybetti ki.. Allah kerimdir...
Cilekes1004, 2 ay önce - Alıntıya git
Ey diliyle Müslüman olup da kalbine iman nüfuz etmemiş olan (münafık)lar! Müslümanlara eza vermeyin, onları kınamayın, kusurlarını araştırmayın. Zira, kim Müslüman kardeşinin kusurunu araştırırsa, Allah da kendisinin kusurlarını araştırır. Allah kimin kusurunu araştırırsa, onu, evinin içinde (insanlardan gizli) bile olsa rüsvay eder. o yüzden isim verip aileleri parçalayanlar bunu kulaklarına küpe etsinler..
26 Temmuz 2020 21:56

Esra96.
Memur

Simdi bu ihrac olan arkadslar cevaplarsa sevinirik savunma zarfinda su su ... kodlamaya istinaden ifadenizi veriniz seklindemi savunma geldi. Yoksa bu savunma zarfinin standardi yok mu kimiarkdslar zarf geldim dondum diyende var kimi zarf sikinti diyor tahminleri almak istiyorum

Esra96., 2 ay önce - Alıntıya git

Soruma cvp verecek yok mu kimse ?

26 Temmuz 2020 22:04

METRİBUZİN
Yasaklı

Devrem ihraç olan bi arkadaş kendisine gelen savunma zarfını bana da göstermişti, başlığında Ank. Cumh. Basvclginin malum konulu dosyasında sizinde olduğunuz vs vs yazıyordu hatırladığım kadarıyla ....bu kodlama olayı ile ilgili

26 Temmuz 2020 22:08

Esra96.
Memur

Devrem ihraç olan bi arkadaş kendisine gelen savunma zarfını bana da göstermişti, başlığında Ank. Cumh. Basvclginin malum konulu dosyasında sizinde olduğunuz vs vs yazıyordu hatırladığım kadarıyla ....bu kodlama olayı ile ilgili

METRİBUZİN, 2 ay önce - Alıntıya git

Gsagolasınn

26 Temmuz 2020 22:15

Yeter a
Aday Memur

ben aktif calisiyorum banada zarf geldi bu sekilde basliyor simdi bunu ihracmi anlamaliyiz yani

26 Temmuz 2020 22:17

Kartal7507
Memur

Arkadaşımla bana Kasım ayında gelen zarfta 13 adet matbu soru vardı. Sorular noktası virgülüne aynı idi. İkimizde 26 Nisan'da açığa alındık.Ayrıca bizimkindede 1 .bölümde Ankara C.Başsavcılığının mahrem imamlar dosyası sorusu vardı.Arkadaş maalesef Haziran'da ihraç oldu.Arkadaş hiç adli işlem görmemişti. Kodunuda bilmiyordu.Gelen zarftada kodlailgilisoruyoktu. Ben iki yıl önce takipdizlik aldım. Kod SCveSCC. Fakat zarfta bununla ilgili soru yoktu. Yani senin anlayacağın bu işi ben çözemedim. Sende fazla kafa kafaya takma.

26 Temmuz 2020 22:22

Yeter a
Aday Memur

aktif calisanlara gelen zarflar icin ne dusunuyosunuz tahmininiz nedir

26 Temmuz 2020 22:30

Kartal7507
Memur

Yeter a, 2 ay önce - Alıntıya git

7145 sayılı kanuna göre ise zaten kurula sevkedilmişsin. Kararı kurul verir. Herkesin dosyası ayrı. Onun için bir şey diyemem. Sen kendini ve hakkındaki suçlamaları daha iyi bilirsin.

26 Temmuz 2020 22:33

Yeter a
Aday Memur

7145 sayili kanuna gore evet yani aktif calisirken bu sekilde ihrac ederlermi

26 Temmuz 2020 22:34

Kartal7507
Memur

Yeter a, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben kendimden örnek vereyim benim kodumla bir sürü polis aktif çalışıyor. Haklarında tanık bile var. Mahkemeleri devam ediyor. Amaben 39 aydır açıktayım. Bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler.

26 Temmuz 2020 22:39

cagatayxx
Aday Memur
Adres güncellemesi için arandıktan ne kadar süre sonra zarf gelir? Ayrıca şu an bayram için memleketteyim. Zarf önce adresime yakın olan polis merkezine mi gelir yoksa doğrudan posta yoluylaadresime mi geliyor
26 Temmuz 2020 22:42

Kartal7507
Memur
Adres güncellemesi için arandıktan ne kadar süre sonra zarf gelir? Ayrıca şu an bayram için memleketteyim. Zarf önce adresime yakın olan polis merkezine mi gelir yoksa doğrudan posta yoluylaadresime mi geliyor
cagatayxx, 2 ay önce - Alıntıya git

Adresini verdiğin emniyetin hukuk işlerine gelir. Onlar seni ararlar . Gönderirken de kendin posta yolu ile yolların veya yine zarfı aldığın yere teslim edersin onlar yollar.

26 Temmuz 2020 22:58

Esra96.
Memur

Arkadaşımla bana Kasım ayında gelen zarfta 13 adet matbu soru vardı. Sorular noktası virgülüne aynı idi. İkimizde 26 Nisan'da açığa alındık.Ayrıca bizimkindede 1 .bölümde Ankara C.Başsavcılığının mahrem imamlar dosyası sorusu vardı.Arkadaş maalesef Haziran'da ihraç oldu.Arkadaş hiç adli işlem görmemişti. Kodunuda bilmiyordu.Gelen zarftada kodlailgilisoruyoktu. Ben iki yıl önce takipdizlik aldım. Kod SCveSCC. Fakat zarfta bununla ilgili soru yoktu. Yani senin anlayacağın bu işi ben çözemedim. Sende fazla kafa kafaya takma.

Kartal7507, 2 ay önce - Alıntıya git

BNCe kafaya takılmalı mutlaka bı kıstas vardır ıhrac olan arkdslar ıade olan arkdslara gelen sorular farklı sankı yorumlardan bunu anlıyorum

26 Temmuz 2020 23:04

Kartal7507
Memur

BNCe kafaya takılmalı mutlaka bı kıstas vardır ıhrac olan arkdslar ıade olan arkdslara gelen sorular farklı sankı yorumlardan bunu anlıyorum

Neye istiyorsan ona inan.

26 Temmuz 2020 23:28

METRİBUZİN
Yasaklı

Zamaninda her ne kadar Istihbarat dairenin içinde olmasada koruma şubesinde çalışmış biri olarak şun

26 Temmuz 2020 23:31

METRİBUZİN
Yasaklı

Zamaninda her ne kadar Istihbarat dairenin içinde olmasada koruma şubesinde çalışmış biri olarak şun

METRİBUZİN, 2 ay önce - Alıntıya git

Şunu iyi biliyorum, İDB 'nin ikk şubesi var türkiye genelindeki tüm güvenlik atamalarının ve memurlar hakkındaki istihbari raporu düzenleyen özel şube. Bizim hakkımızda ne yazmışlarsa emniyet ona göre karar veriyor.

27 Temmuz 2020 01:14

Adcet
Genel Müdür

Neye istiyorsan ona inan.

Kartal7507, 2 ay önce - Alıntıya git
sen Esra96'yi tanımıyorsun herhalde. kendisi sayfanın trollerindendir. dikkate alma. He de geç.
Toplam 1643 mesaj
«333435363738394041424344»

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?