Editörler : swat3410
«818283848586878889909192»

anamurlu333
Kapalı
20 Eylül 2020 04:06

Eyvallah devrem Sagolasin mit raporunuda ekledim

Biryusufmasalı
Aday Memur
20 Eylül 2020 15:37

selam yoldaşlar

dostum yaşar
Daire Başkanı
20 Eylül 2020 23:31

şuraya bi güncel yazayım da sayfayı aşağılarda aramayalım

hsynshl34
Şef
20 Eylül 2020 23:34

Son haftaya girdik bakalım, Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah. Mevlam neyler neylerse güzel eyler demişler inşallah bu kadar bekleyişimizi de güzel eyler...

dostum yaşar
Daire Başkanı
20 Eylül 2020 23:36

uzatma sürelerinin mi

Yeniay12
Daire Başkanı
20 Eylül 2020 23:45

Son zarf gelenlerin savunmaları personel d.'ye gelmeden komisyon toplanmaz bence. Bu da en erken 20 gün sürer. Allah bugünümüzü aratmasın.Rabbim karar organlarımıza hayırlı kararlar almalarını nasip etsin amin.
hsynshl34, 4 yıl önce
Son haftaya girdik bakalım, Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah. Mevlam neyler neylerse güzel eyler demişler inşallah bu kadar bekleyişimizi de güzel eyler...

DDVP
Memur
21 Eylül 2020 00:05

Bana zarf geldi fakat kodlama Yok...
kozanoglu0188, 4 yıl önce
arkadaşlar zarf gelenler kodlamalarini yazabilir mi

Biryusufmasalı
Aday Memur
21 Eylül 2020 00:08

bence son zarf gelenler bu aydan bişey beklemesin üç ay rahat olsunlar çıkacak ilk kararda öncelik Kasım da zarf alanlar
Yeniay12, 4 yıl önce
Son zarf gelenlerin savunmaları personel d.'ye gelmeden komisyon toplanmaz bence. Bu da en erken 20 gün sürer. Allah bugünümüzü aratmasın.Rabbim karar organlarımıza hayırlı kararlar almalarını nasip etsin amin.

hsynshl34
Şef
21 Eylül 2020 00:23

Bencede
Biryusufmasalı, 4 yıl önce
bence son zarf gelenler bu aydan bişey beklemesin üç ay rahat olsunlar çıkacak ilk kararda öncelik Kasım da zarf alanlar

önderbeyalanya
Kapalı
21 Eylül 2020 01:24

Ya ne saf meslektaslarimiz var bu kisilere zaten işlem yapılacaktı yüzde 90 ına bu liste şube çıkışlı fetocu sohbete kahvaltiya giden fetonun okulunda okumuş mahrem imamlarin isim verdiği kisilerdir mitin işi gücü yok polismi fisleyecek anamurlu nikli şahıs kafayı kırmış mitle mit raporu olanlar şu an hapiste zaten ya devlet başa ya kuzgun leşe 26 nisandan iki gün önce 76 ilde 8000 mahrem imam alındı bu liste yüzde 99 güvenilir teyitli devletim için canım feda reisim için gözümü kırpmadan ölürüm yeterki tek fetocu abd gladyosu kalmasın sayın perinçegin dediği gibi bu temizlik şarttır ben izmirde kapıda 2013 de nöbet tutarken elinde tesbih istihbaratciyim sen kapıyı aç aklın ermez diyen polis okulu ndan rüstu unsal dan devrem şu anda inşaat ta kapı açıp kapıyor şehitlerimiz hep yasayacak kaşif kozinoglu ali tatar cem ersever 2023 de dünyaya hukmedecez feto kimin köpeği mite dil uzatmak için destur alın karlov olayında gördük delilleriyle 15 temmuz 17 Aralık karlov hatta büyük marmara depremi bile fetonun emriyle harp projesiyle yapıldı fatih tezcani Hüseyin gulerce yi nedim şeneri dinleyin biraz sen mite hakan fidana kurban ol selametle başkada yazmam daha ankesör emniyete sicramadi daha oda var...anamurlu mitten kuyruk acın var herhalde ...

yamec
Şef
21 Eylül 2020 01:54

Apo itiyle sarmaş dolaş kuzu sarması olan doğu perinçek ne kadar zamandır sayın oldu.

önderbeyalanya, 4 yıl önce

Ya ne saf meslektaslarimiz var bu kisilere zaten işlem yapılacaktı yüzde 90 ına bu liste şube çıkışlı fetocu sohbete kahvaltiya giden fetonun okulunda okumuş mahrem imamlarin isim verdiği kisilerdir mitin işi gücü yok polismi fisleyecek anamurlu nikli şahıs kafayı kırmış mitle mit raporu olanlar şu an hapiste zaten ya devlet başa ya kuzgun leşe 26 nisandan iki gün önce 76 ilde 8000 mahrem imam alındı bu liste yüzde 99 güvenilir teyitli devletim için canım feda reisim için gözümü kırpmadan ölürüm yeterki tek fetocu abd gladyosu kalmasın sayın perinçegin dediği gibi bu temizlik şarttır ben izmirde kapıda 2013 de nöbet tutarken elinde tesbih istihbaratciyim sen kapıyı aç aklın ermez diyen polis okulu ndan rüstu unsal dan devrem şu anda inşaat ta kapı açıp kapıyor şehitlerimiz hep yasayacak kaşif kozinoglu ali tatar cem ersever 2023 de dünyaya hukmedecez feto kimin köpeği mite dil uzatmak için destur alın karlov olayında gördük delilleriyle 15 temmuz 17 Aralık karlov hatta büyük marmara depremi bile fetonun emriyle harp projesiyle yapıldı fatih tezcani Hüseyin gulerce yi nedim şeneri dinleyin biraz sen mite hakan fidana kurban ol selametle başkada yazmam daha ankesör emniyete sicramadi daha oda var...anamurlu mitten kuyruk acın var herhalde ...

21 Eylül 2020 09:08

İşte durum böyle seni tenzih etmek istiyorum eğer yanlışlıkla dediysen yoksa seni de tenzih etmiyorum beyler ülke bu hale geldi dağda teröristler le el sıkışan apo itinden Gül alan adam oldu sayın bizim gibi vatanseverler oldu hayın olsun bakalım Allah yardımcımız olsun

önderbeyalanya, 4 yıl önce

21 Eylül 2020 12:06

Kasım ayında zarf gelen bizler için son viraj artık Allah hayırlısıni nasip etsin. Birde bu trol tayfasini adam yerine koyup cevap vermeyin lütfen.

Yeniay12
Daire Başkanı
21 Eylül 2020 13:36

Kendini öyle odaklama. Yine bekleyebiliriz. Belkide yeni zarf gelenlerin son virajı. Hayırlı kararlar olur inşallah
HayatiİHRACAT, 4 yıl önce

Kasım ayında zarf gelen bizler için son viraj artık Allah hayırlısıni nasip etsin. Birde bu trol tayfasini adam yerine koyup cevap vermeyin lütfen.

Efe604
Aday Memur
21 Eylül 2020 14:02

Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil demiş şair. Bizim ülkemizde gücü ele geçiren intikam alıyor. Rövanşist bir anlayış var. Hukuk hak getire. Bu memlekete fetöyü överek bir yere gelenler bugün fetöye söverek bir yerlere gelmeye çalışıyor. Dün ergenkon balyoz davalarında sahte delil üretip insanları mağdur ettiler. Bugün fişlemelerle bizler mağdur ediliyoruz. Hukuk herkes için eşit olmalı.. İnsanlar düşüncelerinden dolayı yargılanmamalı. Maalesef bir sabah suçlu olarak uyanmak çok kolay olmuş. Biz burada ne konuşsak boş. Eğer atılacaksak atılırız. Bu kadar insanın mağdur olmasının asıl müsebbibi fetödür. Fetöcüler herkesi fişlemiş. Devletin bizimle hiçbir sorunu yok. Bu memlekete herkes birilerini kullanır. Ülkedeki tarikat ve cemaatlerin derdi din falan değil. Ticarethane gibi çalışıyorlar. Milletin fakir fukara çocuğunu kendi emelleri için harcıyorlar.

21 Eylül 2020 14:04

Valla kardeşim artık iyice sıkıldım bu bekleme isinden. Yani atiyorlarsada atsınlar artık 4 senedir boş boş bekledik. Nakliye, ev vb herşeyi hesapladım. Atarlarsa değilde alırlarsa sürpriz olur artık benim için. 15 gün daha bekleyelim bakalım levhi mahfuz da hakkımızda ne yazılmış görelim.

Yeniay12, 4 yıl önce
Kendini öyle odaklama. Yine bekleyebiliriz. Belkide yeni zarf gelenlerin son virajı. Hayırlı kararlar olur inşallah

SnsnBnmElmaSekerim
Aday Memur
21 Eylül 2020 14:05

Evet dostlar bizede zarf gelmiş bulunmaktadır 26nisan adli takipsizlik istanbul

dostum yaşar
Daire Başkanı
21 Eylül 2020 14:15

zarfında standardı kalmadı gibi sırası gelene gönderecekler anlaşılan. hiç birşey yapmamış olmalarından iyidir.
SnsnBnmElmaSekerim, 4 yıl önce
Evet dostlar bizede zarf gelmiş bulunmaktadır 26nisan adli takipsizlik istanbul

Ömer0450
Aday Memur
21 Eylül 2020 14:23

Selam arkadaşlar banada zarf yeni ulaştı Müfettiş numarasından bahsetmişsiniz daha önceki konuşmalarda Benim müfettiş numarası 2018/1289 aynı olan var mı ? Yada daha önce karar verdiği varmı bu müfettişin bilgi verirseniz sevinirim 12 tane kılasik soru var birde tanık ifadesini sormuşlar sizde de sorular böylemi

sıfıR1
Şube Müdürü
21 Eylül 2020 14:39

Aynı kardeş klasik herkese geldiği gibi hayırlısı olsun
Ömer0450, 4 yıl önce

Selam arkadaşlar banada zarf yeni ulaştı Müfettiş numarasından bahsetmişsiniz daha önceki konuşmalarda Benim müfettiş numarası 2018/1289 aynı olan var mı ? Yada daha önce karar verdiği varmı bu müfettişin bilgi verirseniz sevinirim 12 tane kılasik soru var birde tanık ifadesini sormuşlar sizde de sorular böylemi

Toplam 7138 mesaj
«818283848586878889909192»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi