Editörler : swat3410
«9596979899100101102103104105106»

hsynshl34
Şef
26 Eylül 2020 19:59

Anlamadığım şimdi 3 ayda 1 yapılan komisyon toplantısının sonucu bu mu? Yani haziranda 700-800 kişi sonuclandıran komisyon Eylül de 7-8 kişi ile mi kapatacak.. Gercekten cok tuhaf yaa! :/

dostum yaşar
Daire Başkanı
26 Eylül 2020 20:16

komisyon herzaman 3 ayda bir mi toplandı daha erken daha geç olmadımı takip edemedim ama. kuralmıdır. bi sıraya göre gittiğini düşünmüyorum. merak ettiğim bu başlama yapanları da ihraç talebiyle bakana sunup bakanın imzalamadığı dosyalar mı yoksa sadece ihraç olacakları bakana sunup imzalatıyorlar. başlama yapacaklarıda kendileri onaylayıp gönderiyolarmı. sonuçta bakan ihraç etmede tek yetkili ama başlatma da komisyondakilerin kararıyla başlatmanın önünde bi engel yok.

dostum yaşar
Daire Başkanı
26 Eylül 2020 20:18

şu pazartesiyi görmek lazım. her komisyonda 7 8 iadeyle işimiz zor. gerçi 26 haziranda igraçta çoktu başlama yapanda.
hsynshl34, 4 yıl önce
Anlamadığım şimdi 3 ayda 1 yapılan komisyon toplantısının sonucu bu mu? Yani haziranda 700-800 kişi sonuclandıran komisyon Eylül de 7-8 kişi ile mi kapatacak.. Gercekten cok tuhaf yaa! :/

yavvuz
Memur
27 Eylül 2020 13:42

Ihraç olanlardan adlisi devam eden var mı duyan bilen bilgi verebilir mi.

Kartal7507
Şef
27 Eylül 2020 15:55

Kardeş Haziran'da ve Eylül'de işlem gören arkadaşların hepsine Kasım ve Aralık aylarında zarf gelmişti. O zaman adlı olarak kyok ve beraat alanlara savunma gelmişti. Adlisi devam edenlere gelmemişti. Adlisi devam edenlere daha yeni zarf geldi ve onlar hakkında daha sonra karar verilir diye düşünüyorum. Bu arada kasım ayında zarf gelipte benim gibi bekleyen kaç kişi vardır acaba ?

yavvuz, 4 yıl önce

Aliihsanduro
Şube Müdürü
27 Eylül 2020 21:58

benim yargılandım mahkemede bir kişi var ihraç olan
yavvuz, 4 yıl önce

yavvuz
Memur
27 Eylül 2020 22:53

yenimi ihraç oldu, daha önce mi.
Aliihsanduro, 4 yıl önce

dostum yaşar
Daire Başkanı
27 Eylül 2020 23:17

mahkeme sonuçlanmışmıydı.
Aliihsanduro, 4 yıl önce

Aliihsanduro
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 04:56

haziranda ihraç oldu mahkeme devam ediyor bitecek gibi de durmuyor
dostum yaşar, 4 yıl önce
mahkeme sonuçlanmışmıydı.

Sfsnn
Memur
28 Eylül 2020 16:06

Sayfa aşağılarda kalmış ses soluk yok galiba bugün

FREDY66
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 16:12

bir fırtına daha geçti bakalım

sıfıR1
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 17:00

Geçti ama her geçen gün saha kötü kararlarla karşılaşıyoruz bunların insafı kalmamış adalet duyguları yok olmuş
FREDY66, 4 yıl önce
bir fırtına daha geçti bakalım

FREDY66
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 17:36

arttk kimse iade beklemiyor o yüzden de sessizleşti forum kabullendik gibi şu an için bunu Allah büyük sabır bakalım

DDVP
Memur
28 Eylül 2020 19:01

Zarfı alanların sonucu malum....Bunlara insan demeye bile dilim varmıyor....İki satır yazı ile yaptım oldu mantığıyla insanların geleceği ile oynuyorlar.... aslında ateş le oynuyorlar.... Ama hakikat bir güneş gibidir elbet bunlarda geçecektir... sonumuz inşallah her halükarda hayrolacaktir...

yamec
Şef
28 Eylül 2020 20:31

Zarf gelince gerekli cevapları belgeleri hazırlayıp gönderince bunlara göre değerlendirilir sanmıştık maalesef beyhude imiş. Bizler zarflara cevap yazarken onlarda ihraç yazılarını yazmışlar. Bugün tebligatı aldım akabinde postahaneye gidip ankaraya emeklilik dilekçesini yolladık. Allah var, gam yok. Zulum ile abad olmaz. Vesselam. Kalın sağlıcakla.

Kartal7507
Şef
28 Eylül 2020 20:38

Ankara9999 kardeşim yaklaşık 10-15 gün kadar önce sana özelden yazmıştım ve tam söylediğin gün kurul sonuçları açıklandı. Bunun için sana çok teşekkür ederim. Gerçekten güvenilir kaynakların var. Şimdi bu kasım ve aralık aylarında savunması alınan ve hem Haziran hemde Eylül'deki kurumlardan bir sonuç çıkmayan tahmini 100-150 kişinin akıbeti hakkında bir bilgi ve duyum alıp paylaşırmısın. Şimdiden çok sağolasın devrem

Kartal7507
Şef
28 Eylül 2020 20:46

Geçmiş olsun kardeşim. İnşallah hayırlısı ile emekli olursun.

yamec, 4 yıl önce

Zarf gelince gerekli cevapları belgeleri hazırlayıp gönderince bunlara göre değerlendirilir sanmıştık maalesef beyhude imiş. Bizler zarflara cevap yazarken onlarda ihraç yazılarını yazmışlar. Bugün tebligatı aldım akabinde postahaneye gidip ankaraya emeklilik dilekçesini yolladık. Allah var, gam yok. Zulum ile abad olmaz. Vesselam. Kalın sağlıcakla.

Ankara9999
Memur
28 Eylül 2020 21:49

Kardeş iyi aksamlar, özelden bir kaç arkadaş sordu, bende almış olduğum duyumu soran arkadaşlarla paylaştım, tam söylediğimiz gün açıklandı, yeni bir bilgi ile alakalı görüştüm fakat yeni bir bilgi gelnedi, %100 olmamakla beraber almış olduğum bir duyumu buradan yazayım, bundan sonraki iade listesinde 26 nisan açıklarındanda olacağı şeklinde bir bilgi geldi, zaman konusu hakkında bilgi yok, inşallah çıkar, arkadaşlar bu duyum çıkmazsa hakkınızı şimdiden helal edin 2 ayrı kaynaktan geldiği ve kendilerine güvendiğim ve ümitlendiğim için buradam paylaşmak istedim, kalın sağlıcakla

Kartal7507, 4 yıl önce

Ankara9999 kardeşim yaklaşık 10-15 gün kadar önce sana özelden yazmıştım ve tam söylediğin gün kurul sonuçları açıklandı. Bunun için sana çok teşekkür ederim. Gerçekten güvenilir kaynakların var. Şimdi bu kasım ve aralık aylarında savunması alınan ve hem Haziran hemde Eylül'deki kurumlardan bir sonuç çıkmayan tahmini 100-150 kişinin akıbeti hakkında bir bilgi ve duyum alıp paylaşırmısın. Şimdiden çok sağolasın devrem

Kartal7507
Şef
28 Eylül 2020 21:56

Çok sağol devrem. İşin gücün rast gitsin.

Ankara9999, 4 yıl önce

Kardeş iyi aksamlar, özelden bir kaç arkadaş sordu, bende almış olduğum duyumu soran arkadaşlarla paylaştım, tam söylediğimiz gün açıklandı, yeni bir bilgi ile alakalı görüştüm fakat yeni bir bilgi gelnedi, %100 olmamakla beraber almış olduğum bir duyumu buradan yazayım, bundan sonraki iade listesinde 26 nisan açıklarındanda olacağı şeklinde bir bilgi geldi, zaman konusu hakkında bilgi yok, inşallah çıkar, arkadaşlar bu duyum çıkmazsa hakkınızı şimdiden helal edin 2 ayrı kaynaktan geldiği ve kendilerine güvendiğim ve ümitlendiğim için buradam paylaşmak istedim, kalın sağlıcakla

sıfıR1
Şube Müdürü
28 Eylül 2020 22:59

Kasım ve Aralık'ta zarf gelip hakkında hala karar verilmeyen o kadar kişi kalmış mıdır ki devrem
Kartal7507, 4 yıl önce

Toplam 7138 mesaj
«9596979899100101102103104105106»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi