Editörler : Kubil ay
«338339340341342343344345346347348349350
10 Ağustos 2022 10:47

rumuzzgezgin
Kapalı

Günaydın arkadaşlar askerlikle ilgili mahkemelerinizden karar çıkana kadar gitmeyin gerekirse yoklama kaçagina düşün ama mahkemelerinizinden karar çıkana kadar bekleyin ben bu şekilde yaptım.

Bilmeyenler için söylüyorum Dosyam Danıştayda,yd ve iptal kararı aldım.

Birde şunu belirteyim emniyet herhangi bir suçtan dolayı da ihraç ettiği personeller için mahkemenin

vermiş olduğu yd ve iptal kararlarını uzun süredir

uygulamayıp bekletiyordu,şuanda son 1 aydır

diğer konulardan ihraç olanlar mahkeme kararlarına istinaden görevlerine başlatılmaya başlandı.

Umudunuzu kaybetmeyin kendinden emin olan

herkes dönecek.

Avukat konusuna gelince ben istanbulda ikamet

ediyorum,idari davamı Erzuruma açtım avukatım

izmir barosundan.

Yanı önemli olan işinizi kendi işi gibi takip edecek bir avukata vekalet verin ben avukatımı hiç yüz yüze görmedim ama dosyamın her aşamasında bana bilgi verip gerekeni yaptı.

Sabırlı ve umutlu olun.

Buraya gün içerisinde fazla takip edemiyorum.

Soruları olan özelden yazabilir,müsait olduğumda

hepsine dönüş yaparım.

11 Ağustos 2022 12:12

Hukukkk3663633
Memur

Günaydın arkadaşlar askerlikle ilgili mahkemelerinizden karar çıkana kadar gitmeyin gerekirse yoklama kaçagina düşün ama mahkemelerinizinden karar çıkana kadar bekleyin ben bu şekilde yaptım.

Bilmeyenler için söylüyorum Dosyam Danıştayda,yd ve iptal kararı aldım.

Birde şunu belirteyim emniyet herhangi bir suçtan dolayı da ihraç ettiği personeller için mahkemenin

vermiş olduğu yd ve iptal kararlarını uzun süredir

uygulamayıp bekletiyordu,şuanda son 1 aydır

diğer konulardan ihraç olanlar mahkeme kararlarına istinaden görevlerine başlatılmaya başlandı.

Umudunuzu kaybetmeyin kendinden emin olan

herkes dönecek.

Avukat konusuna gelince ben istanbulda ikamet

ediyorum,idari davamı Erzuruma açtım avukatım

izmir barosundan.

Yanı önemli olan işinizi kendi işi gibi takip edecek bir avukata vekalet verin ben avukatımı hiç yüz yüze görmedim ama dosyamın her aşamasında bana bilgi verip gerekeni yaptı.

Sabırlı ve umutlu olun.

Buraya gün içerisinde fazla takip edemiyorum.

Soruları olan özelden yazabilir,müsait olduğumda

hepsine dönüş yaparım.

rumuzzgezgin, 5 gün önce - Alıntıya git

Her konu altında aynı yorumu yapıyorsun doğrudan olmasada dolayı av. Yönlendirme işini bırak yoluna bak.

12 Ağustos 2022 13:16

dogecoin
Şef

Rizede Av ali fuat yagci taniyan var mi

12 Ağustos 2022 13:38

slymani55
Memur

Arkadaşlar Dilek Hukuka dilekçe yazdırıyorum.davayı kendim açıcam . Ben ordu ilinde ikamet ediyorum. En son çalıştığım yer Rize. Ordu dan Rize idare mahkemesine dava açabiliyormuyum.

12 Ağustos 2022 23:00

hayatyolundaa
Aday Memur

Bugün benimde idari mahkemeden iptal kararı

çıktı. 9 ayda sonuçlandı.

Umarım sizler içinde adalet tecelli eder.

Avukat tutmadım avukata dilekçe yazdırdım.

İl ankara

12 Ağustos 2022 23:24

Sonsöz58
Aday Memur

Bugün benimde idari mahkemeden iptal kararı

çıktı. 9 ayda sonuçlandı.

Umarım sizler içinde adalet tecelli eder.

Avukat tutmadım avukata dilekçe yazdırdım.

İl ankara

hayatyolundaa, 3 gün önce - Alıntıya git
Devrem kriterler neydi bide kacunci idare mahkemesi karari veren hayirli olsun benimde ankara
13 Ağustos 2022 02:28

Aslanbey1453
Genel Müdür

Arkadaşlar Dilek Hukuka dilekçe yazdırıyorum.davayı kendim açıcam . Ben ordu ilinde ikamet ediyorum. En son çalıştığım yer Rize. Ordu dan Rize idare mahkemesine dava açabiliyormuyum.

slymani55, 3 gün önce - Alıntıya git
Ne kadar alıyor, dilekçe bedeli?
13 Ağustos 2022 16:19

Kircaoglu691
Aday Memur

Bulunduğun il idare mahkemesine gidiyorsun, dilekçede başlık kısmına hangi il ise örneğin Erzincan, er,zinsan il idare mahkemesine gönderilmek üzere ordj idare mahkemesi baskanligina yazıyorsun, zaten sorsan sana yardımcı olurlar hatta bir örnekte vardır,, yani otobüse para vermene gerek yok.

13 Ağustos 2022 16:56

slymani55
Memur

Bulunduğun il idare mahkemesine gidiyorsun, dilekçede başlık kısmına hangi il ise örneğin Erzincan, er,zinsan il idare mahkemesine gönderilmek üzere ordj idare mahkemesi baskanligina yazıyorsun, zaten sorsan sana yardımcı olurlar hatta bir örnekte vardır,, yani otobüse para vermene gerek yok.

Kircaoglu691, 2 gün önce - Alıntıya git

Eyvallah devrem.

14 Ağustos 2022 23:10

polat2010
Şube Müdürü

Arkadsslr yarın gece beraat takipsizlik alan KHK magduru polis arkdaslar için Twitter da etkinlik düznlycegz telegram grubunda detaylı bilgi yarın aksam verilecek destek vercek yada katılım saglayack sucsuz olan tüm magdur arkdasları beklyrz. Telegram grup linki asagıdadır

https://t.me/+YqaHFI2hLMlkNWNk

Toplam 6990 mesaj
«338339340341342343344345346347348349350