Editörler : asaygin
30 Haziran 2020 17:08   

Yaz İçin Tatil Planlarız Var mı?

Uzn süre karantina sürecinden sonra normale döndük. Bir hafta tatil için Antalya'ya geldim yarında geri dönüyorum. Uçak biletimi THY'den aldım önlemler gayet yerinde başta biraz çekinsemde aslında çekinecek bir durum olmadığını görmüş oldum.Sizin de tatil ve seyahat planlarız varsa ertelemeyin derim. Arada boş koltuk yok diyen insanlar oluyor zaten uçukta o kadar önlem alınmış hastalık geçirenler sağlık problemi olanlar zaten Hes kodu alındığı için her yolcudan sıkıntı olmuyor. Herkesuçağa tek tek alınıyor. işemler online oluyor. Boş koltuk olayında ise yolcuların hepsi sağlık kontrolünden geçiyor. Herkesin maskesi var. ayrıca boş koltuk bunun ücretini yolcular vermez eğer o şekilde uçuş yapılırsada zararına olur birazda öyle bakmak lazım. Önlem aldıktan sonra uçağa binmekten korkacak bir durum yok

01 Temmuz 2020 10:46

karabuk7478
Aday Memur
Tm
02 Temmuz 2020 20:25

castis
Aday Memur

Dedi turizmci. Peki.

04 Temmuz 2020 08:13

aydın3131
Aday Memur
yok
04 Temmuz 2020 12:12

mc63
Şef
tabi muhtaç kaldılar önceki yıllar yüzüne bakmadıkları yerli turiste. Gidip rusların çingenelerini bile getirdiler tuvalet kağıdına, çarşaflara kadar evlerine götürdüler o kadar düşük fiyattı. Yerliye gelince 2-3 kat fiyat biçtiler şimdi corona krizi var avrupadan kimse gelmiyor tutuştular beter olsunlar gitmiyoruz!
05 Temmuz 2020 21:18

writerman01
Aday Memur

Tatil demek otele gitmek değildir anlayın bunu artık.

06 Temmuz 2020 09:05

muglauni
Aday Memur

adam her sene aynı başlığı açıyor tatil arkadaşı mı arıyor nedir :)

13 Temmuz 2020 18:53

ekonomi.çoh.eyi
Genel Müdür

Ömür boyu kullanabileceğiniz kaliteli,biraz büyük çadır alın,uyku tulumu alın ve tatilinize başlayın.Çadırınız mümkün olduğunca az yer kaplarsa ve otomatik çadır olursa daha iyi tabi.Ülkemizin birçok yerinde çadır kamp yerleri var veya akşam saatlerinde kafanıza göre istediğiniz sahilde de çadırınızı kurabilirsiniz.Tabi gündüz vakitlerinde bazı ormanlık alanlarda da çadırınızı kurabilirsiniz.

Çadırda 4-5 günden fazla konaklamak biraz sıkabilir ve insanı zorlayabilir.O yüzden 4-5 günde bir uygun fiyatlı bir pansiyonda veya apart otelde konaklayarak iyice dinlenebilir, güzelce temizlenebilir,iyi yemekler yiyebilirsiniz.

Çadır kurduğunuz yerde yemek pişirme imkanı yoksa yanınıza piknik tüpü de almanız iyi olur.

Çadırda kalmak doğanın bol oksijeninden,temiz havasından otel veya pansiyonlara nazaran daha fazla faydalanmanızı sağlar.Ayrıca çadırda konaklayınca bedenen de otelde v.s konaklamaya nazaran daha çok yorulduğunuz için daha da deşarj olursunuz diyebiliriz.

Tatil demek 4-5 yıldızlı otellerde hayvanlar gibi yemek tıkınmak veya Recep İvedik gibi havuz kenarında kafa ağrıtan müzikler eşliğinde uzanmak demek değildir.

17 Temmuz 2020 21:50

dr.hanim88
Aday Memur

hastanede sabaha kadar çalışmak (herkese kolaylıklar)

02 Ağustos 2020 17:17

kimyager__
Aday Memur

Merhaba Arkadaşlar;

7 ay önce her şey dahil konseptin de alanya da yaz tatili oteli ayarladım Şu an ki fiyatı 5000 tl iki kişilik 7 gece 8 gün .7 ay önce biz 3899 tl ye ayarladık. Otel normalde iki bay almıyor.Ama Biz farklı durumdan dolayı ayarladık.Fakat tatil arkadaşım gelemiyor ODAMAX tan aldığımız için 1 ay öncesinden ücretleri ödendi.Yanıma tatil arkadaşı arıyorum ilgilenenler özelden yazabilir detayları paylaşırım.tatil tarihi 23-30 Agustos 2020

Toplam 9 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?