Editörler :
11 Temmuz 2020 11:37

polisyilmaz39
Daire Başkanı

Neyse hayırlısı olsun.En azından sen işini halletmişsin bir nebzede olsa rahatlarsın.

11 Temmuz 2020 11:38

polisyilmaz39
Daire Başkanı

Ödemem yok derken sadece sandık ödemem var ( polsan 3000 civarı )

11 Temmuz 2020 11:41

polisyilmaz39
Daire Başkanı

Çekiş amacımda bu polsanı kapatıp ( 28 bin lira borcum kaldı ) bu 3000 civarı ödemesinden kurtulmak.Hem ayda daha az taksit öderim hemde elimde daha fazla para kalırdı.Vermiyor vakıfbank denen adi banka krediyi işte.

11 Temmuz 2020 11:50

pajarzit
Şef

Çekiş amacımda bu polsanı kapatıp ( 28 bin lira borcum kaldı ) bu 3000 civarı ödemesinden kurtulmak.Hem ayda daha az taksit öderim hemde elimde daha fazla para kalırdı.Vermiyor vakıfbank denen adi banka krediyi işte.

polisyilmaz39, 3 hafta önce - Alıntıya git

sana ne kadar lazım tam yaz.özelden ulaş bana para ,işini halledicem senin kardeş sıkıntı yapma.Geri ödemeyi aramızda hallederiz sorun olmaz.yeterki bu bankayla sandık eline düşme.Yalnız sana tek bir şartım olacak yemin edecen hemde büyük yemin bu sandığı kapattıktan sonra bir daha asla geri kredi çekmeyeceksin.SÖZ MÜ.??? Ben yaparım dersem yaparım.Acil özelden yaz bana.

11 Temmuz 2020 11:53

pajarzit
Şef

Dünya malı dünyada kalır anasını satimmm.

11 Temmuz 2020 16:51

hedef2024
Aday Memur

Ben daha önce aynı durumdaki 2 arkadaşa kredi çekip verdim onlarda benim yerime bankaya ödedi ama şu devirde bu iyiliği yapacak birilerini bulmak çok zor.

11 Temmuz 2020 20:28

tukayf
Şube Müdürü
değerli meslektaşlarım geçmiş ödeme performanslarınız iyi değilse internetten başvuru yapıp daha da kötüleştirmeyin durumu. şubeye gidip bireysel müşteri temsilcisine anlatın durumu tavırları yardımcı olmayacak gibiyse başka temsilciye gidin onu da beğenmediniz başka şube başka temsilciye gidin. takipte açık dosyanız yoksa ve kapalı dosyaların üzerinden 6 ay geçtiyse bu şekilde çözersiniz durumu.
12 Temmuz 2020 07:37

erhannn34
Şef
Devrem valla şimdi vakıftan internetten anında başvuru yaptım çıktı bütün eksi borç kapattım rahatladım valla 1,04 den verdi 1,80 e bile başvuru yapmıştım çıkmamıştı
djv1, 1 ay önce - Alıntıya git
Çok sevindim hayırlı olsun
Toplam 28 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?