Editörler : ayşegül bgm

Industry Engr
Kapalı
21 Eylül 2020 19:12

Unvan değişikliği sınav giriş belgeleri ne zaman açıklanacak?

EMRAHPAŞA
Müsteşar
22 Eylül 2020 15:33

25 inden sonra yayınlanır. end. müh. bende gireceğim. yaklaşık 95 kişi nin gireceği bilgisi var.tam net rakam değil tabii. Sınavın zor olacagı kanaatindeyim. barajı geçen zaten girer diye düşünüyorum.

dangertwet
Aday Memur
07 Ekim 2020 09:43

hocam özelden mesaj attım bakar mısınız

EMRAHPAŞA, 4 yıl önce

25 inden sonra yayınlanır. end. müh. bende gireceğim. yaklaşık 95 kişi nin gireceği bilgisi var.tam net rakam değil tabii. Sınavın zor olacagı kanaatindeyim. barajı geçen zaten girer diye düşünüyorum.

Industry Engr
Kapalı
16 Ekim 2020 12:47

ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ COVİD 2TEN DOLAYI SINAVA GİREMİYEN VAR MI,KAÇ KİŞİLER ACABA?

Memuratama
Memur
16 Ekim 2020 22:11

Sosyal hizmetten kaç kişi girecek acaba nereden öğrenebliriz
EMRAHPAŞA, 4 yıl önce

Industry Engr
Kapalı
19 Ekim 2020 08:23

endüstri̇ mühendi̇si̇ 60 barajini geçenler yazabi̇li̇rmi̇ kaç puan aldiğini

Industry Engr
Kapalı
20 Ekim 2020 08:53

Sıralama ve puanlar belli olsaydı içimiz rahatlardı,mülakat tarihi ne zaman acaba?

Industry Engr
Kapalı
20 Ekim 2020 08:56

Sınava girenlerin hemen mülakata alınması gerekir,bu iş çok uzadı,bunun için bakanlığı aramak lazım.

Industry Engr
Kapalı
23 Ekim 2020 10:25

MÜLAKAT TARİHİNİ YA AÇIKLASINLAR YADA BARAJI GEÇENLERİ ATASINLAR BRANŞINA BİR SINAV SÜRECİ Bİ R SENEDEN FAZLA SÜRER Mİ HAYRET BİR ŞEY.

Fturk12
Aday Memur
25 Ekim 2020 18:35

biyomedikal mühendisliğinden ünvan değişikliği yapmayı düşünen biri var mı aramızda

Industry Engr
Kapalı
26 Ekim 2020 11:04

Mülakat yapılmasın sadece yazılı sınavda barajı geçenleri sıralamaya göre atasınlar,mülakatı bekleyemeyiz,çok uzadı bu sınav süreci bunun için twitterde mülakatsız atama yapılsın diye konu açılabilir,herkes de destek verir.

dilocan58
Aday Memur
27 Ekim 2020 10:24

endüstri mühendisliği bölümünden sınava giren kaç kişi vardır tahminen

magosa01
Aday Memur
27 Ekim 2020 13:28

Katılıyorum.

Industry Engr, 3 yıl önce

Mülakat yapılmasın sadece yazılı sınavda barajı geçenleri sıralamaya göre atasınlar,mülakatı bekleyemeyiz,çok uzadı bu sınav süreci bunun için twitterde mülakatsız atama yapılsın diye konu açılabilir,herkes de destek verir.

burdurspor
Memur
05 Ocak 2021 11:37

takipteyim

Industry Engr
Kapalı
05 Ocak 2021 12:22

barajı geçen endüstri mühendisleri nerde?

Hemsire3838
Aday Memur
19 Temmuz 2021 19:17

sağlık bakanlığında personelim, unvan değişikliği sınavından faydalanmak istiyorum, hep bir mühendislik okumak hayalim vardı, bu yıl sınava girdim geliyor bulunduğum şehirdeki makine ve endüstri mühendisliği geliyor gibi duruyor, (erciyes üniv) sorum birkaç tane, ilk sorum hangisini okumak nispeten diğer mühendisliklere göre daha kolaydır? iki mesleğin arasındaki temel farklar nelerdir? bir de sağlık bakanlığında çalışan mühendis kardeşlerim varsa bana sağlık bakanlıktaki görevlerinden genel olarak nelerdir bahsedebilirlerse çok sevinirim. sağlık bölümü diye diyetisyenliği yazsam mı diye çok düşündüm fakat mesleğin geleceği ve okurken bölümün %95 inin kadın olması( erkek olarak azınlıkta kalıyorum arkadaşım olmaz diye düşündüm :) ) beni tedirgin etti mühendislik okumaya karar verdim her ne kadar zor bir dal olsa da. kafa şişirdiysem özür dilerim bilgi verirseniz çok mutlu olurum herkese iyi günler hayırlı bayramlar :)

Mavitirtil
Aday Memur
12 Aralık 2022 00:50

Mesleği yapmaya başlayan arkadaşlar mesleğiyle ilgili ,ünvan değişikliği surecinde yaşadıklarından bahsedebilir mi

burdurspor
Memur
20 Aralık 2022 10:01

diyetisyenlik daha iyi gibi

Hemsire3838, 3 yıl önce

sağlık bakanlığında personelim, unvan değişikliği sınavından faydalanmak istiyorum, hep bir mühendislik okumak hayalim vardı, bu yıl sınava girdim geliyor bulunduğum şehirdeki makine ve endüstri mühendisliği geliyor gibi duruyor, (erciyes üniv) sorum birkaç tane, ilk sorum hangisini okumak nispeten diğer mühendisliklere göre daha kolaydır? iki mesleğin arasındaki temel farklar nelerdir? bir de sağlık bakanlığında çalışan mühendis kardeşlerim varsa bana sağlık bakanlıktaki görevlerinden genel olarak nelerdir bahsedebilirlerse çok sevinirim. sağlık bölümü diye diyetisyenliği yazsam mı diye çok düşündüm fakat mesleğin geleceği ve okurken bölümün %95 inin kadın olması( erkek olarak azınlıkta kalıyorum arkadaşım olmaz diye düşündüm :) ) beni tedirgin etti mühendislik okumaya karar verdim her ne kadar zor bir dal olsa da. kafa şişirdiysem özür dilerim bilgi verirseniz çok mutlu olurum herkese iyi günler hayırlı bayramlar :)

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi