Editörler : Pangaea
02 Temmuz 2020 14:21

Ek atama lise matematik

Lise matematik sıralaması bu grupta yapılıyor, yöneticilerle iletişime geçiniz ...

Matserkan
Aday Memur
02 Temmuz 2020 14:29

siralama olayinda 490. ki̇şi̇ni̇n 78.2 puani olduğu söyleni̇yor, si̇zce mantikli mi? li̇stemi̇zde 78.2 deki̇ kişi̇ni̇n sirasi 250lerde, nerede bu kalan 240 ki̇şi̇? facebook ta yoklar, telegramda yoklar, whatsapp ta yoklar... başka da sosyal medya hesabiolan gruplar olduğunu da sanmiyorum, 240 kişi̇ni̇n tamami da mülakata katilmayan, katilsa bile sosyal medyadan dahi olsa siralamasini merak etmeyen ki̇şi̇ler mi̇? ben günümüzde böyle li̇se matematikçileri̇n 240 ki̇şi̇ gi̇bi̇ ütopi̇k bi̇r sayida olduğuna inanmiyorum....

sedao123
Memur
02 Temmuz 2020 15:02

Benimde inanasım gelmiyor ama..Hocamızın yalan söyleyeceğini düşünmüyorum..Ama umarım bir mucize olur yanlış bakılmış olur da 78 in altına düşer puanlar :(

Matserkan
Aday Memur
02 Temmuz 2020 20:06

peki neden bu zamana kadar oğrenilememis de şimdi tam mülakatlar başlayacakken böyle bir açıklama geliyor, peki neden bilgi aldığı arkadaşını gizli tutuyor, neden gizli tuttuğu arkadaşının hangi branştan olduğunu söylemiyor, lise matematik olup 78.2 puanlı olduğu için mi? peki puanı 78.2 den düşük olup da böyle bir şeyi grupta gizlice paylaştırıp mülakat öncesi insanların umudunu kırıp yüksek puanlı olan arkadaşları elemek mi? Ben net ve ispatlı konuşan herkese inanırım, bize isim veremiyorlar , acaba torpilli beyzadelerden biri mı? insanlar çabuk kandırılır, ben kanmak istemiyorum ... Telegram dan bu nedenle ayrıldım... kime inanıyorsanız inanın...
sedao123, 4 yıl önce

Benimde inanasım gelmiyor ama..Hocamızın yalan söyleyeceğini düşünmüyorum..Ama umarım bir mucize olur yanlış bakılmış olur da 78 in altına düşer puanlar :(

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi