Editörler : swat3410
02 Temmuz 2020 14:47

Psikiyatri D dilimi

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır psikiyatriden tedavi görüyorum haziran 20 gibi heyet raporum geldi D dilimi olarak şimdiki süreç ne kadar sürer

Ylmz0111
Aday Memur
02 Temmuz 2020 15:24

Süreci bilmiyorumda bende sekiz aydır tedavi görüyorum teşhisiniz neydi acaba

Seyyah8
Aday Memur
02 Temmuz 2020 16:28

Kronik deprosyon dün malulen emekli olan bi arkadş ile görüştüm 1.5 yıl tedavi görmüş d dilimi aldıktan onra 1 ay sürmüş süreç forumda okudum 4 5 ay diyolar kafam karıştı kesin bilgisi olan yok mu

ketçap
Memur
02 Temmuz 2020 18:36

Mart ayının başında D dilimi rapor aldım ama işlemler hala devam ediyor.

Seyyah8, 4 yıl önce

Kronik deprosyon dün malulen emekli olan bi arkadş ile görüştüm 1.5 yıl tedavi görmüş d dilimi aldıktan onra 1 ay sürmüş süreç forumda okudum 4 5 ay diyolar kafam karıştı kesin bilgisi olan yok mu

azmah
Genel Müdür
02 Temmuz 2020 19:22

Hangi dilim ne anlama geliyor yazabilecek var mı beni kurum sevk etti kurula henüz girmedim tam sağlıklı olmak hangi dilim oluyor

Seyyah8
Aday Memur
02 Temmuz 2020 19:51

Hastalığınız neydi marttan sonra size hiç dönüş olmadımı personel daire veya sgkdan

ketçap, 4 yıl önce

Mart ayının başında D dilimi rapor aldım ama işlemler hala devam ediyor.

aos_
Aday Memur
02 Temmuz 2020 22:29

Benim bildiğim artık emniyet için tek D dilimi veriyor heyetler eğer bir iyileşme yoksa azalma olsad

emre2466
Yasaklı
02 Temmuz 2020 23:08

Şu an sağlık kurulları rapor vermeye başladımı covid den dolayı vermiyorlardı

Gaffar Bilgili
Aday Memur
03 Temmuz 2020 10:59

Sağlık Yönetmeliğinin psikiyatri ile ilgili bütün dilimlerine bi inceleyin isterseniz.

https://polisim.net/polis-adaylarinda-ruh-sagligi-ve-hastaliklari-bakimindan-aranan-sartlar/

ketçap
Memur
03 Temmuz 2020 13:03

Maalesef bugün itibari ile ne personel daireden nede SGK'dan herhangi bir evrak almadım. Bir süre daha bekleyeceğiz bakalım. Ama emin ol belirsizlik daha çok yoruyor.
Seyyah8, 4 yıl önce

Hastalığınız neydi marttan sonra size hiç dönüş olmadımı personel daire veya sgkdan

Seyyah8
Aday Memur
03 Temmuz 2020 14:04

Sayın ketçap hastalığınız psikolojikmiydi üste de sordum özelden de sordum cevap yazmadınız

Seyyah8
Aday Memur
03 Temmuz 2020 18:19

Belirsizlik ve bu süreç insani o kadar yıpratıyor ki inanın saçlarım beyazladı yaşlandım 1 sene de

Rıdvan148
Aday Memur
03 Temmuz 2020 18:26

Benim d dilimi raporum Mart da gönderildi halen SGK dan bir yazı gelmedi daha muhtemelen kovidden dolayı gecikti bu kadar

Polisadams
Memur
04 Temmuz 2020 14:02

kovid den dolayi gecikiyordur arkadaşlar psikiyatri d dilimi ya gih ya malulen emekli olmak istermisin diye sorar egm emeklilik şartın oluyorsa istersen emekli olursun istemezsen gih memuru olarak devam edersiniz... d dilimi psikiyatriden polisliğe dönüş yok bu arada istersen turp gibiyim de rapor al mahkemeye vermen lazim...

Sihiye077
Aday Memur
07 Temmuz 2020 23:16

Arkadaşlar benim D dilimi raporu SGK ya gittikten sonra gih olarak çalışıp çalışamayacağımı SGK hastaneye sordu ve kurul gih olarak çalışabileceğime karar verdi en son Ocak ayında kurul kararı SGK ya gitti ve o tarihten beri beklemedeyim. 8 ay oldu ve henüz cevap gelmiş değil. Sizce bu normal mi covid nedeniyle uzamıştır diyorlar ama çok uzun zaman oldu. benim durumumda olan arkadaş var mı acaba ?

Seyyah8
Aday Memur
15 Ağustos 2020 20:01

Arkadaşlar durumu ile alakalı gelişme olan var mı

Rıdvan148
Aday Memur
15 Ağustos 2020 21:31

Benim şubatda gitmişti d dilimi raporum daha yeni geldi SGK dan cevap gıh veya emeklilik diye bende gıhı seçip şehir tercihi yaptım
Seyyah8, 4 yıl önce

Arkadaşlar durumu ile alakalı gelişme olan var mı

segah8
Aday Memur
15 Ağustos 2020 22:51

10 yılını doldurmayan ve psikiyatriden gih olan biri askerlikten muaf tutuluyor mu arkadaşlar?

Polisadams
Memur
16 Ağustos 2020 00:04

hayır askeriye tekrar heyete gönderiyor emniyetin raporunu kabul etmiyor
segah8, 4 yıl önce

10 yılını doldurmayan ve psikiyatriden gih olan biri askerlikten muaf tutuluyor mu arkadaşlar?

Bipo
Aday Memur
16 Ağustos 2020 00:14

Mayıs ayında d dilimi rapor verildi. Ancak bir ilerleme yok. Evraklarımda sürekli eksik çıkıyor, evrak, daireyle kadrom arasında gidip geliyor. O yüzden sgk kısmına henüz geçemedim

16 Ağustos 2020 00:50

Raporu egm vermiyor ki hastane veriyor ne kadar saçma
Polisadams, 4 yıl önce
hayır askeriye tekrar heyete gönderiyor emniyetin raporunu kabul etmiyor
Toplam 61 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi