Editörler : afulutas
06 Temmuz 2020 09:35

Ikm bey
Aday Memur
mazaret tayini ilanı yayinlandimi hocam
07 Temmuz 2020 11:23

tugçece
Aday Memur

Katiplik için uğraşan arkadaşlar kendi komisyonunuzdan ara ara talepte bulunun klavye sınavı yapıyorlar . Bakırköy yaptı Mesala. İllaki bakanlığın ilana çıkmasına gerek yok

writerman01, 1 ay önce - Alıntıya git

Eminmisiniz boşamı bekledik sınav açılmasını yani :) peki kadro da geçiyormu yoksa aynı kadro ile görevlendirme mi yapılıyor. Mesela Ankarada hizmetli kadrosunda arkadaşlar dilekçe vererek mübaşirlik yapabiliyor ama kadrosu hizmetli olarak kalıyor buda aynı şekildeki?

07 Temmuz 2020 12:22

Pırasa82
Aday Memur

Eminmisiniz boşamı bekledik sınav açılmasını yani :) peki kadro da geçiyormu yoksa aynı kadro ile görevlendirme mi yapılıyor. Mesela Ankarada hizmetli kadrosunda arkadaşlar dilekçe vererek mübaşirlik yapabiliyor ama kadrosu hizmetli olarak kalıyor buda aynı şekildeki?

tugçece, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu katiplik sınavına giremiyoruz, komisyondan talep edeceğiz ama sadece klavye sınavına gireceğiz ve kadromuz katip olarak geçecek

07 Temmuz 2020 13:37

tugçece
Aday Memur

Bu katiplik sınavına giremiyoruz, komisyondan talep edeceğiz ama sadece klavye sınavına gireceğiz ve kadromuz katip olarak geçecek

Pırasa82, 1 ay önce - Alıntıya git

Yardımcı hizmetler kadrosundamısınız peki yoksa mübaşirler için geçerli bir durummu bu

07 Temmuz 2020 14:12

Pırasa82
Aday Memur

Yardımcı hizmetler kadrosundamısınız peki yoksa mübaşirler için geçerli bir durummu bu

Mübaşirim, genel idare hizmetlerine geçtik, bu durum bütün mübaşirler için geçerlidir.

07 Temmuz 2020 14:32

tugçece
Aday Memur

Mübaşirim, genel idare hizmetlerine geçtik, bu durum bütün mübaşirler için geçerlidir.

Anladım ben yardımcı hizmetler kadrosundayım bizim için geçerli olmadığını düşünüyorum teşekkürler

07 Temmuz 2020 14:42

Pırasa82
Aday Memur

Anladım ben yardımcı hizmetler kadrosundayım bizim için geçerli olmadığını düşünüyorum teşekkürler

Yardımcı hizmetlerdeysiniz siz girebilirsiniz katiplik sınavına

07 Temmuz 2020 15:24

tugçece
Aday Memur

Yardımcı hizmetlerdeysiniz siz girebilirsiniz katiplik sınavına

Bugün başvurumu yaptım gys için pazartesi 2 de klavye sınavım var başarılı olursam da 5 inde yazılı sınav

07 Temmuz 2020 15:28

tugçece
Aday Memur

Sınav dışı dilekçe vererek girme hakkı bizim içinde geçerlimi onu merak etmiştim ben

07 Temmuz 2020 16:57

Pırasa82
Aday Memur

Sınav dışı dilekçe vererek girme hakkı bizim içinde geçerlimi onu merak etmiştim ben

Hayır, katiplik için sadece gys sınavına girebilirsiniz çünkü yardımcı hizmetlerdesiniz

08 Temmuz 2020 18:19

Bozyell
Aday Memur

4Bli zabıt katibiyim.Ünvan değişikliği sınavı ile Teknikerlik kadrosuna geçiş yapabilir miyim?

2- Tekniker Kadrosuna Atanabilmek için;

a)En az iki yıl süreli mesleki veya teknik yüksek öğrenim mezunu olmak,

b)Yapılan unvan değişikliği sınavında başarılı olmak,

Şartlar bunlar olarak görünüyor. Fakat sözleşmeli olduğum için giremeyeceğime dair bir ibare yok. Yardımcı olabilir misiniz?

08 Temmuz 2020 20:49

acaraks
Aday Memur

4Bli zabıt katibiyim.Ünvan değişikliği sınavı ile Teknikerlik kadrosuna geçiş yapabilir miyim?

2- Tekniker Kadrosuna Atanabilmek için;

a)En az iki yıl süreli mesleki veya teknik yüksek öğrenim mezunu olmak,

b)Yapılan unvan değişikliği sınavında başarılı olmak,

Şartlar bunlar olarak görünüyor. Fakat sözleşmeli olduğum için giremeyeceğime dair bir ibare yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Bozyell, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam malesef giremiyorsun. bakanlikla bu konuyu görüştük. sozlesmeli arkadaslarimiz hicbir sinava giremiyor. ne gorevde yukselme nede unvan değişikliği
10 Temmuz 2020 11:39

ali-666
Aday Memur

Bakanlık merkez teşkilatında çalışan memur kadrosunda çalışanlar çalıştıkları yer için ne söyleyebilir acaba? Yani adli yargıya göre rahat mı? Maaş tayin durumu nasıl?

12 Temmuz 2020 16:59

Tuna 84
Aday Memur

arkadaşlar sınava gireceklere başarılar bende uzun zamandır detaylı çalışıyorum 657 için haruıl harıl soru bankası aradım. (gücel ve özgün) bir tane denk geldi yeni hazırlanmış, instagram hesabında buldum. size de tavsiye ederim bu alanda çok kaynak yok.

edit : reklamı başka yerde yapın. telefon numarası ve instagram hesabı silindi.

editör : afulutas

12 Temmuz 2020 17:45

ÇOTANAK
Başbakan Müsteşarı

arkadaşlar sınava gireceklere başarılar bende uzun zamandır detaylı çalışıyorum 657 için haruıl harıl soru bankası aradım. (gücel ve özgün) bir tane denk geldi yeni hazırlanmış, instagram hesabında buldum. size de tavsiye ederim bu alanda çok kaynak yok.

edit : reklamı başka yerde yapın. telefon numarası ve instagram hesabı silindi.

editör : afulutas

Tuna 84, 4 hafta önce - Alıntıya git

Reklamınızı başka yerde yapın.

12 Temmuz 2020 20:51

LiveRommel
Aday Memur

Reklamınızı başka yerde yapın.

ÇOTANAK, 4 hafta önce - Alıntıya git

icra müdürlüğü yardımcılığı alımı yapılacak mı bu sene ?

Toplam 36 mesaj