Editörler : Pangaea
03 Temmuz 2020 10:31

Yapılan haksız ve hukuksuz mülakatlara karşı dava açan var mı?

Sözlü mülakatta sruları doğru ceaplayıp hukuki yollara başvuran var mı? Varsa sonuçları ne oldu? Lütfen bilgilendirebilir misiniz?

03 Temmuz 2020 11:55

Kimi kime dava edecez kardeş

serocero
Aday Memur
03 Temmuz 2020 14:57

Bi de bu mantık var ki anlamak mümkün değil. Kurumu adalet e şikayet edeceksin kardeş. Daha önce açıp kazananlar var kazanamayanlar da var. Kazananlar hakkında iişe başladılar mı kazanmaları sonucunda süreç nasıl işledi bunu öğrenmek istiyorum.

KARAÇOCUKALİ, 4 yıl önce
Kimi kime dava edecez kardeş

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
03 Temmuz 2020 16:22

Devlet kurumunu şikayet edersen diğer devlet kurumu da bunu bir şekilde hukuki olaylara dayandırır şikayetin havada kalır. seni sana şikayet edemem bunun gibi birşey.

serocero
Aday Memur
03 Temmuz 2020 16:46

Kazananları napcaz peki? Ezbere konuşmalarınıza kızıyorum başka birşeye değil. Açılan davaları tek tek araştırıp sonuçlara ulaşmış ve hepsi kaybedilmiş gibi davranmanıza kızıyorum yani. Kazanılanlar da var ama kaostan beslenen, yenilgiye uğrayınca kaderimiz diyen bir kitle çıkıyor maalesef işin derinine inince

çılgıninşaatçı, 4 yıl önce

Devlet kurumunu şikayet edersen diğer devlet kurumu da bunu bir şekilde hukuki olaylara dayandırır şikayetin havada kalır. seni sana şikayet edemem bunun gibi birşey.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi