Editörler :
03 Temmuz 2020 11:04   

Dr. öğretim üyesi başvuru sonucu

merhabalar dr öğretim üyesi başvuru sonucu nasıl tebliğ edililiyor?Son başvuru tarihinden itibaren 15 gün içinde sonuçlandırılıp adaya bildirilmesi gerekiyor mu yoksa bu süre değişken midir?

03 Temmuz 2020 13:13

akademisyen 64
Genel Müdür

Süre yok. Jüri üyelerinin rapor yazmalarına bağlı.

03 Temmuz 2020 13:58

Dr.cx
Aday Memur

Süre yok. Jüri üyelerinin rapor yazmalarına bağlı.

akademisyen 64, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam jüri aşamasından önceki süreçten bahsediyorum.Başvurunun şartlara uygun olup olmadığının komisyonca belirlenmesi süreci.Jüri aşaması ondan sonra başlıyor die biliyorum.

03 Temmuz 2020 14:09

akademisyen 64
Genel Müdür

Ön değerlendirme aşaması yok doğrudan jüriye gidiyor diye biliyorum.

03 Temmuz 2020 14:37

CHX-CHX
Şube Müdürü

Sen fakülte sekreterine sık sık durumu sormayı unutma. Son durumu en iyi o bilir.

03 Temmuz 2020 14:58

Dr.cx
Aday Memur

Hocam jüri aşamasından önceki süreçten bahsediyorum.Başvurunun şartlara uygun olup olmadığının komisyonca belirlenmesi süreci.Jüri aşaması ondan sonra başlıyor die biliyorum.

Dr.cx, 3 ay önce - Alıntıya git

Var hocam ön inceleme komisyonunda şartlara uygun mu evraklar tam mı falan bakılıyor kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor.

03 Temmuz 2020 15:00

Dr.cx
Aday Memur

Sen fakülte sekreterine sık sık durumu sormayı unutma. Son durumu en iyi o bilir.

CHX-CHX, 3 ay önce - Alıntıya git

1 kere ulaşabildim onda da hiçbşy söylemedi..Başvuru kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor reddedilirse itiraz süreci var o sebepten o süreci kaçırmak istemiyorum.

03 Temmuz 2020 15:45

Someone0606
Aday Memur

1 kere ulaşabildim onda da hiçbşy söylemedi..Başvuru kabul edilirse jüri aşamasına geçiliyor reddedilirse itiraz süreci var o sebepten o süreci kaçırmak istemiyorum.

ne kadar süre geçti..ilan bitiş tarihinden itibaren
03 Temmuz 2020 17:28

Dr.cx
Aday Memur
ne kadar süre geçti..ilan bitiş tarihinden itibaren
Someone0606, 3 ay önce - Alıntıya git

12 gün oldu hocam

03 Temmuz 2020 17:37

Someone0606
Aday Memur

12 gün oldu hocam

benim yaklaşık 40 gün oldu..ilk hafta bir hoca fiziki değerlendirmesini yaptı.. yaparken beni aradı oradan biliyorum...bir belge eksik olmuş onu gönderdim.1 haftanın sonunda jurilere yolladılar 3 tane..10 gün önce sekreteri aradım ve süreç hakkında bilgi almak istiyorum dedim..jüri raporlariniz geldi yönetim kurulundan sonra rektörlüğe yollanilacak dedi..ama ben tek başvuru idim
03 Temmuz 2020 17:39

Someone0606
Aday Memur

12 gün oldu hocam

benim alanımda mezun az..başvurduğum kadro da özel şart sadece mezuniyet bölüm şartı idi.. başka başvuru da olmayınca işler daha hızlı yürümüş olabilir..ama yine de benzer süreç te olduğumuz için bilgi vermek istedim..sonuç olarak ben de haber bekliyorum şuan
Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?