Editörler :
06 Temmuz 2020 00:20

matgeo09
Aday Memur
Şenol hocam vallahi yerim belli değil eş durumu değil sağlık durumu aslında foruma bakarsanız detayını öğrenirsiniz orada soru sordum nickimden görebilirsiniz hakkaten koca yaz bekliyoruz atamaları yazın ortasında sığdıracak şekilde yapılsa dedim herkesin kuyruğuna basmışım aklın yolu bir illaki buna da düzenleme gelir diyelim noktayı koyalım
06 Temmuz 2020 00:52

şenol sevindik
Şef
Şenol hocam vallahi yerim belli değil eş durumu değil sağlık durumu aslında foruma bakarsanız detayını öğrenirsiniz orada soru sordum nickimden görebilirsiniz hakkaten koca yaz bekliyoruz atamaları yazın ortasında sığdıracak şekilde yapılsa dedim herkesin kuyruğuna basmışım aklın yolu bir illaki buna da düzenleme gelir diyelim noktayı koyalım
matgeo09, 3 ay önce - Alıntıya git
Hocam Allah yardımcın olsun. Ben genel bir soruna değindim aslında. Sabret az kaldı zaten. Geç olsun, güç olmasın.
06 Temmuz 2020 01:08

Ultraslan2045
Aday Memur

Bu seneki atama takviminin bu kadar geç olmasının sebebi ortadan kalktığına göre takvim de geri çekilmelidir.Ülkede yeteri kadar nakliyeci ve uçak bileti de vardır herhalde.Zaten daha tayin olmadan bunları ayarlamak da büyük özgüven gerçekten.

06 Temmuz 2020 01:23

Covid78
Aday Memur
Takvimin en başından farklı ilan edilmesi gerekirdi bir sıkıntı hissediliyorsa takvimde. Ayrıca 2017 Ağustos'ta atanan sözleşmeli öğretmenlerden 15 Ağustos'a kadar kadro alacak olanlar var. Takvimi erkene çekmek demek o öğretmenlerin hakettiği eş durumu atamasını engellemek büyük bir mağduriyet ortaya çıkarmak demektir.
Covid78, 3 ay önce - Alıntıya git
Yeteri kadar 3-5 gün için, eş durumu mağduru olacak sözleşmeli de vardır.
06 Temmuz 2020 02:30

matgeo09
Aday Memur
Hocam Allah yardımcın olsun. Ben genel bir soruna değindim aslında. Sabret az kaldı zaten. Geç olsun, güç olmasın.
şenol sevindik, 3 ay önce - Alıntıya git
Eyvallah hocam teşekkürler
06 Temmuz 2020 02:32

matgeo09
Aday Memur

Bu seneki atama takviminin bu kadar geç olmasının sebebi ortadan kalktığına göre takvim de geri çekilmelidir.Ülkede yeteri kadar nakliyeci ve uçak bileti de vardır herhalde.Zaten daha tayin olmadan bunları ayarlamak da büyük özgüven gerçekten.

Ultraslan2045, 3 ay önce - Alıntıya git
Doğru söze ne denir Bakanlığa yazdım sizde yazın umalım ki düzenleme gelsin
07 Temmuz 2020 11:55

NO FIGHT
Aday Memur

Emeklilerden yer beklemeyin boşuna.kendinizi kandırmayın

07 Temmuz 2020 15:46

murattkucukk
Genel Müdür
Peki tayin garanti mi nasıl bu kadar emin olabildiniz
matgeo09, 3 ay önce - Alıntıya git

Kesin eş durumu yapacaklar ondan böyle konuşuyorlar eş durumu yapanların dünya umrunda değil iliçiymiş falan

07 Temmuz 2020 15:51

murattkucukk
Genel Müdür
Aynen öyle abartacak ne var ben de anlamadım. Öne çekme hayretini ben size anlatayım. Öne çekilmesini isteyenlerin sebebi taşınma ev bulma gibi dertler değil. Tamamen kontenjanların il içinden ve il dışından dolması. Eş durumunu garanti gören zihniyettir. Bir de utanmadan yeri garanti diyorlar. Öğretmenler olarak yiyelim biz birbirimizi. Toplumun öğretmen algısını ne hale getirdiniz ya. Yazıklar olsun. Daha seminer Takvimi açıklanmadan seminerler onlıne olsun diyenler. Okullar açılmasın diyenler. Ya bir durun ya. Tüm kurumlar üzerine düşeni yapıyor biz de yapacağız. Her şeye itiraz neyin nesi? Atama takvimin neden sonraya alındığı da açıklandı. Emekli olanların yerine atama olması için. Önceden il içi il dışı yapılırdı emekli olanların yerine norm fazlası ya da eş durumu ataması yapılırdı. Bu takvim en çok eş durumu isteyecek olanların işine gelmedi. Olmasın yapmasınlar demiyorum. Zaten mağdur edilmiyorlar. Bir durun ya.
şenol sevindik, 3 ay önce - Alıntıya git

Noktası virgülüne katılıyorum eş durumu düpedüz şımarıklığa dönmüş durumda!...

Toplam 29 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?