Editörler : ayşegül bgm
04 Temmuz 2020 01:39   

4b üniversite hastanesi ile sağlik bakanliği e.arş.hastanesi arasinda nasıl farklar var ?

4b üniversite hastanesi ile sağlik bakanliği eğitim arş. hastanesi arasinda nasıl farklar var ?

04 Temmuz 2020 03:11

Emirzeynp
Aday Memur

En buyuk fark birinde ömür boyu çakılı sözlesmli, diğeri 3 yıl sonra kadroya geçip tayin hakların var. Üniversite çalışma koşulları bir tık daha ağır tabiki

04 Temmuz 2020 11:32

mehmet-0101
Aday Memur

En buyuk fark birinde ömür boyu çakılı sözlesmli, diğeri 3 yıl sonra kadroya geçip tayin hakların var. Üniversite çalışma koşulları bir tık daha ağır tabiki

Emirzeynp, 1 ay önce - Alıntıya git

sağlik bakanliği geldi istanbul ama yaşadağimiz şehir de alim yapti çakili olmasi sorun değil kararsız kaldik istanbula gidersek para kalmiyor ama yaşadaiğimiz şehir olursa tüm para kaliyor

04 Temmuz 2020 13:04

Emirzeynp
Aday Memur

sağlik bakanliği geldi istanbul ama yaşadağimiz şehir de alim yapti çakili olmasi sorun değil kararsız kaldik istanbula gidersek para kalmiyor ama yaşadaiğimiz şehir olursa tüm para kaliyor

mehmet-0101, 1 ay önce - Alıntıya git

Bunu bile bile neden terch verdin Kardesim, istanbulun koşulları belli, ne diye tercih verdin, gitmiceksin belli ki 1 kişinin atanmasına ekmek yememesine sebep oldun, bu veballe yaşarsınız artık

04 Temmuz 2020 13:06

mehmet-0101
Aday Memur

Bunu bile bile neden terch verdin Kardesim, istanbulun koşulları belli, ne diye tercih verdin, gitmiceksin belli ki 1 kişinin atanmasına ekmek yememesine sebep oldun, bu veballe yaşarsınız artık

Emirzeynp, 1 ay önce - Alıntıya git

kardeşim tercihlerden sonra ünivrsite ilana çıktı nereden bilecen alıp almayacağini üniversitenin

tercihlerden önce alima çıkmış olsa niye başka yere gitmeyi düşünek ?

05 Temmuz 2020 09:08

Derzi
Aday Memur
İstanbul'a gitmeme gibi bir şansın yok diye biliyorum şayet yerleştirmen yapıldıysa, bu konuyu iyi araştır.
05 Temmuz 2020 22:50

hemşir0001
Aday Memur

Benim de yakın bir arkadaşım üniversite hastanesine evrak teslimi yaptı sözleşmeden sonra istanbul açıklandı. Oda gitmeyecek. Atanıp gitmeyen çok kişi var bence. Bizde yedek bekliyoruz öyle.

Toplam 6 mesaj