Editörler : Mehmet Balci
09 Temmuz 2020 14:12

hankpss
Aday Memur

Genel kültürden 50nin üzerine sabitlemek için ne yapabiliriz. 47-50 arasında dolanıyorum hala. Çok soru çözün demeyin piyasada çözmediğim kitap kalmadı neredeyse.

ozgr89, 1 ay önce - Alıntıya git

banada gy gerek

09 Temmuz 2020 15:04

pozitif06
Müsteşar Yardımcısı

Genel kültürden 50nin üzerine sabitlemek için ne yapabiliriz. 47-50 arasında dolanıyorum hala. Çok soru çözün demeyin piyasada çözmediğim kitap kalmadı neredeyse.

ozgr89, 1 ay önce - Alıntıya git

Sabitlenme diye bişey yok hocam , o kadar

net yapabiliyorsan sınavda 50 netin üzerine

büyük ihtimalle çıkarsın, tersi de olabilir,

sınava girmeyince belli olmuyor.

09 Temmuz 2020 16:25

gercek doşemeci
Şef

denemelere aldanmayın derim. denemede aldığı sonucun benzerini sınavdan alanı pek duymadım. bu saatten sonra da tavsiye değil, kafa dinleyin biraz.

100+ üzerinde kalabilmek hedefe götürecektir.

09 Temmuz 2020 22:11

impactofdevil
Aday Memur

denemelere aldanmayın derim. denemede aldığı sonucun benzerini sınavdan alanı pek duymadım. bu saatten sonra da tavsiye değil, kafa dinleyin biraz.

100+ üzerinde kalabilmek hedefe götürecektir.

gercek doşemeci, 1 ay önce - Alıntıya git

Denemelere aldanmayın derken?

Hocam ne durumda olduğumuza neye göre karar vereceğiz, soru bankasındaki doğru yanlışlarımıza göre mi?

Denemeler gerçek sınavın provasıdır, elbette %100 gerçeği vermez fakat EKSTREM bir durum olmadığı müddetçe ya denemelerdeki netlerin benzeri gelmesi daha olasıdır.

90 net ile 110 net ortalama ile hazırlandıktan sonra gerçek sınavda 100 net yapmaya kim daha yakındır? Aksilik olmadığı sürece tabii ki cevap bellidir.

Dediğinize göre deneme çözmeyelim veyahut sonuçları hiç takıp analiz yapmayalım :)

10 Temmuz 2020 21:37

Ferdi Kurçenli
Aday Memur

...

10 Temmuz 2020 21:40

Ferdi Kurçenli
Aday Memur

Merhaba, KPSS A atamalarında kurumlar genellile p48 puan türünü mü tercih ediyor ? B grubu atamaları iki yılda bir yani çift yılda mı yapılıyor ? Eğer böyle ise 2017 yılında neden GY GK sınavı yapıldı ? B atamaları için taban puanı öneriniz var mı ? P48 içinde var mı ?

11 Temmuz 2020 00:53

zübük61
Memur

103-108 arası yapan arkadaşlar hiçbir denemede düşmüyor musunuz o netlerin altına örnek veriyorum uzman kariyer ,yargının bazı denemeleri, bazı paket denemeler zorlayıcı olarak aklıma birkaç gelen bunlar benim de netlerim bir seviyeye geldi ama bu denemelerde hareketlilik oluyor sizde olmuyorsa taktik almak isterim teşekkür ederim şimdiden

Eymenenes, 1 ay önce - Alıntıya git

branş olarak düştüğü oluyor ya türkçe de ya matematikte. ama diyelim türkçe düşmüşse genel kültürde bu sefer fazla yapıyorum. veya türkçeyi iyi yapmışımdır da tarihten bir kaç boşum ve yanlışım çıkmıştır.

hep dengeliyor yani.

işin sırrı süreyi yetiştirmekte. matematiğe 60 dk ayırabiliyorsam tamamdır o iş bende.

15 Temmuz 2020 08:09

hankpss
Aday Memur

+

Toplam 48 mesaj