Editörler : gubaz
06 Temmuz 2020 19:49   

Talimatla savunma istenmesi durumu Hakkinda.
Selamlar. Daha önce görev yaptığım kurum hakkimda sorusturma başlatmıştı. o kurumdan tayin oldum. baska bir ilde gorevliyim. sorusturma icin talimat gondermisler. 1 tane soru sormuslar. ....Müdürlüğünde görev yaparken Müdüre agrasif davrandiginiz, hakkinda dedikodu çıkardığınız, Kurumun huzur ve sükununu bozdugunuz... vs vs konulari hakkinda aciklama yapınız diye. Savunma yapmam sartmi? Müdürün Hakkimdaki itamlarini ve hakkimda hazirlanan on soruşturma tutanagini incelemek istiyorum desem olur mu? Hic bir aciklama yapmamislar. yapmalari gerekmiyor mu? Dosyayi incelemek istiyorum deyip tarafima gonderilmesini talep etsem olmaz mi?
09 Temmuz 2020 01:11

azmah
Aday Memur

Gerek yok diğer iddia lar ciddiye alınmamış soruya cevap ver Yeter inkâr et soyut iddialar da bulunmuştur de mizaç gereği agresif zannetmistir öyle değilim de

09 Temmuz 2020 12:07

kadir882
Memur

Gerek yok diğer iddia lar ciddiye alınmamış soruya cevap ver Yeter inkâr et soyut iddialar da bulunmuştur de mizaç gereği agresif zannetmistir öyle değilim de

azmah, 4 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim bilgi için.

Ben aslında kapatılsın istemiyorum. Dilekçesinde bir çok iftirası var. Resmi evraklarla da bunları ispatlıyorum. Bu olayı mahkemeye taşıma niyetindeyim. Bu arada muhakkik olarak atananlarda da şaibe olduğu kanısındayım. Dosyayı ve soruşturma ön raporunu inceleme imkanım var mı?

Toplam 2 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?