Editörler : hopaliSafak Vaktii
14 Temmuz 2020 21:38

LOKITURKS
Memur
Hocam hakkımız zayi olmayacak, ben buna en başından beri inandım. Nasıl olacak dersen şu şu diyemem ama biz hakkımızı alacağız buna adım kadar eminim.
e3575m, 3 ay önce - Alıntıya git
İnşallah dediğiniz gibi olur. Allah büyük bakalım
14 Temmuz 2020 21:41

LOKITURKS
Memur
Şimdi şu yazdığıma birçok kişi tepki gösterecek fakat sadece 2019 lulara özel en az 20 bin atama yapılması gerek. 2020 de dahil olursa ve kolay olursa bizim açımızdan 2019 un bir anlamı kalmıyor. 60 bin dahi gelse boş.
14 Temmuz 2020 22:01

dobrafilozof
Aday Memur

Aman ne hocam kizsak ne olacak sen buraya yazsan ne olacak? Bizim dememizle olacaksa ben 2020 de yeni gireceğim sınava ama inşallah Eylül'de 60 bin yapar,bizden de almaz. Ancak kuru gürültü yapıyoruz. Bu yıl atamayı 10 bine dusurecegim diyen bir MEB yetkilisi. Ülkede işsizlik harici konusular bir sürü gereksiz ama gerekli gibi gösterilen konular. Biz aile ,yuva kuramiyoruz, üç kuruş ile geçim derdindeyiz millet dünyadan güçlüyüz derdinde. Ne desek boş . Düzeni bir gün inşallah değiştiririz ve umutlarımız in fazla olabildiği günler görürüz.

14 Temmuz 2020 22:29

LOKITURKS
Memur

Aman ne hocam kizsak ne olacak sen buraya yazsan ne olacak? Bizim dememizle olacaksa ben 2020 de yeni gireceğim sınava ama inşallah Eylül'de 60 bin yapar,bizden de almaz. Ancak kuru gürültü yapıyoruz. Bu yıl atamayı 10 bine dusurecegim diyen bir MEB yetkilisi. Ülkede işsizlik harici konusular bir sürü gereksiz ama gerekli gibi gösterilen konular. Biz aile ,yuva kuramiyoruz, üç kuruş ile geçim derdindeyiz millet dünyadan güçlüyüz derdinde. Ne desek boş . Düzeni bir gün inşallah değiştiririz ve umutlarımız in fazla olabildiği günler görürüz.

dobrafilozof, 3 ay önce - Alıntıya git
Çok haklısınız hocam çok. Bende evlenemedim. Ne kısmetler çıktı cesaret edemedim. Ne işime güvenebildim ne kuracağım aileye. Bunalımlardayım... Hayatı sorguluyorum. Hiçbir şeye hevesim kalmadı. Bıktım. Adaletsizlikten, liyakatsizlikten, eşitsizlikten her şeyden bıktım ama sabretmeye çalışıyorum. Sabrım beni nereye kadar götürür onuda bilmiyorum. Bazen insanın dayanacak gücü kalmıyor. Allah büyük bakalım
15 Temmuz 2020 10:47

dobrafilozof
Aday Memur
Çok haklısınız hocam çok. Bende evlenemedim. Ne kısmetler çıktı cesaret edemedim. Ne işime güvenebildim ne kuracağım aileye. Bunalımlardayım... Hayatı sorguluyorum. Hiçbir şeye hevesim kalmadı. Bıktım. Adaletsizlikten, liyakatsizlikten, eşitsizlikten her şeyden bıktım ama sabretmeye çalışıyorum. Sabrım beni nereye kadar götürür onuda bilmiyorum. Bazen insanın dayanacak gücü kalmıyor. Allah büyük bakalım
LOKITURKS, 3 ay önce - Alıntıya git

Ailemize ayiracagimiz zamanımiz yoksa ve sürekli elde kalem ve kağıt para hesaplayacaksak evlenmenin anlamı yok hocam. Kendimize ve ailemize sorumluluklarımız var. Benim yaş da 30 u geçti. Evlenmedim,düşünmedim bile.Hayatımda ilk defa hazırlandım sınava. Bu işi bu yıl bitireceğim artık dedim, çünkü işten başka yaptığım bir şey yok ve zaman geçiyor elde olan bir şey de yok :) Umarım başarırız. Sevdiklerinle rahat huzurlu bir hayat geçirmek için sen de pes etmemelisin. İnsallah güzel haberlerini alırız.

Toplam 45 mesaj

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?