Editörler : M00NB0W
08 Temmuz 2020 16:35   

Belediyeye Naklen Atama

Belediyelere naklen atama daha mı kolay oluyor? Üniversiteler kadro yok deyip sallıyorlar. Belediyelere başvuru yapmayı düşünüyorum.

08 Temmuz 2020 16:44

darkjusticer
Şef

Benden size tavsiye KESİNLİKLE ama KESİNLİKLE Üniversite yada Belediyelere başvurmayın. Çakılı kadrolardır. Bana çok tavsiye veren oldu sakın üniversite yazma bir gün olur başka kuruma gitmek istersin seni göndermezler dediler ama ben dinlemedim. Şimdi öyle çok pişmanım ki anlatamam. Ben bu yanlışa düştüm siz sakın düşmeyin.

657'de Belediye ve Üniversitelerin nakil durumları için bir düzenleme yapılmadıkça idari personelin çilesi hiç bitmeyecek

08 Temmuz 2020 16:49

recklesslife
Memur

Benden size tavsiye KESİNLİKLE ama KESİNLİKLE Üniversite yada Belediyelere başvurmayın. Çakılı kadrolardır. Bana çok tavsiye veren oldu sakın üniversite yazma bir gün olur başka kuruma gitmek istersin seni göndermezler dediler ama ben dinlemedim. Şimdi öyle çok pişmanım ki anlatamam. Ben bu yanlışa düştüm siz sakın düşmeyin.

657'de Belediye ve Üniversitelerin nakil durumları için bir düzenleme yapılmadıkça idari personelin çilesi hiç bitmeyecek

darkjusticer, 2 yıl önce - Alıntıya git

Üniversitedeyim hocam. Bakanlık kadroları zor. Memleketime gittikten sonra belediye üniversite çok fark etmiyor benim için.

08 Temmuz 2020 17:06

darkjusticer
Şef

Üniversitedeyim hocam. Bakanlık kadroları zor. Memleketime gittikten sonra belediye üniversite çok fark etmiyor benim için.

recklesslife, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kurumunuzdan muvafakat alabildiniz mi acaba ? Benim %42 engelim var gitmek istediğim kurum beni kabul etti ama hala göndermediler.

08 Temmuz 2020 22:04

recklesslife
Memur

Kurumunuzdan muvafakat alabildiniz mi acaba ? Benim %42 engelim var gitmek istediğim kurum beni kabul etti ama hala göndermediler.

darkjusticer, 2 yıl önce - Alıntıya git
Ben daha kurum bulma aşamasındayım 3 senedir.
08 Temmuz 2020 22:28

harita1500
Aday Memur

Belediyelerde kadro sıkıntısı pek olmaz. Belediye baskanına veya ona yakın bir kisi ile yüzyüze görüsün. Yazınız 2 veya 3 gün içinde muvafakat isteme yazınız yazılır.

Bakan bakanlıklarda kurumlararası nakil işi, bakana ulaşılırsa oluyor. Bunun dısında cok zor.

Belediyeler siyasi yerletdir. Bunu bilerek belediyeye nakil isreyin.

09 Temmuz 2020 10:50

recklesslife
Memur

Belediyelerde kadro sıkıntısı pek olmaz. Belediye baskanına veya ona yakın bir kisi ile yüzyüze görüsün. Yazınız 2 veya 3 gün içinde muvafakat isteme yazınız yazılır.

Bakan bakanlıklarda kurumlararası nakil işi, bakana ulaşılırsa oluyor. Bunun dısında cok zor.

harita1500, 2 yıl önce - Alıntıya git

657 ye tabii memur için sıkıntı olur mu sizce belediyede çalışmak?

09 Temmuz 2020 14:50

harita1500
Aday Memur

657 ye tabii memur için sıkıntı olur mu sizce belediyede çalışmak?

recklesslife, 2 yıl önce - Alıntıya git

ben bakanlıktan, belediye ye geçtim.

belediye ye nakil olduğuma pişman oldum.

yaklaşık 1,5-2 yıl uğraşarak yeniden bakanlığa kurumlararası nakil oldum.

şu an bakanlıkta çalışıyorum.,

belediyeler siyasi yerlerdir.

ben bu strese katlanırım derseniz. siz bilirsiniz.

ben tavsiye etmem

07 Eylül 2020 11:35

smamak
Aday Memur

ben bakanlıktan, belediye ye geçtim.

belediye ye nakil olduğuma pişman oldum.

yaklaşık 1,5-2 yıl uğraşarak yeniden bakanlığa kurumlararası nakil oldum.

şu an bakanlıkta çalışıyorum.,

belediyeler siyasi yerlerdir.

ben bu strese katlanırım derseniz. siz bilirsiniz.

ben tavsiye etmem

BENDE BELEDİYEDEN BAKANLIKLARA GEÇMEK İSTİYORUM ...NASIL BİR YOL İZLEMEMI TAVSİYE EDERSİNİZ. TESEKÜR EDERİM.

08 Eylül 2020 15:18

harita1500
Aday Memur

BENDE BELEDİYEDEN BAKANLIKLARA GEÇMEK İSTİYORUM ...NASIL BİR YOL İZLEMEMI TAVSİYE EDERSİNİZ. TESEKÜR EDERİM.

smamak, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bir kurumun bir yil icinde, kurumlararasi gecis icin yaklasık 5 kisilik kadro veriliyor. Bu nedenle bakana bizzat ulasip durumu anlatmak gerekiyor. Yada sizin icin genel mudur bakana yuzyuze, atamaniz icin gorusecek.

09 Eylül 2020 09:12

m.emin.3535
Kapalı

Belediyeler zor yerler. Herkesin bir planı vardır.,dikkatli olmak lazım

10 Eylül 2020 16:26

MHNDS2021
Aday Memur

Belediyeler zor tasnif etmiyorum siyasi açıdan ancak, mali ve sosyal haklar açısından iyidir.

11 Mayıs 2022 09:53

memur mimar
Aday Memur

hocam merhaba bir ilçe belediyesi ile görüştüm.

boş kadromuz yok dedi.

ben de başka bir belediyeden geçeceğim kadromu da birlikte taşımıyor muyum?

boş kadro olup olmaması önemli bir karşı tarafta?

mimari.

12 Mayıs 2022 09:38

zabıta1988
Aday Memur

Üniversiteler sıkıntı ama belediyeler icin o kadar da değil yaş gençse çoğu belediye sıcak bakar ben düşünüyorum bicok arkadaşım da gitti belediyede ama üniversite tavsiye etmem bizim arkadaş belediyedenüniversiteye geçti bin pişman hem maas hem ortam hemde yaptığı işten dolayı bunalımda

Toplam 13 mesaj