Editörler : oto-danisman-expert
08 Temmuz 2020 20:59   

Jandarma astsubay mülakat
Sınava giren bir kişi de demiyor ki spor şöyle sözlü mülakat böyle diye. Arkadaşlar giriş itibariyle bir yardımcı olabilir misiniz aniden tarih güncellenince afalladık
09 Temmuz 2020 08:32

Gif06
Aday Memur

Kardesim subayliga girdim, benzerdir muhtemelen. Girişte avuc kadar emanet dolabi var telefonu oraya koyabiliyorsun. Sonra stadyumda topluyorlar, saglik spor asamasini bekliyorsun, sapka almaniz tavsiyemdir. Saglikta şort ya da boxerlasin, boy kilo ve vucuda bakiyolar. Sporu yapıp günü bitiriyosun. Mulakatta da sira no aliyosun, sirani bekliyosun. Cagirinca direk giriyorsun sana girince şöyle böyle davran diyetavsiye veren yok. Kendini tanit diyorlar, numara cekiyosun ona gore soru cikiyor, bilemezsen bi numara söyletip baska soru soruyorlar. Sonra neden jandarma diyorlar, bolumunle ilgili felan soru soruyorlar. Ben bunlari yasadim

09 Temmuz 2020 08:35

mathteacher7
Aday Memur

Kardesim subayliga girdim, benzerdir muhtemelen. Girişte avuc kadar emanet dolabi var telefonu oraya koyabiliyorsun. Sonra stadyumda topluyorlar, saglik spor asamasini bekliyorsun, sapka almaniz tavsiyemdir. Saglikta şort ya da boxerlasin, boy kilo ve vucuda bakiyolar. Sporu yapıp günü bitiriyosun. Mulakatta da sira no aliyosun, sirani bekliyosun. Cagirinca direk giriyorsun sana girince şöyle böyle davran diyetavsiye veren yok. Kendini tanit diyorlar, numara cekiyosun ona gore soru cikiyor, bilemezsen bi numara söyletip baska soru soruyorlar. Sonra neden jandarma diyorlar, bolumunle ilgili felan soru soruyorlar. Ben bunlari yasadim

Gif06, 1 ay önce - Alıntıya git
Eyvallah kardeşim ya inşallah hakkında hayırlısı olsun kazanıp gidersin. Peki şunu sorsam çok kalabalık oluyor mu
09 Temmuz 2020 08:37

Gif06
Aday Memur

Subay sayisi az oldugu icin benim.gunumde 190 kisi vardı astsubaylikta muhtemelen 2,3 katı olur

09 Temmuz 2020 09:00

mathteacher7
Aday Memur

Subay sayisi az oldugu icin benim.gunumde 190 kisi vardı astsubaylikta muhtemelen 2,3 katı olur

Gif06, 1 ay önce - Alıntıya git
Anladım tamamdır sagolasın kardeşim son kez şimdi yapılan duyuruyla takım elbise giyme zorunluluğu kaldırıldı yine de giymeli miyim
09 Temmuz 2020 10:20

umutalbayrak82
Aday Memur

kalacak yer arayanlar için Beytepe Jandarma karşısı uygun fiyat Ayaz Pansiyon 0545 3215330

Toplam 5 mesaj