Editörler : oto-danisman-expert
«313233343536373839404142»
04 Eylül 2020 01:30

Bakan bey Ankaraya dönüş tweti atmiş herkesin hakkinda hayırlısı olsun. Yarin büyük ihtimal gibi duruyooo inşallah.
boticelli06, 4 yıl önce

twitterda takip ettiğim kadarıyla bakan Giresun'da hala. İnşallah dediğin gibidir hocam. yarın ola hayrolaa

imza1453
Aday Memur
04 Eylül 2020 04:45

Ben göremedim bahsettiğiniz tweet'i

Otesiyok
Memur
04 Eylül 2020 07:32

Bakan bey hiç öyle bir Tweet atmadı. Süleyman soylu'dan bahsediyoruz biz. Sen Aile ve sosyal politikalar bakanıyla karıştırmıyon demi

orhan GAZİ EKİNCİ, 4 yıl önce
Bakan bey Ankaraya dönüş tweti atmiş herkesin hakkinda hayırlısı olsun. Yarin büyük ihtimal gibi duruyooo inşallah.

Otesiyok
Memur
04 Eylül 2020 07:35

Binbaşı biliyo biliyo dedin bak dün kandırdı seni :D

anamurmuzu, 4 yıl önce
Koskoca binbaşı bilmiyor sen biliyorsun demek.

blackwery1
Şef
04 Eylül 2020 08:10

Günaydın arkadaşlar sayın bakanımız Soylu dün gece itibari ile Ankaraya dönmek için yola çıktı ve diğer devlet görevlileri selfie yapıp Twitter da paylaştı. Eğer dedikleri gibi bakanın imzası gerekiyor ise bugün sisteme düşer inşallah.

04 Eylül 2020 09:08

Bugün de Açıklanmaz ise bir daha lafını bile etmeye gerek yok. İşimize bakalım

naberlandegisik
Aday Memur
04 Eylül 2020 09:09

Eksi oy atanların konuyla bir alakası yok tamamen eksilemek goygoy muhabbet için geziyorlar konuda. Faydalı bir şey de yazsan yanlış bir şey de eksi. Goygoy yapınca + ama.

AhmetYU
Aday Memur
04 Eylül 2020 09:15

arkadaşlar Süleyman Soylu'nun Ankara'ya gelmesiyle sonuçların açıklanmasının alakası nedir?

tokiyatamaşi
Aday Memur
04 Eylül 2020 10:23

İmzası ve onayı sonrasında açıklanacağını düşünüyoruz hocam. Heyecan ve umut o yüzden
AhmetYU, 4 yıl önce

arkadaşlar Süleyman Soylu'nun Ankara'ya gelmesiyle sonuçların açıklanmasının alakası nedir?

Cosom
Aday Memur
04 Eylül 2020 11:57

Ay sonuna kadar acıklanmaz

AhmetYU
Aday Memur
04 Eylül 2020 12:29

Hocam öncellikle inşallah haklısınızdır ve bugün açıklanır. Ancak ''Onaya Müteakip'' olayı Süleyman Soylu Ankara'dayken de vardı. Ayrıca bu imzayı müsteşar atmaz mı? tekrardan inşallah bugün açıklanır. Hakkımız da hayırlısı.

tokiyatamaşi, 4 yıl önce
İmzası ve onayı sonrasında açıklanacağını düşünüyoruz hocam. Heyecan ve umut o yüzden

Anonymous.
Aday Memur
04 Eylül 2020 12:59

Müsteşarlık diye bir makam yok. 😄Bakan yardımcısı var.

AhmetYU, 4 yıl önce

Hocam öncellikle inşallah haklısınızdır ve bugün açıklanır. Ancak ''Onaya Müteakip'' olayı Süleyman Soylu Ankara'dayken de vardı. Ayrıca bu imzayı müsteşar atmaz mı? tekrardan inşallah bugün açıklanır. Hakkımız da hayırlısı.

tokiyatamaşi
Aday Memur
04 Eylül 2020 13:06

Hocam benim konu ile ilgili bilgim buralarda yazılanlardan ibaret. Jandarma da eğitimi yeni bitip Ankara'ya geçen bir arkadaşım var yakın bir arkadaş onunla konuşuyorum. Buradakiler bilmez bilse de bize tarihi söylemez diyor sürekli. Umarım Bugün açıklanır
AhmetYU, 4 yıl önce

akmaz11
Aday Memur
04 Eylül 2020 13:34

Ay degil yıl sonuna kadar

Cosom, 4 yıl önce

Ay sonuna kadar acıklanmaz

AhmetYU
Aday Memur
04 Eylül 2020 13:58

Haklısınız unutmuşum. Hatta teşekkür ederim tekrardan aydınlandım bu konuda. Her neyse en yakın zaamanda açıklanması dileğiyle. iyi günler arkadaşlar.

Anonymous., 4 yıl önce

Müsteşarlık diye bir makam yok. 😄Bakan yardımcısı var.

AhmetYU
Aday Memur
04 Eylül 2020 14:02

Anladım hocam bekleyecegiz orası kesin ama inşallah çok beklemeyiz. Ayrıca JSGA akademik takvim yayınlıyor mu ? Bu konu hakkında bir bilginiz var mı ya da bilgisi olan bir arkadaş var mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

tokiyatamaşi, 4 yıl önce
Hocam benim konu ile ilgili bilgim buralarda yazılanlardan ibaret. Jandarma da eğitimi yeni bitip Ankara'ya geçen bir arkadaşım var yakın bir arkadaş onunla konuşuyorum. Buradakiler bilmez bilse de bize tarihi söylemez diyor sürekli. Umarım Bugün açıklanır
04 Eylül 2020 14:10

Bugün zor gibi artık

04 Eylül 2020 14:13

En azından şu sonuçları açıklasalardı yol haritamızı çizerdik jandarma açıklamadan msb ilana çıkar

Cancansel
Aday Memur
04 Eylül 2020 14:14

pertemle görüştüm az önce. Çok uzamayacağını, şu anda kayıt tarihlrri ile ilgili planlamanın yapıldığını söyledi. bugün açıklanır mı diye öxellikle sordum , onu bilemeyeceğini ancak sürecinden çok uzamayacağını dile getirdi. Hayırlısı olsun.

lyudmila
Aday Memur
04 Eylül 2020 14:14

suem de eğitimde olan bir arkadaşım izmirdeki eğitimlerinin bittiğini söyledi. sizinki çoktan açıklanmalıydı falan dedi. bakalım halimiz ne olacak?

Toplam 914 mesaj
«313233343536373839404142»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi