Editörler : oto-danisman-expert
04 Ağustos 2020 11:22

blackwery1
Memur

Var mı arayan pertemi arkadaşlar?

04 Ağustos 2020 11:26

brtcnks
Aday Memur

Var mı arayan pertemi arkadaşlar?

blackwery1, 6 saat önce - Alıntıya git
SUEM yakın ASEM bu ay içerisinde açıklanır demişler. Net bir şey yok arayan arkadaş tahmin yürüttüklerini, net bir bilgileri olmadığını söylüyor
04 Ağustos 2020 11:54

tokiyatamaşi
Aday Memur
Peki tahminler ne yönde arkadaşlar açıklanır mı sizce bugün. Ben bu tarihe kalmayacağını düşündüğüm için artık tahmin yürütemiyorum.
04 Ağustos 2020 11:55

brtcnks
Aday Memur
Peki tahminler ne yönde arkadaşlar açıklanır mı sizce bugün. Ben bu tarihe kalmayacağını düşündüğüm için artık tahmin yürütemiyorum.
tokiyatamaşi, 5 saat önce - Alıntıya git
Ben bugün açıklanmayacağını düşünüyorum. Heyecandan ne hissettiğimi de pek anlamıyorum şu an ama :) Cuma diyorum ben gece 12 olsa bile Cuma tabi inşallah daha önce gelir
04 Ağustos 2020 12:47

Captainblack1
Arkadaşlar gecen haftalarda sosyal medya üzerinden baskı yapılarak sözleşmeli öğretmen ve yks sonuçları acıklandı. Bu şekilde bir yolla sonuca ulaşmamız mümkün olabilir
04 Ağustos 2020 14:52

Cosom
Aday Memur

Ben aradım yine onayda dedi

04 Ağustos 2020 16:28

Otesiyok
Memur
Arkadaşlar gecen haftalarda sosyal medya üzerinden baskı yapılarak sözleşmeli öğretmen ve yks sonuçları acıklandı. Bu şekilde bir yolla sonuca ulaşmamız mümkün olabilir
Captainblack1, 4 saat önce - Alıntıya git

Yks sonuçlarının açıklanma tarihi önceden belliydi zaten. Yks ile suem kıyaslaması yapmak mantıksız

04 Ağustos 2020 16:33

Captainblack1

Yks sonuçlarının açıklanma tarihi önceden belliydi zaten. Yks ile suem kıyaslaması yapmak mantıksız

Otesiyok, 33 dk. önce - Alıntıya git
Ortada kıyas yok örnek var, çözüm önerisine odaklanmanız mantıklı olandır. Selametle.
Toplam 208 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?