Editörler : swat3410
09 Temmuz 2020 18:07

Belinde telsizle gezen artisler

Merhaba arkadaşlar, son günlerde belinde telsiz ile gezen çok artis görüyorum hepsinde bir afralar tafralar ki. Belindeki telsizlerde emniyetin kullandığı telsizler değil ve açık vaziyette geziyorlar. Bu insanlara kimlik de soramıyoruz gerçek polis çıkma ihtimali var ama eminim yani polis değiller. Bu yaptıkları yasal mı her eline telsiz alan gezebilir mi ?

iMAJJJ TURK
Yasaklı
09 Temmuz 2020 18:42

polis olmayanlar icin diyorum. birakin gezsinler telsizle. herifler nargileyi korukleyemiyor. telsiz tasiyarak kendilerini tatmin ediyolar hahahaha . sorun kimlik polis ciksa nolacak. gosterip gidecek. polis cikmayanada gbt yap gonder.

Janis66
Daire Başkanı
09 Temmuz 2020 19:29

Sor kardeşim niye sormuyormuyosun.

mekatronikokuyorum
Aday Memur
09 Temmuz 2020 20:24

polis değilim ki :D çevreyi rahatsız ediyorlar neyse öbürüne sorucam.
iMAJJJ TURK, 4 yıl önce
polis olmayanlar icin diyorum. birakin gezsinler telsizle. herifler nargileyi korukleyemiyor. telsiz tasiyarak kendilerini tatmin ediyolar hahahaha . sorun kimlik polis ciksa nolacak. gosterip gidecek. polis cikmayanada gbt yap gonder.

pajarzit
Yasaklı
09 Temmuz 2020 22:44

gereksizin biri konu açmış,herif beline takmış telsizi geziyor nolmuş yani ,ya senin dübürüne takıp gezseydi daha mı iyi olacaktı :DDD

mekatronikokuyorum
Aday Memur
09 Temmuz 2020 22:58

cevap vermeye değmezsin
pajarzit, 4 yıl önce

gereksizin biri konu açmış,herif beline takmış telsizi geziyor nolmuş yani ,ya senin dübürüne takıp gezseydi daha mı iyi olacaktı :DDD

pajarzit
Yasaklı
10 Temmuz 2020 00:10

tamam dübürman cevap verme bu yazıma :D

mekatronikokuyorum, 4 yıl önce
cevap vermeye değmezsin
10 Temmuz 2020 00:18

herif haklı demiş la sana ne neresine takar gezer.ona mı takıldın.aynen ya senin hacetine taksaydı telsizi nolurdu mazaallah

mekatronikokuyorum
Aday Memur
10 Temmuz 2020 00:21

birader istediği yerine taksın beni ilgilendirmez ama insanlar polis sanabiliyor bununla ilgili bir kanun var mı diye sordum altı üstü insan gibi bisey demek çok mu zor
angarabebeyi060606, 4 yıl önce

herif haklı demiş la sana ne neresine takar gezer.ona mı takıldın.aynen ya senin hacetine taksaydı telsizi nolurdu mazaallah

pajarzit
Yasaklı
10 Temmuz 2020 00:21

Olayı hemen artistliğe bağlamış hergele,polis düşmanı olduğunun kokusunu taa buradan alıyorum bide utanmadan gelmiş foruma yazmış.Bu gelecek bana soracak polismisin kimlik göster,orana da takma telsizi diyecek he,ahanda o telsizin anten kısmı dahil geri kalanını dübürüne monte ederim bunun :DDD

angarabebeyi060606, 4 yıl önce

mekatronikokuyorum
Aday Memur
10 Temmuz 2020 00:26

ulan altı üstü bir soru sorduk ne dübürlügümüz ne polis dusmanligimiz kalmış amma ters adamlarsınız altı üstü bununla ilgili kanun şu şu diyeceksiniz bilginiz var ise. Neyse burda konuya son veriyorum bir daha da egm bölümüne uğramam

pajarzit
Yasaklı
10 Temmuz 2020 00:26

O telsizin mandal kısmı bele kemere takılsın diye var.bilhassa sivil polisler takarlar genelde hep elde taşımazlar.kulaklık vasıtasıyla telsizi dinlerler.nereden biliyon telsizi taşıyan herifin polis olup olmadığını artist damgasını vurdun hemen.Madem şüphelendin git sor al cevabını polismiş mi değilmiymiş.Polisse ne ala bide değilse bide piskopatın birine denk gelirsen herif sana lan i...ne deyip telsizin mandalı dahil tamamını dübürden monte edebilir sana benden demesi uyarayım da sen gene de bi sor :DDD

Korayınbabası
Aday Memur
10 Temmuz 2020 14:30

Telsizi az kullanan telsizle gezer şahsen ben iş bitince telsiz sesi duymak istemiyorum işteyken bile zor dayanıyorum kafa kalmıyor

Yol Gösteren
Daire Başkanı
10 Temmuz 2020 18:08

TELSİZ İŞLEMLERİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK

Resmî Gazete Tarihi: 17.07.2009 Resmî Gazete Sayısı: 27291

BU YÖNETMELİĞE GÖRE KURUM VE KURULUŞLAR TELSİZ KULLANIR...

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi