Editörler : afulutas
09 Temmuz 2020 19:59   

Kurumlar arası nakil talebinden vazgeçme nasıl olur?

Adalet Bakanlığında zabıt katibi olarak görev yapmaktayım. başka bir kuruma naklen atanmamı talep ettim. Kendi kurumum muvafakat verdi. şuanda atanmamı talep eden kurumda bekliyor, bu talebimden vazgeçebilir miyim, vazgeçebilirsem nasıl vazgeçerim.

09 Temmuz 2020 20:50

hayatixxx
Daire Başkanı

geçerli bir bahane bulursan vazgeçersin, taşra atama nakil şube müdürlüğüne gönderilmek üzere bakanlık muhabere bürosuna dilekçe veriyorsun,

09 Temmuz 2020 21:06

yaqmur
Aday Memur

geçerli bir bahane bulursan vazgeçersin, taşra atama nakil şube müdürlüğüne gönderilmek üzere bakanlık muhabere bürosuna dilekçe veriyorsun,

hayatixxx, 4 hafta önce - Alıntıya git

kendi kurumumun mu taşra atama nakil şube müdürlüğüne vereceğim, bir de bu arada tebliğ gelirse ne yapmalıyım, teşekkür ederim

09 Temmuz 2020 21:16

hayatixxx
Daire Başkanı

kendi kurumumun mu taşra atama nakil şube müdürlüğüne vereceğim, bir de bu arada tebliğ gelirse ne yapmalıyım, teşekkür ederim

yaqmur, 4 hafta önce - Alıntıya git

şu anda adalet bakanlığı bünyesinde çalışıyorsun değil mi, çalıştığın kuruma vereceksin, tebliği beklemene gerek yok, benim kurum içi başka şehire tayindi, tebliğden sonra iptal dilekçesi verdim tayinim durduruldu

09 Temmuz 2020 21:19

yaqmur
Aday Memur

şu anda adalet bakanlığı bünyesinde çalışıyorsun değil mi, çalıştığın kuruma vereceksin, tebliği beklemene gerek yok, benim kurum içi başka şehire tayindi, tebliğden sonra iptal dilekçesi verdim tayinim durduruldu

hayatixxx, 4 hafta önce - Alıntıya git

anladım, çok teşekkür ederim.

09 Temmuz 2020 21:30

hayatixxx
Daire Başkanı

rica ederim

Toplam 5 mesaj