Editörler :
14 Temmuz 2020 23:50

Adanali01111
Aday Memur
İstanbul kadrosunda görev yapmaktayım sağlık problemlerinden dolayı atama için personel daire başkanlığına başvuru yaptım pbs den kontrol ettiğimde 3 hekim imzalı heyet raporu istediler bunu yolla üzerine 1. Bölge atama yazmam gitmek istediğim yeri yazmam söylendi. Atamam gerçekleşirmi acaba geçici görevli olarak
19 Temmuz 2020 00:09

Azderoglu
Aday Memur
Güncel
21 Temmuz 2020 14:00

zafer_0849
Aday Memur
Yok mu bir haber veya bir balon ?
22 Temmuz 2020 20:08

Azderoglu
Aday Memur
Güncel
22 Temmuz 2020 21:03

ayazayazoglu
Aday Memur
Arkadaşlae öncelikle herkese hayırlı olmasını diliyorum. Polis memuruyum ilk şarkımı tamamladım ve başla bir şark iline tercih yaptım. Burada çalıştığım dönemde eşimin Adalet Bakanlığı bünyesinde ataması oldu, şu an kursta ve 5 ay sonra ilk atama suretiyle iş başı yapacak. Eş durumu ataması nasıl olacak ben mi ona tabi olacağım o mu bana tabi olacak bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim
22 Temmuz 2020 21:50

zafer_0849
Aday Memur
Arkadaşlae öncelikle herkese hayırlı olmasını diliyorum. Polis memuruyum ilk şarkımı tamamladım ve başla bir şark iline tercih yaptım. Burada çalıştığım dönemde eşimin Adalet Bakanlığı bünyesinde ataması oldu, şu an kursta ve 5 ay sonra ilk atama suretiyle iş başı yapacak. Eş durumu ataması nasıl olacak ben mi ona tabi olacağım o mu bana tabi olacak bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkür ederim
ayazayazoglu, 2 hafta önce - Alıntıya git
Eşin sözleşmeli olacağı için sen ona tabii oluyorsun. Eşin şark iline tayin olursa yanına gidebilirsin. Batıda olursa görev süren dolmadan gönderirler mi onu tam bilmiyorum.
22 Temmuz 2020 21:55

ayazayazoglu
Aday Memur
Eşin sözleşmeli olacağı için sen ona tabii oluyorsun. Eşin şark iline tayin olursa yanına gidebilirsin. Batıda olursa görev süren dolmadan gönderirler mi onu tam bilmiyorum.
zafer_0849, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sözleşmeli değil kadrolu olarak başlıyor , ayrıca pozisyon olarak uzman kadrosuyla denk
26 Temmuz 2020 11:34

mavigunes-34
Aday Memur

Arkadaşlar geçici görevlendirme ile sirnaktan Elazığ'a geldim, daha doğrusu sağlık dilekçesi sebebiyle, şark sürem Şırnak mi Elazığ'a goremi düzenlenecek, ayrıca harcirahsiz gönderildim , fakat idare mahkemesi ne dava açıp alabilirsiniz diyorlar, bilgisi olan

27 Temmuz 2020 23:32

Azderoglu
Aday Memur
Güncel
30 Temmuz 2020 19:43

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
Güncel
Azderoglu, 2 hafta önce - Alıntıya git
kanuni atamam olmuş
30 Temmuz 2020 22:51

zafer_0849
Aday Memur
kanuni atamam olmuş
siriiiiiiiiiiiii, 1 hafta önce - Alıntıya git
Bende baktım herhangi bir değişiklik yok sırayla parça parça mı yapıyorlar acaba
31 Temmuz 2020 09:16

Azderoglu
Aday Memur
Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun geçen sene eş durumundan geçici görevle batıdan batıya tayin olduğumdan beri 1 yıl 12 gün süre geçti bu sabah pbs yi kontrol ettim naklen atama olmuş .
01 Ağustos 2020 16:21

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
Arkadaşlar hepimize hayırlı olsun geçen sene eş durumundan geçici görevle batıdan batıya tayin olduğumdan beri 1 yıl 12 gün süre geçti bu sabah pbs yi kontrol ettim naklen atama olmuş .
Azderoglu, 1 hafta önce - Alıntıya git
Benimde aynı kardeşim şükür rabbimize
02 Ağustos 2020 22:00

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
Azderoglu, 1 hafta önce - Alıntıya git
kardeşim bana ulaşa bilirmisin benim ile birlikte geçici olarak tayini çıkan devrem 5.800 tl geçici görev ücreti almış 6 aylık sizde alabildiniz mi
02 Ağustos 2020 22:58

Azderoglu
Aday Memur
kardeşim bana ulaşa bilirmisin benim ile birlikte geçici olarak tayini çıkan devrem 5.800 tl geçici görev ücreti almış 6 aylık sizde alabildiniz mi
siriiiiiiiiiiiii, 5 gün önce - Alıntıya git
Ben hem eski görev yerinde lojistiğine hem de yeni görev yerinde lojistiğine sordum geçici görev ücreti çıkmaz denildi.
03 Ağustos 2020 17:21

zafer_0849
Aday Memur
siriiiiiiiiiiiii, 5 gün önce - Alıntıya git
Benimki daha açıklanmadı da herhangi bir şekilde geçici görev ücreti de almadım.
05 Ağustos 2020 00:19

Veziroglu34

7.ayın 29 unda benim de çıkmış bu gün öğrendim. Çok şükür uzun sürmedi benim ki

05 Ağustos 2020 02:10

Polizei20
Aday Memur
Geçici görevle tayini çıkan arkadaşlar gittiğiniz yerde 1 yıl görev yaptıktan sonra asaleten atamanız gerçekleşir eğer 1 yılda hala gelmediyse dilekçe verirsiniz o zaman yapılır. Ayrıca eş durumundan geçici görevle gittiğinizde geçici görev parası yatmaz.
05 Ağustos 2020 10:16

siriiiiiiiiiiiii
Aday Memur
Neden bu kadar sıkıntı yapıyosunuz ki benim bi arkadaşım da süreli görevlendirilmişti. süresi bittiği gibi asaletin ataması yapıldı. Bende geçici görevli eş durumundan geldim Trabzon'a benim evrak da süresiz o yüzden beklemeyeliz. Eş durumundan görevlendirilip de geri döneni ben hiç duymadım.
Haramidere, 3 hafta önce - Alıntıya git
Bana özelden yazan arkadaşlara mesajlara bakamiyorum gecici görev ucretini bile alabiliyoruz
05 Ağustos 2020 10:26

zafer_0849
Aday Memur
Bana özelden yazan arkadaşlara mesajlara bakamiyorum gecici görev ucretini bile alabiliyoruz
siriiiiiiiiiiiii, 2 gün önce - Alıntıya git
Dilekçe yazmışmıydın ve senin geçici görevinde süre yazıyormuydu devrem
Toplam 40 mesaj