Editörler : afulutas
10 Temmuz 2020 15:35   

Eş durumu hakkında

Ben 5 buçuk yıldır sözleşmeli zabıt katibiyim, eşim başka bir ilde 1.yıl 2 aydır sigortalı olarak çalışmaktadır, buna istinaden eş durumu tayin talebinde bulunabilir miyim, şimdiden teşekkürler Allah razı olsun

10 Temmuz 2020 15:40

İlozer
Aday Memur
Ayrıca sözleşmeli zabıt katibi olarak çalışmaktayım
11 Temmuz 2020 00:05

Osman sayan

Bende aynı durumdayım 2 yıldır sözleşmeli zabıt katibiyim eşim başka bil ilde sözleşmeli psikolog eş durumundan faydalanabilirmiyim?

12 Temmuz 2020 18:47

İlozer
Aday Memur
Koskoca memurlar nette yok mu bi bilgisi olan
12 Temmuz 2020 20:47

afulutas
Editor
Koskoca memurlar nette yok mu bi bilgisi olan
İlozer, 4 hafta önce - Alıntıya git

Eşim başka bir ilde sigortalı olarak çalışıyor demişsiniz. Eş durumu tayin talebiniz yüzde 99 ihtimal ile reddedilir.

13 Temmuz 2020 03:55

İlozer
Aday Memur

Eşim başka bir ilde sigortalı olarak çalışıyor demişsiniz. Eş durumu tayin talebiniz yüzde 99 ihtimal ile reddedilir.

afulutas, 4 hafta önce - Alıntıya git
Neden peki kardeşim
13 Temmuz 2020 15:29

segbis
Aday Memur

afulutas, 4 hafta önce - Alıntıya git

eşi özel sektörde çalışanların eşinin yanına gitme durumu yok mu ?

13 Temmuz 2020 15:42

segbis
Aday Memur

Kamu personeli olmayan eşinin talep edilen yerde son başvuru tarihi olan 17 Temmuz 2020 tarihi itiba

13 Temmuz 2020 15:45

segbis
Aday Memur
Neden peki kardeşim
İlozer, 4 hafta önce - Alıntıya git

Kamu personeli olmayan eşinin talep edilen yerde son başvuru tarihi olan 17 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla son 2 (iki) yıl içinde 360 gün sosyal güvenlik primi ödemek suretiyle kendi adına veya bir hizmet akdi ile işverene bağlı olarak çalışmış ve halen çalışıyor olması halinde (eşinin güncel tarihli çalışma/görev belgesi ve sosyal güvenlik hizmet döküm evrakını ibraz etmesi koşuluyla) bu durumda olan eşin bulunduğu yere,

diyor cte nin duyurusunda.yani yazabiliyorsun

13 Temmuz 2020 19:16

İlozer
Aday Memur

Kamu personeli olmayan eşinin talep edilen yerde son başvuru tarihi olan 17 Temmuz 2020 tarihi itibarıyla son 2 (iki) yıl içinde 360 gün sosyal güvenlik primi ödemek suretiyle kendi adına veya bir hizmet akdi ile işverene bağlı olarak çalışmış ve halen çalışıyor olması halinde (eşinin güncel tarihli çalışma/görev belgesi ve sosyal güvenlik hizmet döküm evrakını ibraz etmesi koşuluyla) bu durumda olan eşin bulunduğu yere,

diyor cte nin duyurusunda.yani yazabiliyorsun

segbis, 4 hafta önce - Alıntıya git
Segbis kardeşim bilgilerin beni aydınlattı teşekkürler ederim kardeşim fakat şu 17 Temmuz 2020 tarihini tam anlamadım neden o tarihe kadar son oluyor ki
14 Temmuz 2020 15:31

segbis
Aday Memur

ilanın başvuru tarihi olduğu için son 2 sene o günden baz alınıyor

16 Temmuz 2020 22:55

katat
Aday Memur
Eşin çalışması mı çalışmaması mı iyi anlayamadım ben.
Toplam 11 mesaj