Editörler : afulutas
11 Temmuz 2020 18:37   

Merkez adliyeden mülhakat ilçe adliyesine geçmek

arkadaşlar merkez adliyesinde görev yapıyorum. bizim merkez adliyeye bağlı ilçe adliyelerine nasıl geçiş yapabilirim ? bunun için dilekçe yazmam gerektiğini söyleniyor acaba kolay mıdır ilçe adliyelerine geçiş yapmak ? komisyonlar genel olarak nasıl bakıyor bu duruma ?

11 Temmuz 2020 21:41

CBS
Memur
Komisyona bağlı ilçelere komisyon başkanlığı tarafından yer değişikliği yapılabilir. Kolaylık zorluk derecesine gelecek olursak; burada en önemli kıstas ne gidilecek yere ve gidilen yerde kadar personel ihtiyacı olduğu. Ama hatırı sayılır tanıdığın varsa her türlü geçersin.
11 Temmuz 2020 22:05

CBS
Memur
Komisyona bağlı ilçelere komisyon başkanlığı tarafından yer değişikliği yapılabilir. Kolaylık zorluk derecesine gelecek olursak; burada en önemli kıstas ne gidilecek yere ve gidilen yerde kadar personel ihtiyacı olduğu. Ama hatırı sayılır tanıdığın varsa her türlü geçersin.
CBS, 4 hafta önce - Alıntıya git
Burada en önemli kıstas gidilen yerin personel ihtiyacı ile gidilecek yerin personel ihtiyacıdır. (Kusura bakmayın ilk mesajda klavyenin azizliğine uğramışım)
11 Temmuz 2020 22:13

afulutas
Editor

Konu başlığında mülakat yazmışsınız mülhakat olarak düzelttim.

Zor mu kolay mı sorusuna gelince belirtilen ilçe de personele ihtiyaç varsa ve çalıştınız merkez adliyede de personel durumu iyi ise yani ihtiyaç yoksa geçersiniz.

11 Temmuz 2020 22:13

hayatixxx
Daire Başkanı

istediğin yer ikametine yakın ise buna istinaden dilekçe verebilirsin,

11 Temmuz 2020 22:17

LiveRommel
Aday Memur

Konu başlığında mülakat yazmışsınız mülhakat olarak düzelttim.

Zor mu kolay mı sorusuna gelince belirtilen ilçe de personele ihtiyaç varsa ve çalıştınız merkez adliyede de personel durumu iyi ise yani ihtiyaç yoksa geçersiniz.

afulutas, 4 hafta önce - Alıntıya git

personel durumunu bilmiyorum. ama en son yapılan alımda merkeze 90 kişi, ilçe adliyelerine 5'er kişi alınmıştı.

Toplam 5 mesaj