Editörler :
11 Temmuz 2020 19:14   

Tayine gitme yolu 34

Merhabalar tayin istiyorum gidemiyorum.nasil gidebilirim.yolunu bilenlerler söylesin.dayi yok.referans yok.batida 4 senem.sarka gitmek istiyorum.dilekce olmadı.madde 34 ten nasıl gidebilirim.lutfen yardımcı olun.

11 Temmuz 2020 21:47

insangibi90
Genel Müdür

Başmudurun aracina ceza yaz eğer seni ilceye surmezse siyasi birinin aracina ceza yaz onu yazdiktan sonra ilceye gönderirlerlerse ilcede de kaymakam ve siyasilere yaz sonunda yollarlar

11 Temmuz 2020 21:50

Karabela 34
Aday Memur
Sanırsam İstanbul gitmek istiyon umarım gidersin
11 Temmuz 2020 22:23

Memurhaps
Memur

Başmudurun aracina ceza yaz eğer seni ilceye surmezse siyasi birinin aracina ceza yaz onu yazdiktan sonra ilceye gönderirlerlerse ilcede de kaymakam ve siyasilere yaz sonunda yollarlar

insangibi90, 3 hafta önce - Alıntıya git

ilçede sıkıntı yalnız trafikçi değilim.

11 Temmuz 2020 22:27

Memurhaps
Memur

bende gitmek istiyorum tayine devrem seninle aynı

11 Temmuz 2020 22:27

atilla mete kutluk
Aday Memur

zor amirini çıldırtman lazım

11 Temmuz 2020 22:29

saruk khan
Aday Memur

insangibi90, 3 hafta önce - Alıntıya git

abi tarfikçiler yazar o iş zor başka yolu yok mu abi

11 Temmuz 2020 22:54

Karabela 34
Aday Memur
8 yılı gözden cıkar İstanbul dan gitmek icin
12 Temmuz 2020 00:14

angarabebesi060606
Şube Müdürü
Sanırsam İstanbul gitmek istiyon umarım gidersin
Karabela 34, 3 hafta önce - Alıntıya git
İstanbuldan gitmek istediğini nasıl anladın :) adam polis yaa
12 Temmuz 2020 00:17

Karabela 34
Aday Memur
İstanbuldan gitmek istediğini nasıl anladın :) adam polis yaa
angarabebesi060606, 3 hafta önce - Alıntıya git
İşsiz bebe az çok insan anlar 4 Yıldır şarka gitmek istiyor batıda kim o kadar süre tutar ? İstanbul dan haric
12 Temmuz 2020 03:19

angarabebesi060606
Şube Müdürü
İşsiz bebe az çok insan anlar 4 Yıldır şarka gitmek istiyor batıda kim o kadar süre tutar ? İstanbul dan haric
Karabela 34, 3 hafta önce - Alıntıya git
Adamın gitmek istediği yerin istanbul olduğunu nasıl anladın diyorum işi olan ergen:D
12 Temmuz 2020 04:34

Yol Gösteren
Şef

SORUYA BAK 34. MADDEDEN NASIL GİDEBİLİRİM :)))

Emniyet Hizmetleri Sınıfına Mensup Personelin Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği

Madde 34 ? (Değişik:14/6/2010-2010/591 K.) Kendisinin ve/veya aile fertlerinin tutum, davranış ve fiilleri nedeniyle bulunduğu yerde görev yapma niteliğini kaybettiği değerlendirilen personelin yer değişikliği, gerekçeleri ile birlikte teklif edilebilir. Bu teklif illerde il emniyet müdürünün önerisi üzerine valiler tarafından Bakanlığa, merkez teşkilatı ile doğrudan merkeze bağlı taşra teşkilatında ise birim amirleri tarafından Genel Müdürlüğe yapılır. Yer değişikliği teklifleri Genel Müdürlükçe değerlendirilir. Yer değiştirmenin gerekli olup olmadığı hususunda müfettiş marifetiyle inceleme yaptırılabilir. Yer değişikliği teklifi uygun görülen personelin yeri, hizmet sürelerine ve yer değiştirme zamanına bakılmaksızın aynı bölge içinde veya başka bir bölgede olmak üzere değiştirilir.

KENDİNE SOR NASIL BULUNDUĞUM YERDE GÖREV YAPMA NİTELİĞİNİ KAYBEDERİM DİYE SONRASINDA MESLEKTEN İHRAÇ OLMADAN UYGULA.. 34. MADDEDEN SENİN OLMASA BİLE GENEL MÜDÜRLÜĞÜN UYGUN GÖRDÜĞÜ YERE GİDERSİN...

12 Temmuz 2020 04:48

Memurhaps
Memur

tşk maddeyi biliyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.bulunduğu yerde görev yapma niteliğini neler kayb

12 Temmuz 2020 04:51

Memurhaps
Memur

devrem bende muzdaribim aynı konudan.ama kzı arkadaşı şikayeti ile görev yeri değiştirilen biliyorum.amir ile kavga edip ili değiştirilen biliyorum.ama ya ilçeye gönderirlerse yağmurdan kaçıp doluya tutulmayalım

12 Temmuz 2020 13:39

insangibi90
Genel Müdür

abi tarfikçiler yazar o iş zor başka yolu yok mu abi

saruk khan, 3 hafta önce - Alıntıya git

Trafikci olmana gerek yok idari bürodan trafik ihlal tutanagi al; belli maddelerden yazabilirsin

Toplam 14 mesaj

ANKET
Mecliste kabul edilen sosyal medya düzenlemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?