Editörler : swat3410
12 Temmuz 2020 20:32

İcradan sonra kredi

Arkadaşlar merhaba... İcradan yeni çıktım.. bir süredir icra

borcu oduyordum çok şükür hepsini ödedim bitti... Sorum

şu kredi kullanmam için ne kadar süre geçmesi gerek veya. icradan Çıkana kredi kullandiran banka var mı?

Malum bundan 3 4 ay önce bir kanun çıktı yıl sonuna kadar b

orcunu Ödeyen veya yapılandıran kişinin KKB puanı dikkate

alinmaz Diye... Durumumda olupta kredi kullanan var mi

kilicharun
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 20:51

valla benim maaş bankam vakıfbank, vakıfla icralıktım. 3 gün önce icra borcumu bitirdim. bankadaki adam 5 yıl ne kredi kullanabilirsin ne de kredi kartı dedi

tukayf
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 20:55

teminatlı kredi kartı alın. limitinin Max %80ini kullanın. ödemelerini düzenli yapın Max 6 ay. daha sonra maaş bankanıza kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ancak icraya düştüğünüz banka ve maaş bankanız aynıysa kredi kullanmanız sade vatandaş için mümkün değil.

kilicharun
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 22:11

peki ben vakıfın maaş müşterisiyim ve vakıftan icraya düşmüştüm. başka bir bankadan kredi kartı alabilir miyim
tukayf, 4 yıl önce
teminatlı kredi kartı alın. limitinin Max %80ini kullanın. ödemelerini düzenli yapın Max 6 ay. daha sonra maaş bankanıza kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ancak icraya düştüğünüz banka ve maaş bankanız aynıysa kredi kullanmanız sade vatandaş için mümkün değil.

tukayf
Şube Müdürü
12 Temmuz 2020 22:36

yasal takipleri yeni kapattıysanız kredili ürün alabilmeniz çok zor ancak teminatlı kredi kartı kullanıp ödemeleri düzenli yaptıktan 6 ay sonra deneyebilirsiniz.

sanbavber
Memur
13 Temmuz 2020 01:02

TUKAYF kardeşim verdiğin değerli bilgi için çok teşekkür

ederim... Teminatlı kredi kartini ilk kez duydum bilgin varsa

Bı kaç soruma daha cevap verirsen sevinirim...

Örneğin gittim x bankaya 5000 TL yatırarak mevduat

Hesabı açtırdım ve bu hesaba bağlı teminatli kredi kartı

Başvurusunda bulundum...

1 - Kredi Karti gelirmi

2- 1 yıl düzenli ödersem kredi cikar mi

3 - Kredi çıkarsa borcum bitmeden yatirdigim parayı

cekebilir miyim

tukayf
Şube Müdürü
13 Temmuz 2020 01:36

teminatlı başvurunuzda kartı hemen basıp veren bankalar bile var. kartın borcu bitmeden teminatı çekmeniz mümkün değil. kredi çıksa da teminatı çekebilmeniz için kartın türünün değişmesi lazım teminatlı kredi kartı yerine normal kredi kartına çevrilmesi. kart borcunu bitirdiğinizde teminatı çekmek için engel yok.
sanbavber, 4 yıl önce

TUKAYF kardeşim verdiğin değerli bilgi için çok teşekkür

ederim... Teminatlı kredi kartini ilk kez duydum bilgin varsa

Bı kaç soruma daha cevap verirsen sevinirim...

Örneğin gittim x bankaya 5000 TL yatırarak mevduat

Hesabı açtırdım ve bu hesaba bağlı teminatli kredi kartı

Başvurusunda bulundum...

1 - Kredi Karti gelirmi

2- 1 yıl düzenli ödersem kredi cikar mi

3 - Kredi çıkarsa borcum bitmeden yatirdigim parayı

cekebilir miyim

tukayf
Şube Müdürü
13 Temmuz 2020 01:42

1 senede kredi çıkar ancak takibe düştüğünüz bankadan ve internetten başvuru yapmayın. mümkünse maaş bankanızdan ve şubeden başvuru yapınız. tabi takibe düştüğünüz meblağ ve adet ile takibi ne kadar sürede kapattığınızı da değerlendiriyor bankalar. ancak bir sene düzenli ödemeden sonra takibe düştüğünaz bankalar dışındaki bankalardan kredi kullanabilmeniz mümkün. şu anki koşullarda.

qelement1983
Şube Müdürü
13 Temmuz 2020 11:02

Ev kredisi için nasıl bir uygulama var bilen varmi? İcrası biten ev kredisi alma süresi ne kadardır acaba ? Bilen kullanan varmı?

13 Temmuz 2020 11:33

icram bi gün önce bitti.vakıftan icralıktım.ertesi günnn takkkkkk 50 bin gayme grediyi verdi vakıfbank.iyiki varsın vakıfbank helal sana.Bu arada gredi notum 242 idü ;))

13 Temmuz 2020 11:35

gapgara listede de olsan şube 75 bin limite gadder gredi verir sana.Şubenin kendi insifiyatinde.yeterkine bangada bi tanıdığın olsun hehe ;))

pajarzit
Yasaklı
14 Temmuz 2020 16:27

nah verirler :D

878743
Kapalı
14 Temmuz 2020 18:12

Daha burda mısın sen?
pajarzit, 4 yıl önce

nah verirler :D

pajarzit
Yasaklı
14 Temmuz 2020 18:16

sen ne diyon değişik sana mı sorcam burda olmak için :D

878743, 4 yıl önce
Daha burda mısın sen?

muratkacar01
Aday Memur
19 Haziran 2023 17:28

Ben icralari kapattım 2 ay sonra kredi kartı aldım

muratkacar01
Aday Memur
19 Haziran 2023 17:31

İcralari kapattıktan sonra 5 sene beklemek gerekli diyenler tamamen düzmece.Benim 13 tane icra dosyam vardı, kapattıktan sonra 1 ay sonra yapı kredi bankası 25800 limetle kredi kartı 3000 bin artı para açtı.Arkadas söylemiş yukarıda teminatlı kredi kartı al diye onun için aradım, başvuru yapalım hangi kredi kartı çıkıyor dediler gerek bile kalmadı.

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi